دل پيرو:هيچ وقت به ترک يووه فکر نکردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دل پيرو:هيچ وقت به ترک يووه فکر نکردم

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

دل پيرو:هيچ وقت به ترک يووه فکر نکردم

الساندرو دل پيرو اسطوره باشگاه يوونتوس در صحبتهايي اعلام کرد که از تصميم سران باشگاه مبني بر عدم تمديد قرارداد او در پايان فصلي که گذشت چندان راضي و خوشحال نبوده.

با اتمام قرارداد الکس با يووه، اين بازيکن 37ساله حالا يک بازيکن آزاد است و به دنبال تيم جديدي براي خود مي گردد. اين به منزله پايان 19 سال حضور او در يووه بود و خوددل پيرو در صحبتهايي اعلام کرد که از اينکه سران باشگاه تصميم گرفتند تا قرارداد او را تمديد نکنند، چندان شوکه نشده است.

دل پيرو در صحبتهايي به سي .ان.ان گفت:« اگر بگويم که از سران يوووه انتظار داشتم تا قراردادم را تمديد کنند، دروغ گفته ام. من هيچ وقت از تصميم آنها براي عدم تمديد قراردادم تعجب نکردم. البته من تمام توانم را براي باشگاه، هواداران و تيم به کار گرفته بودم و الان از دوران حضورم در اين تيم واقعا راضي هستم. من بايد سرنوشتم را دنبال کنم و سرنوشت من، اينجا، در ايتاليا نخواهد بود. آمريکا گزينه اي است که پيش روي من قرار دارد و کشور فوق العاده اي هم هست. دوست دارم آنجا بروم و سرگرمي هاي زيادي داشته باشم ولي هنوز با تيمي توافق نکرده ام.»

دل پيرو در طول دوران حضورش در يووه،با اين تيم به شش قهرماني سري آ، يک قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا و يک قهرماني در سوپرکاپ يوفا رسيد ولي به اين نکته اشاره کرد که اوج فوتبالش را در قهرماني آتزوري در جام جهاني 2006 تجربه کرده:« من نمي توانم اين را پنهان کنم که بزرگترين موفقيت فوتبالي ام قهرماني در جام جهاني بود. از وقتي يک بچه کوچولو هستي، رويايت قهرماني در جام جهاني است. فوق العاده بود.»

البته اندکي بعد از قهرماني ايتاليا در جام جهاني 2006 آلمان دل پيرو و ساير بازيکنان بينکونري از تصميم مسئولان فدراسيون فوتبال ايتاليا از پس گرفتن دو جام قهرماني يووه در سري آ و فرستادن اين تيم به سري بي به شدت تعجب کردند:« حتي تا قبل از آنکه سقوط تيم به دسته پائين تر، تائيد شود، من به سران باشگاه مي گفتم:« اگر به من نياز داريد، من اينجا هستم.» من هيچ وقت به ترک يووه فکر نکرده ام. حتي وقتي که در جام جهاني به قهرماني رسيده بودم و با اين اتفاقات وجهه ام در خطر بود.»

دل پيرو اکنون با سري بالا يووه را ترک مي کند؛ بعد از فتح جام قهرماني سري آ با بينکونري براي اولين بار بعد از سال 2003 و بعد از سپري کردن فصلي بدون شکست در رقابتهاي سري آ. او دراين باره گفته:« همه ما مملو از انگيزه بوديم.همه ما با هم متحد و يک رنگ بوديم. تيم ما تيم باکيفيتي بود و عدم حضورمان در اروپا هم به کمک ما آمد. البته ورزشگاه جديد هم به پيشرفت ما کمک زيادي کرد.»

2. کاربر مقابل از pedy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Shahan (28th July 2012)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده