ایمون زاید مهاجم پرسپولیس هنوز به شرایط بازی نرسیده و در بازی فردا شب نیز نمیتواند پرسپولیس را برابر فجر سپاسی همراهی کند اما او امیدوار است تا روز بازی سوم به شرایط آرمانی برسد.مهاجم گلزن پرسپولیس در گفتوگو با قانون درباره مصدومیتش خاطرنشان کرد:« واقعا بدشانسی آوردم. فکر نمیکردم فصل دوازدهم را با مصدومیت آغاز کنم اما خب این مصدومیتها گاهی پیش میآید و مشکلی هم نیست. چون به زودی به شرایط آرمانی برمیگردم و با گلهایم هواداران پرسپولیس را خوشحال میکنم.شرایط بدنیام کمی افت کرده است. گرمازدگی باعث شد تا این اتفاق برایم رخ دهد اما رفته رفته شرایط بهتری برایم به وجود میاید و اطمینان دارم که تا هفته سوم لیگ برتر کاملا بهبود پیدا میکنم.»


او درباره برد هفته نخست پرسپولیس تاکید کرد:« بازی سختی بود. من در آبادان بازی نکردهام اما شنیدهام گرمای آنجا واقعا شرایط سختی را برای فوتبال بازی کردن به وجود میآورد. با این حال بچهها همه تلاش کردند و موفق شدند سه امتیاز ارزشمند را به دست آورند که به نظرم این سه امتیاز خیلی مهم بود.»
زاید که به خاطر هت تریک در دربی دور برگشت فصل یازدهم نزد هواداران پرسپولیس محبوبیت خاصی دارد درباره دربی هفته ششم گفت:« هواداران شک نکنند که تا روز دربی کاملا به شرایط آرمان میرسم. من بی صبرانه منتظر هفته ششم هستم و اگر بتوانم به ترکیب اصلی راه پیدا کنم همه توانم را به کار میگیرم که هواداران پرسپولیس را دوباره خوشحال کنم. هر چند که از حالا زود است درباره بازی هفته ششم حرف بزنیم اما خب من خودم برای آن بازی خیلی انگیزه دارم.»