تقدير و دعوت به همکاري رويانيان از وحيد هاشميان

مدير عامل باشگاه پرسپوليس با ارسال ايميل به وحيد هاشميان از ستاره با اخلاق و پرافتخار تيم ملي و پرسپوليس تقدير و قدرداني کرده و از وي درخواست کرد در هر زمينه اي که آمادگي آن را دارد به همکاري اش با باشگاه پرسپوليس ادامه دهد.

به گزارش ايسنا و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس؛ در ايميل ارسالي محمد رويانيان به وحيد هاشميان آمده است:

سلام وحيد عزيز

شنيدن خبر خداحافظي ات از فوتبال تداعي کننده روزهاي پرافتخاري بود که چه در تيم ملي، چه در تيم هاي بوندس ليگا و چه در پاس و پرسپوليس بزرگ و پرطرفدار رقم زدي. اينکه در سالروز تولد 36 سالگي ات چنين تصميمي گرفتي و پس از سال ها افتخارآفريني از دنياي بازي در مستطيل سبز دل کندي قطعا برايت سخت و دشوار بوده. براي ما و همه فوتبالدوستان ايراني و بويژه هواداران پرسپوليس نيز محروم شدن از نمايش هاي تحسين برانگيز «هلي کوپتر ايراني» نمي تواند موضوعي ساده و عادي باشد.

براي باشگاه بزرگ پرسپوليس مايه بسي افتخار است که در سال هاي اخير بازيکني را به خدمت گرفته که سابقه 11 سال حضور متوالي در بوندس ليگاي آلمان و سالها حضور در تيم ملي ايران را در کارنامه داشته و با پيراهن شماره 21 پرسپوليس در سال هاي اخير 32 بار به ميدان رفته و لحظاتي خاطره انگيز و بيادماندني را براي هواداران رقم زده.

ما به بازيکناني مثل وحيد هاشميان که نام ايران و پرسپوليس را در ميادين بين المللي بارها و بارها بلند آوازه کرده اند، مي باليم و وقتي مي خوانيم که رسانه هاي ورزشي و پرتيراژ آلمان در اعلام خبر خداحافظي شما به کرات از پرسپوليس به عنوان آخرين تيم باشگاهي ات ياد مي کنند بيش از پيش متوجه اين نکته مهم مي شويم که در اين سال ها چه گوهر گرانقدري را در اختيار داشته ايم.

وحيد عزيز! تولدت را تبريک گفته و معتقدم وحيد هاشميان به واسطه صبوري، استقامت، سالها سخت کوشي و حس مبارزه طلبي اش توانست به عالي ترين سطوح در فوتبال ايران، آسيا و آلمان دست يابد. مهمتر از همه اين است که هاشميان در همه اين سال ها ثابت کرد يکي از حرفه اي ترين، منظم ترين و متين ترين بازيکنان تاريخ فوتبال ايران بوده که تا ابد نامش به عنوان ستاره اي پرافتخار و بدون حاشيه در فوتبال ايران جاودان خواهد بود.

بدينوسيله وظيفه خود دانسته مراتب قدرداني و تشکر خالصانه خودم و مجموعه مديران و معاونان باشگاه پرسپوليس را به جنابعالي اعلام کرده و از طرف هواداران پرسپوليس نيز به شما بگويم که؛ «دوستت داريم و به حضور دو ساله ات در تيم فوتبال پرسپوليس مي باليم و هرگز فراموشت نخواهيم کرد».

وحيد عزيز! خداحافظي ات از دنياي مستطيل سبز را بهانه اي مي دانيم براي آغاز همکاري هاي جديد. از شما که با داشتن مدرک مربيگري يوفا و تجربيات گرانبها به سرمايه اي براي فوتبال ايران تبديل شده ايد دعوت مي کنيم در هر زمينه اي که مي توانيد به همکاري خود با باشگاه پرسپوليس ادامه دهيد. در مقطع فعلي و با توجه به مشخص شدن کادر فني تيم بزرگسالان مايه مسرت خواهد بود که در صورت تمايل در ساماندهي تيم هاي پايه و يک برنامه ريزي اصولي براي کار زيربنايي، برنامه هاي خود را براي راه اندازي آکادمي فوتبال پرسپوليس و نظارت آموزشي بر تيم هاي پايه به ما ارائه کرده و آن را عملياتي نمائيد.

وحيد عزيز! همچنين بسيار مايل هستم که از تجربيات جنابعالي به عنوان مشاور عالي خود در امور فني و فوتبالي بهره مند شوم.

تقدير از شما در بازي امشب پرسپوليس مقابل فجر سپاسي و برگزاري يک بازي خداحافظي ويژه نيز کمترين اقدامي خواهد بود که در دستور کار برنامه هاي باشگاه پرسپوليس قرار گرفته است. به اميد ديدار دوباره ات پس از بازگشت به ايران.

دوستدار شما - محمد رويانيان