گفت و گوی خبرآنلاین با مجری جدید ماه عسل
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: گفت و گوی خبرآنلاین با مجری جدید ماه عسل

 1. #1


  محل سکونت
  رشت
  نام واقعی
  آیدین
  شغل و حرفه
  کنکور دادم راحت شدم......
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  2,789
  تشکر
  4,244
  تشکر شده 2,951 بار در 1,236 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  گفت و گوی خبرآنلاین با مجری جدید ماه عسل
  ۱۵ شب فرصت می خواهم خودم را ثابت کنم / گفتوگو با مجری جدید برنامه «ماه عسل»

  تلویزیون - سیدعلی ضیا میگوید احسان علیخانی برای اثبات برنامه «ماه عسل» زحمت زیادی کشیده است.

  بهناز شیربانی: این شبها ویژهبرنامه افطار «ماه عسل» با اجرای سیدعلی ضیا از آنتن شبکه سه پخش میشود، برنامهای که تا پیش از این حضور مجریانی چون فرزاد حسنی، احسان علیخانی، حسن جوهرچی و محسن افشانی را تجربه کرده است.

  امسال قرعه اجرای این برنامه به نام سیدعلی ضیا افتاد، مجری که اجرای برنامههای موفق چون «نیمروز» را در کارنامه دارد حالا سکان اجرای یکی از برنامههای محبوب ماه رمضان در چند سال اخیر را به دست گرفته است. در ادامه گفتوگوی خبرآنلاین با ضیا را میخوانید:


  تا یک ماه قبل وقتی هنوز زمزمههای حضورتان در برنامه «ماه عسل» بود. کمی در پذیرفتن اجرای برنامه تردید داشتید. دلیلش چه بود؟
  البته برای من باعث افتخار است که سازمان صداوسیما به من اعتماد کرد و اجرای برنامه «ماه عسل» را به من سپرد. به هر حال وقتی اجرای این برنامه به من پیشنهاد شد پذیرفتن آن سختیهای خاص خودش را داشت، چرا که «ماه عسل» طی سالهای متوالی از برنامههای پرمخاطب شبکه سه بوده و قطعا همین موضوع کمی کار من را سختتر میکرد. پیشنهاد اجرای این برنامه از طرف سازمان صداوسیما برای من باعث افتخار است. به نظر من «ماه عسل» برنامهای است که سازمان کاملا با هوشیاری برای آن تصمیم میگیرد.


  نگران این موضوع نبودید که با مجری سابق این برنامه مقایسه شوید؟
  ما مجریان فورواردهای سازمان صدا و سیما هستیم. فورواردها هیچ وقت دغدغه گل زدن ندارند و تنها نگران این هستند که پاس خوب دریافت کنند. دغدغههای من برای اجرای این برنامه بیشتر به خاطر تهیهکننده برنامه بود تا اجرا که خدا را شکر برطرف شد و در نهایت کاری ارائه شد که قابل دفاع است.


  آیا از ابتدا به این موضوع هم فکر کردید که این برنامه در طرح مسائل یا محتوا هم باید تفاوتهایی با سالهای قبل داشته باشد؟
  «ماه عسل» امسال در طرح مسائل تفاوتهایی با سالهای قبل دارد. البته خیلی هم اصرار نداشتیم که این تفاوتها خیلی زیاد باشد، چرا که مردم شش یا هفت سال به دیدن یک برنامه با یک روند ثابت عادت میکنند. شاید تغییرات بسیار زیاد در برنامه نتیجه عکس داشته باشد و آنها را از دیدن برنامه دلزده کند. زیاد خودمان را درگیر این ماجراها نکردیم که شبیه سریهای قبل «ماه عسل» باشیم یا خیر و مطمئن بودیم مردم هم مقایسه نمیکنند.


  همیشه این موضوع را در صحبتهایتان لحاظ میکنید که نسبت به مجریانی که سابقه حضورشان از شما بیشتر است ادای احترام میکنید. تشکر از احسان علیخانی در برنامه اول «ماه عسل» هم به همین خاطر بود؟
  به هر حال احسان علیخانی برای اعتبار برنامه «ماه عسل» زحمت زیادی کشید. من در برنامه اول از احسان یاد کردم و از او تشکر کردم و علاقهمند بودم بیشتر درباره او حرف بزنم چرا که همیشه اعتقاد دارم کسانی مثل احسان علیخانی و تمام مجریان نسبت به من سمت استادی دارند. تشکر من از احسان بابت این بود که در چند سال زحمت زیادی برای «ماه عسل» کشید. خواستم ادبم را نسبت به زحمتهای او نشان دهم.


