در واکنش به پيشنهاد ردبولز امريکا، آث ميلان پيشنهاد 13 ميليون يورويي براي کاکا ارائه کرده است.

ميلان بلافاصله به پيشنهاد نيويورک ردبولز امريکا واکنش نشان داد و پيشنهاد جديدي را براي کاکا ارائه داده است. ميلان از چهارشنبه با مدير برنامههاي کاکا وارد مذاکره شده است.

مدير برنامههاي کاکا و آدريانو گالياني مدير عامل باشگاه ميلان به تازگي با هم ديدار کردهاند و منابع نزديک به مارکا مبلغ قرارداد پيشنهادي ميلان را 13 ميليون يورو اعلام کردهاند و همچنين سران ميلان از کاکا درخواست کردهاند که از دستمزد خود بکاهد. در کنار مسائل مالي، هنوز يک سري شرايط براي عقد دائمي قرارداد مانده است.

يکي از اين شرايط، فروش کاسانو براي تسهيل ورود کاکا است. اين نکته اصلي در تمامي مذاکرات ميلان در فصل نقل و انتقالات است زيرا ماسيمو الگري سرمربي روسونري معتقد است که براي ورود کاکا به ميلان، نياز به فروش يکي از بازيکنان ترکيب خود دارد. گزينه هاي وي براي فروش پاتو، کاسانو و روبينيو است. گزينه کاسانو با توجه به درخواست وي جهت افزايش دستمزدش محتملتر به نظر ميرسد. احتمال بازگشت کاکا به ميلان ميتواند سبب افزايش اشتياق هواداران ميلان جهت خريد بليت هاي فصل آينده اين تيم باشد.

اين مساله يکي از مهمترين مشکلات برلوسکوني رييس باشگاه است. فروش ابراهيموويچ و سيلوا به پاري سن ژرمن سبب فروکش کردن عطش هواداران براي تماشا بازيهاي فصل آينده ميلان شده است و با توجه به مشکلات عديده مالي که بر سر راه ميلان قرار گرفته است، اين باشگاه مجبور به فروش ستارگانش است.