کريم انصاريفر گفت: از ديدار اول که مقابل نفت آبادان که هفته قبل برگزار کرديم سر بلند خارج شديم وتوانستيم با کسب هر 3 امتياز به تهران برگرديم ولي اين پيروزي و انگيزه اي که به دست آمد هرگز تضميني براي پيروزي مقابل فجر شهيد سپاسي نيست.

وي ادامه داد: فجر تيم حاشيه داري است که برايش تفاوتي ندارد ميزبان است يا ميهمان. آنها همواره بهترين بازي را ارائه مي دهند و همين عامل کار را براي ما سخت خواهد کرد و با باعث مي شود براي کسب دومين پيروزي تلاش بيشتري را به کار گيريم.

اين مهاجم جوان افزود: گل زدن آرزوي من است و لحظه شماري مي کنم تا اولين گل خودم را با پيراهن پرسپوليس به ثمر برسانم و با همين هدف پابه ميدان ورزشگاه آزادي مي گذارم.

وي خاطر نشان کرد: اميدوارم مسئولان تماشاگران پرسپوليس را ببخشند تا آنها بتوانند به راحتي و با حضور در ورزشگاه آزادي اولين ديدار خانگي تيم محبوب خودرا از نزديک تماشا کنند. محروم کردن هواداران از ديدن فوتبال کار حرفه اي نيست و مسئولان فدراسيون بهتر است که به جاي برخوردهاي اين چنيني از روش هاي ديگري بهره بگيرند.

انصاريفر در مورد ترافيک مهاجمان در خط حمله پرسپوليس هم افزود: اين موضوع نه تنها ناراحت کننده نيست بلکه جاي خوشحالي دارد چون باعث افزايش رقابت مردم در تيم خواهد شد و موجب مي شود هر مهاجمي که آماده تر باشد جايي در بين 11نفر نهايي براي خود پيدا کند.

وي در مورد پيوستن جواد نکونام به حريف سنتي گفت: به نکونام تبريک مي گويم او به ليگ ايران برگشت و اميدوارم بهترين بازيهايش را براي استقلال انجام دهد.