  پاسخی هم از سمت احسان علیخانی داشتید؟
  خیر، پاسخی نداشنم


  محتوای برنامه «ماه عسل» امسال بر چه مبنای پایهگذاری شد؟
  به شخصه بیشتر به این فکر کردم که حال روحی مردم را نزدیک افطار به یک سرور و حال خوب نزدیک کنیم و کمتر فضای برنامه را یه سمت اشک و آه ببریم و لبخند را به مردم هدیه کنیم، اما همه چیز دست من نیست. قطعا من خیلی نمیتوانم در نحوه هدایت برنامه تاثیر گذار باشم. من بیشتر به حس صمیمیت میان برنامه با مخاطب فکر میکردم و دوست دارم مردم با این برنامه احساس نزدیکی کنند.


  تا چه حد در انتخاب مهمانان برنامه دخیل هستید؟
  انتخاب مهمانهای برنامه بیشتر به عهده تهیهکننده است. طی این سالها یاد گرفتهام اگر مهمان برنامه خیلی اهل گفتوگو نبود چطور با او رفتار کنم و شان و شعور حضور مهمان را در برنامه رعایت کنم و سطح برنامه را در حدی نگاه دارم که از حد متوسط بالاتر باشد.


  در ابتدا قرار بود این برنامه با نام «با اجازه خدا» روی آنتن برود و بعد دوباره به «ماه عسل» تغییر نام داد. دلیل این اتفاق چه بود؟
  انتخاب نام برنامه در حوزه اختیار من نیست و این کار به عهده مدیران سازمان صداوسیما است. به نظر من این تغییر نام تصمیم بسیار خوبی بود، چرا که نام این برنامه «ماه عسل» بوده و هست و قرار نیست اگر مجری عوض شد نام برنامه هم تغییر کند. این نام برای خود سازمان صدا و سیما است.


  واقیعت این است که عدهای از مردم تا حدی درباره حضور شما در برنامه «ماه عسل» نقد داشتند. فکر میکنید تا چه حد میتوانید ذهنیت این دسته از افراد را برطرف کنید؟ خدا را شکر میکنم که از ابتدای شروع برنامه محبتها و لطف مردم شامل حال من و گروه «ماه عسل» شده است. ما هر روز تعداد بسیار زیادی تماس تلفنی از مردم داریم که بسیاری از آنها نسبت به گروه «ماه عسل» ابراز لطف و محبت میکنند و برخی دیگر البته انتقاداتی دارند. من فقط 15 شب فرصت میخواهم که خودم را در اجرای این برنامه ثابت کنم.

  شب اول اجرای «ماه عسل» هم نسبت به کسانی که من را دوست دارند و یا دوست ندارند و یا به مرور از من خوششان میآید عرض ارادت کردم و فکر میکنم اگر مردم به من در این برنامه فرصت دهند، بتوانم تا حدی نظر کسانی که با اجرای من مخالف هستند را هم جلب کنم.

  من کارم را با صداقت انجام میدهم و این صداقت را در نوع اجرایم هم لحاظ میکنم. اگر از امام حسین (ع) حرف میزنم همان لحظه واقعا حسم را از امام حسین (ع) میگیرم. هیچ وقت در اجرایم ریا نکردهام و سعی میکنم صداقتم را به مردم نشان دهم. برنامه «ماه عسل» در شب اول پخش 180 هزار تماس تلفنی و پیامک داشت و این نشان میدهد در این میان حتی کسانی که با حضور من مخالف بودهاند، این برنامه را دیدند و امیدوارم بتوانم خاطره خوبی از این ماه برای مردم به یادگار بگذارم.

  منبع: خبرآنلاین  ·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

  باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......


 2. کاربر مقابل از aidin131 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  NaZaNiN__red (23rd July 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  كرمان-زرند
  نام واقعی
  moein
  شغل و حرفه
  محصل
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | NetherLand
  نوشته ها
  1,446
  تشکر
  655
  تشکر شده 747 بار در 387 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  علی جون دمت گرم خیلی دوستت دارم
  رهبرم خامنه ای

 4. #3


  محل سکونت
  همین دوروبر
  نام واقعی
  NaZaNiN
  استاتوس
  ساعـــــــــــتــــــ بـــــــــرگـــــــــرد
  شغل و حرفه
  زندگی کردن
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  2,174
  تشکر
  3,961
  تشکر شده 4,124 بار در 1,424 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  خیلی مجری خوبیه
  ولی علیخانی بهتر بود
  در قلـــــ♥ــــب کوچکم
  فرمانروایــــــــــــی میکنی
  بدون هیــــــــــــچ
  نائب السلطنه ای
  کسی نمیداند چه
  لذتـــــــــــــی دارد
  بهترین پادشاه تاریــــــخ را
  در دلــــــ داشــــــــــتن....!


 5. 2 کاربر مقابل از NaZaNiN__red عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  aidin131 (23rd July 2012), گل آقا (23rd July 2012)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا