هرندی: داماش در بندرعباس غریبه نیست
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: در بندرعباس غریبه نیستیم و امیدوارم گیلانی های مقیم بندرعباس برای حمایت از ما در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس حاضر شوند.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، امید هرندی بعدازظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم المهدی هرمزگان، افزود: تیم داماش گیلان با بسیاری از مشکلات وارد مسابقات لیگ برتر شد و توانست در نخستین دیدار خود نمایش قابل قبولی از خود ارائه داده و با بدشانسی نتوانستیم پیروز از میدان خارج شویم.


وی با بیان اینکه تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان با هدایت میثاقیان در بندرعباس خطرناک است، تصریح کرد: به طور حتم آلومینیوم المهدی به واسطه حضور در لیگ برتر پس از سال ها و پشتوانه هوادارانش می تواند برای هر حریفی دردسرساز باشد.

هرندی در خصوص شرایط دشوار مالی تیمش، خاطرنشان کرد: تیم در حال حاضر در پی تصمیم قوه قضاییه قرار دارد و با قیمت گذاری 5 میلیارد و 600 میلیون تومان امیدواریم کسی حاضر به خرید تیم و برطرف شدن مشکلاتمان شود.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به اینکه گیلانی های بسیاری در استان هرمزگان زندگی می کنند، اضافه کرد: امیدوارم آن ها با حضور در ورزشگاه بتوانند زمینه ساز پیروزی مان را رقم بزنند.

وی در پایان در خصوص صحبت های محمد غلامی و میلاد زنیدپور گفت: این دو بازیکن قبل از آمدن بنده از تیم رفته بودند و مطمئنأ با شرایط مالی این فصل توانایی ماندگاری آن ها را نداشتیم وگرنه هیچ کسی از حضور این دوبازیکن قابل در تیمش دست نمی کشد.
منبع: ایسنا