لطیفه
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: لطیفه

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

لطیفه

اولی: ببخشید با حرف هایم سر شما را درد آوردم.
    دومی: نه اختیار دارید، من حواسم جای دیگری بود!
    به غضنفر میگن: دوست داری بابات بمیره ارثش به تو برسه؟
    میگه: نه، دوست دارم بکشنش تا دیه هم بگیرم!
    از یارو می پرسن “دگرگونی” یعنی چی؟ میگه یعنی این گونی نه ، یک گونی دیگه!به یکی می گن با مخابرات جمله بساز! میگه: مخا برات برقصم!یارو میره تو یه کتابفروشی …. میگه: وولک پوستر مو رو داری ؟ کتابفروش میگه: نه! طرف می گه: وی ی ی تو هم تموم کردی ؟!
    یارو ماشینش قفل میشه.
    بنده خدا میره میگرده دوساعت سه ساعت بعد یک قفل ساز پیدا می کنه میاره بعد به زن و بچش با کمال شرمندگی میگه:تا من رفتم و برگشتم تو ماشین حوصلتون که سر نرفت؟

وقتی کسی ناراحتت می کنه ۴۲ تا ماهیچه استفاده میشه تا اخم کنی! اما فقط ۴ تا ماهیچه لازمه که دستت رو دراز کنی و بزنی پس کلش!از یارو می پرسن نخست وزیر به انگلیسی چی می شه؟ می گه :First And Under !!!جشنواره فیلمهای ایرانسل: من ترانه دیگه شارژ ندارم، در جستجوی آنتن، چند میگیری اس.ام.اس ندی؟؛ شبا آنتن نمیده آیداشرکت گاز از مشترکین تلفن همراه درخواست کرد ازفرستادن SMSهای خنک جدأ خودداری کنند، تا در مصرف گاز صرفه جویی شود!التماس غضنفر به عابر بانک : غلط کردم، پول نمیخوام فقط گواهى نامه ام رو پس بدهیارو میره کمیته امداد، هیچی بهش نمیدن،میگه: واگذارتون کردم به کلید اسرار! (مزخرف ترین سریال دنیا)یارو می ره کوفه ضریح مختار را می گیره و می گه دمت گرم عجب فیلمی بازی کردی!غضنفر با زنش میرن پیک نیک. زنش میگه: بشینیم زیر اون درخت. غضنفر میگه نه! همین وسط جاده امنتره! زود پتو رو بنداز!
    زنش میگه: آخه اینجا ماشین میزنه بهمون! ولی غضنفر با اصرار وسط جاده پتو رو پهن میکنه و دو نفری میشینند وسط جاده!
    بعد از مدتی یه کامیون میاد طرفشون هر چی بوق میزنه، اونا از جاشون تکان نمیخورن، کامیونه هم فرمونو میپیچونه میره تو درخت. غضنفر به زنش میگه: دیدی گفتم وسط جاده امنتر! اگه زیر اون درخت بودیم الان هر دومون مرده بودیم!
    یه روز یه خالی بند میرسه به اون یکی میگه: رفتم شکار هفت تا خرگوش گرفتم پنج تا آهو و سه تا شیر
    یارو گفت فقط همین!
    گفت: مگه با یه تیر بیشتر از اینم میشه زد!
    یارو گفت: اوه تازه تفنگم داشتی
    یارو ۱۰۰۰ تومنی پیدا میکنه میبینه وسطش سوراخه میگه بخشکی شانس وسطش گوشه نداره!غضنفر روشنفکر میشه پشه ها دور سرش جمع میشناصفهانیه صبح از خواب پا میشه به زنش میگه: خانوم دوتا تخم مرغ بپز من میرم بالا پشت بوم این آنتنو درست کنم. میره بالا پشتبوم پاش لیز میخوره
    میُفته پایین. وسط راه که داشته میافتاده داد میزنه: خانوم یکی بپز … یکی بپز!
    یارو جلوی دختره میخوره زمین , میگه حرکتو داشتی ؟!یارو سر کنکور یه کم فکر میکنه مغزش رگ به رگ میشه….در مسابقه اسبدوانی یه نفر صد هزار دلار روی اسب شماره ۲۸ شرط‏بندی کرد و اتفاقا برنده ۵۰۰ هزار دلار شد.
    مسئول برگزاری مسابقه از او پرسید: چطور این همه پول رو روی اسب شماره 28 شرط‏بندی کردی؟
    گفت: دیشب خواب دیدم که دائما جلوی چشمم یک عدد ۶ و یک عدد ۸ می‏آد.
    مسئول برگزاری پرسید: ۶ و ۸ چه ربطی به ۲۸ داره؟
    یارو گفت: مگه شیش هشت تا ۲۸ تا نمی‏شه؟
    یارو ده هزار تومن تو جیبش بوده میخواسته بره مواد بگیره. تو راه نیرو انتظامی رو میبینه، یواشکی پولا رو پرت میکنه تو جوب!به یه مرده می گن: با توله سگ جمله بساز؟ می گه : طول سگ ضرب در عرض سگ، مساوی است با مساحت سگ!یارو رو میبرن زیر سوال، له میشه!به یارو میگن با سی دی جمله بساز میگه خونتو خراب کردم. میگن پس سی دیش کو میگه سی دیشو فردا میارم ببینی!یارو آشغال میره تو چشماش سره ساعت ۹ میشینه دم در!یارو پرتغال پوست میکنده خدا خدا میکرده توش موز باشه!یارو میخواسته آتش نشان بشه. توی آزمون استخدامی ازش می پرسند اگر جنگل آتش بگیره و اون اطراف آب نباشه چه کار میکنی؟ یارو میگه: هیچی تیمّم میکنیم!پلیسه به یارو : مگه نمی دونی اینجا ماهیگیری ممنوعه؟
    یارو : ولی تابلو نزدین
    پلیس: نزدیم که نزدیم ، زود باش از روی آکواریوم باغ وحش بیا پایین!
    یه روز یارو ، البرادعی رییس سازمان آژانس اتمی رو میبینه میگه آقا ببخشید شما دکترید یارو میگه آره . یارو می گه شما اگه دکترید چرا تو آژانس کار میکنید!

2. 2 کاربر مقابل از pedy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ANTI BLUE (27th July 2012), MINA (27th July 2012)

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,489 بار در 1,894 ارسال
    یاد شده