مانوئل ژوزه:

غيبت هواداران به ضرر تيم پرسپوليس خواهد بود

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: متاسفانه هواداران خود را در ديدار با فجر شهيد سپاسي شيراز در اختيار نخواهيم داشت و اين به ضرر پرسپوليس خواهد بود.

''مانوئل ژوزه'' روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتي پيش از ديدار مقابل تيم فجر شهيد سپاسي شيراز گفت: اميدوارم در طول مدتي که در ايران هستم با هم رابطه خوبي داشته باشيم زيرا رسانه ها براي من اهميت فراواني قائل هستند و مي خواهم با شما به طور صحيح کار کنم.

وي ادامه داد: من نمي دانستم قرار است بدون حضور هواداران بازي کنيم و اين براي ما اصلا خوب نيست و کاملا به سود حريف است.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي ما پيروزي در نخستين ديدار اهميت زيادي داشت و فکر مي کنم بازيکنان تيم ما به خود باوري رسيده اند.

وي تصريح کرد: در مدت کمي که در تيم پرسپوليس حضور داشته ام نمي توانستم کار زيادي انجام دهم و من از بازيکنان جذب شده فقط در خصوص ''نيلسون'' دروازه بان جديد پرسپوليس نظر داده ام.

وي اظهار داشت: من قبلا هم گفته ام هفته هاي نخست براي ما دشوار خواهد بود و اين را تجربه زياد من نشان مي دهد و بدانيد من شعبده باز نيستم که در اين مدت کم، تيم را درست کنم.

ژوزه گفت: ما مي خواهيم در هر ديدار چه با حضور هواداران و چه بدون حضور آنها پيروز باشيم و بايد تيم خيلي خوبي باشيم و هر بازي که مي گذرد پيشرفت کنيم.

وي ادامه داد: ما در مقابل تيم صنعت نفت آبادان فقط 40 درصد از آن چيزي بوديم که من مي خواستم و اميدوارم روز سه شنبه بهتر باشيم و بتوانيم سه امتياز را که بسيار مهم است بدست آوريم.

وي افزود: من 36 سال است مربي هستم و تيم هايي که من در آنها حضور دارم بايد خوب کار کنند و تيم ما در آينده نزديک بازي خيلي زيبايي به نمايش خواهد گذاشت.

سرمربي تيم پرسپوليس گفت: در آبادان هوا بسيار گرم بود و بازيکنان من دچار مشکل شدند اما تيم حريف به آن شرايط عادت داشت اما از اين خوشحالم که توانستيم اين ديدار را با پيروزي پشت سر بگذاريم.

ژوزه خاطرنشان کرد: تيم بزرگي چون پرسپوليس که مي خواهد قهرمان شود بايد در تمام بازي ها فقط به کسب سه امتياز فکر کند و اي کاش هواداران که يار 12 ما هستند در بازي روز سه شنبه حضور مي داشتند.

وي در خصوص تمرين بعد از افطار گفت: قبلا بازي در ماه رمضان را در کشورهاي مصر و عربستان تجربه کرده و در آنجا نيز اين شرايط بود که بعد از افطار تمرين کنيم.

ژوزه در خصوص دلايل ثبت نشدن قرارداد خود با باشگاه پرسپوليس تهران خاطرنشان کرد: دلايل اين مساله به من و باشگاه بر مي گردد و تمام مسايل به صورت عادي برطرف خواهد شد و فکر مي کنم فردا هم بتوانم روي نيمکت بنشينم.

وي در خصوص استفاده از بازيکنان جوان در ديدار صنعت نفت آبادان گفت: بازيکنان زيادي در تيم دارم که نامي و با تجربه هستند و هيچگاه خود را ستاره ندانسته اند و براي بازيکنان جوان تر الگوهاي خوبي هستند.

وي تاکيد کرد: استفاده از بازيکنان جوان و فيزيکي در ديدار مقابل صنعت نفت به خاطر گرما بود و در 30 دقيقه پاياني ديديد که بهتر از حريف بوديم و توانستيم بازي را ببريم.

مهم بازي کردن بازيکن خاصي نيست و هدف همه، کسب سه امتياز است و در هر بازي افرادي که به ميدان مي روند بايد توانايي هاي خود را به اثبات برسانند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص ضعف خط هافبک اين تيم گفت: ما فقط 15 روز است که کار خود را آغاز کرده ايم و بايد فرصت دهيد توانايي هاي خط هافبک ما را ببينيد.

وي ادامه داد: ما کار خود را از خط دفاع آغاز کرده ايم و مطمئن باشيد خط به خط جلو خواهيم رفت و خط هافبک خوبي نيز در اختيار خواهيم داشت.

ژوزه اظهار داشت: هواداران حق دارند بدانند ما از نظر دفاعي قوي تر هستيم اما مطمئن باشيد قدم به قدم تمام خطوط خود را خواهيم ساخت.
منبع: ورزش 3