دايي: براي خداحافظي بي صداي وحيد متاسفم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دايي: براي خداحافظي بي صداي وحيد متاسفم

نام واقعی
    iman
    استاتوس
    پرسپولیس جونمه ؛قرمز خونمه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 1,142 بار در 322 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

من خودم از رسانهها متوجه خداحافظي هاشميان شدم اما شما فکر کنيد اگر کشورهاي همسايه بازيکني مثل وحيد هاشميان را داشتند چه کار ميکردند؟

سرمربي تيم فوتبال راه آهن گفت: بازيکنان تيم ما نشان دادند چيزي از تيمهاي ديگر کمتر ندارند و اين فصل حرفهاي زيادي براي گفتن داريم.

به گزارش گل ، علي دايي در نشست خبري پيش از بازي با گهر دورود تصريح کرد: بازي دشواري داريم، چرا که تيم ما هنوز به آمادگي آرماني نرسيده است. ضمن اينکه گهر در بازي اول شکست خورده و براي پيروزي مقابل ما قرار ميگيرد.

وي افزود: با اين حال بازيکنان ما سنگ تمام گذاشتند و با تمام سختيها کنار ميآيند تا هر چه زودتر هم از نظر بدني و هم از نظر تاکتيکي به آمادگي برسند. به نظرم ما از ساير تيمها چيزي کمتر نداريم و اگر خوب تمرين کنيم حرفهاي زيادي براي گفتن خواهيم داشت.

دايي همچنين درباره برگزاري تمرينات تيمهاي ليگ برتري بعد از افطار گفت: متاسفم براي يکي از خبرگزاريها که چند روز پيش اعلام کرد ما قبل از افطار تمرين کرديم. هرچند ما شرايط برگزاري تمرين بعد از افطار را نداريم اما به قانون فدراسيون فوتبال احترام گذاشتيم و آن را به بعد از افطار موکول کرديم.

وي افزود: فدراسيون بايد اجازه بدهد تمرين تيمها قبل از افطار بر گزار شود و به گونهاي باشد که دقايقي پيش از افطار به پايان برسد. به نظرم اين بهترين روش براي تيمهاست تا راحتتر تمرين کنند.

دايي در بخش ديگري از صحبتهايش درباره بازگشت جواد نکونام به فوتبال ايران و کاهش تعداد لژيونرهاي ايراني در اروپا گفت: به هر حال اين تصميم آقا جواد بوده است که به ايران برگردد. در حال حاضر فقط مسعود شجاعي لژيونر ما در اروپاست و اين نشان ميدهد فوتبال ما چقدر از نظر فني پايين آمده است.

سرمربي تيم فوتبال راه آهن ادامه داد: در حال حاضر در هر تيم مطرح اروپايي يک بازيکن از ژاپن حضور دارد. به رغم شعارهاي ما در چند سال اخير فوتبال ايران پسرفت چشمگيري داشته و از جمع تيمهاي درجه يک آسيا فاصله گرفته است، چرا که ما نه برنامهريزي درستي در باشگاهها داريم و نه در ردههاي مختلف تيم ملي.

وي خاطرنشان کرد: وقتي باشگاهي يک زمين بازي و حداقل سه زمين تمرين براي خودش نداشته باشد اسم آن را نبايد باشگاه گذاشت.

دايي در خصوص اينکه اشکان دژآگه هم يکي از لژيونرهاي ايران در اروپاست گفت: اين بازيکن از فوتبال ايران به آلمان نرفته است که بخواهيم اسم او را لژيونر بگذاريم. زماني که من در هرتابرلين بازي ميکردم دژآگه در تيم جوانان اين باشگاه عضويت داشت. وي در آلمان بزرگ شده و نميشود گفت که لژيونر ايران است.

به گفته سرمربي تيم فوتبال راه آهن سيد علي حسيني و علي اميري دو بازيکن اين تيم مصدوم هستند و به بازي با گهر نمي رسند.

علي دايي در پايان صحبتهايش درباره خداحافظي بي سر و صداي وحيد هاشميان از فوتبال گفت: اين موضوع را بايد از مسئولان فدراسيون بپرسيم و اين نشان ميدهد که ما چقدر در فوتبال ضعف داريم. من خودم از رسانهها متوجه خداحافظي هاشميان شدم اما شما فکر کنيد اگر کشورهاي همسايه بازيکني مثل وحيد هاشميان را داشتند چه کار ميکردند؟!

ديدار تيمهاي راه آهن و گهردورود در چارچوب هفته دوم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاههاي کشور از ساعت 22 فردا سه شنبه در ورزشگاه اکباتان تهران برگزار ميشود.

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    کنکور دادم راحت شدم......
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,950 بار در 1,236 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    قراره مراسمی براش برگزار بشه....................

www.perspolisfc.net/forum/showthread.php?t=15353
    ·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......

نام واقعی
    عزت الله راه آهنی
    شغل و حرفه
    مبارزه با شخص پرستی
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 562 بار در 350 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اگه وحید اعلام کرد دیگه بازی نمیکنه شما رو که انداختن بیرون از فوتبال
    چه در دوره بازی و چه مربیگری
    شما چرا بعد از جام جهانی 2006 محو شدی ؟؟!!!!
    شما تنها بازیکن ایران بودی که 70 میلیون صدا میزدن دایی باید بره!!!
    واقعا متاسفم برای بازیکنی در سطح علی دایی و این همه افتخارات ولی حتی دو تیم لیگ دومی هم براش بازی خداحافظی نگرفتن
    و حتی اعلام بازنشستگی و خداحافظی هم نکرد بلکه انداختنش بیرون اگه میزاشتن بعد از جام جهانی هم بازی میکرد
    راستی چرا برای علی دایی بازی خداحافظی گرفته نشد؟؟؟!!!! نه تیم ملی و نه تیم باشگاهی
    البته این فدراسیون پست هم کم نمیذاره در نابود کردن ستاره و سرمایه

واقعا ناراحتم بازیکنی مثل علی دایی که با سر شکسته و زخمهای مختلف برای تیم بازی کرد و واقعا شناسنامه فوتبال ایران بود چرا براش بازی خداحافظی نگرفتن؟
    ویرایش توسط Scorpion : 23rd July 2012 در ساعت 19:46

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال