داش علي كريمي رو بهتر بشناسيم....پرسپوليسي ها بيان...
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: داش علي كريمي رو بهتر بشناسيم....پرسپوليسي ها بيان...

نام واقعی
    رسول
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 216 بار در 57 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

داش علي كريمي رو بهتر بشناسيم....پرسپوليسي ها بيان...

عــلی کـریمـی در جمـع کـودکـان بـی سرپــرسـت

علی کریمی در کنار بابک معصومی – زمانیکه کسی کمکی به بابک معصومی نکرد علی کریمی تمام مخارج بیمارستانشو پرداخت کرد

بابک معصومی: زمانی که پزشکان از من قطع امید کرده بودند، علی کریمی تمام هزینه های درمانی ام را پرداخت کرد

مرتضی مه زاد جوان بیمار شمالی شنبه شب در شبکه سوم ملاقات با علی کریمی را جز آروزهای بزرگ خود برشمرد و ساعاتی بعد به لطف احسان علیخانی در یکی از رستوانهای شهر تهران به آرزویش رسید.
    و این هم علی کریمی در کنار بلندقدترین پسر ایران که در برنامه ماه عسل شرکت کرد. از بلندی قد خودش دچاره عارضه شده بود. مجری ازش پرسید چه آرزویی داری. گفت سه تا آرزو دارم. یکی اینکه سالم باشم. لپ تاپ داشته باشم. و علی کریمی رو از نزدیک ببینم. همون شب علی کریمی یه لپ تاپ براش خرید و رفت به دیدنش و گفت هزینه درمانت هم میدم بری آلمان. هر سه تا آرزوشو برآورده کرد

کار جالب علی کریمی بعد از تعویض

به گزارش تکناز به نقل از پانا: علی کریمی پس از حضور روی نیمکت پرسپولیس حرکت زیبا و جالب توجهی انجام داد.

علی کریمی کاپیتان پرسپولیس پس از تعویض در نیمه دوم دیدار دیروز مقابل صبا پس از دست دادن با اعضای نیمکت نشین پرسپولیس، با جانباز ویلچر نشینی که کنار نیمکت این تیم مسابقه را تماشا می کرد هم روبوسی کرد و دست داد.

تی شرت امضا شده از طرف علی کریمی؛ تقدیم به زنده یاد اشکان سهرابی که همیشه برای ما زنده خواهد ...

کریمی پیراهنهای ورزشیاش را برای کمک به امور خیریه میفروشد

مرجع خبری پرسپولیس : کاپیتان تیم پرسپولیس در اقدامی پسندیده پیراهن های ورزشی خود را به فروش می رساند.

وب سایت علی کریمی در مورد این رفتار خیرخواهانه نوشت: کاپیتان پرسپولیس در نظر دارد تعدادی از لباس های ورزشی خود را در راستای امورخیریه به معرض فروش بگذارد.لباس های کریمی شامل پیراهن الاهلی امارات،پرسپولیس ،بایرن مونیخ(2نوع)،شالکه، تیم ملی (2نوع)است. همچنین پیراهن پرسپولیسی که او در روز بازی استیل آذین با پرسپولیس، زیرپیراهن تیم سابقش به تن کرده بود هم در این فهرست قرارگرفته است.عزیزانی که تمایل به شرکت در این امر خداپسندانه را دارند با تلفن همراه09364078878تا نیمه اول اسفند ماه سال جاری، همزمان با هفته احسان ونیکوکاری تماس بگیرند.

علاقه یک راننده کامیون به علی کریمی

بدل علی کریمی در داربی ۷۴ + عکس

وبلاگ محمدرضا راستگو : جوان ۲۰ ساله گرگانی که عاشق علی کریمی است، یکی از تماشاگران داربی ۷۴ بود که با شکل و شمایلی شبیه به کاپیتان دوم پرسپولیس بر روی سکوها حضور داشت. او می گوید: دو سال موهای خود را کوتاه نکرده تا بتواند خود را شبیه علی کریمی کند!

جادوگران در راه پرسپولیس

علی کریمی و فرزندانش

ماجرای علی کریمی و دختر گل فروش.

هیچوقت یادم نمی رود بلوار میرداماد را به سمت خیابان شریعتی رانندگی می کردم. وقتی به چراغ قرمز ۱۸۰ ثانیه ای اش برخورد کردم عصبی شدم. تازه از محل کارم تعطیل شده بودم و خیلی خسته بودم.
    داشتم دیالوگ های معمولم در مورد چراغ قرمز ها و ترافیک های تهران را زمزمه می کردم که کودکی رو به من کرد و گفت: «آقا فال می گیری» چند قدم آن طرف تر دخترک گلفروش با شاخه های لاله صدا زد: «آقا گل بخردیگه... خواهش می کنم». جمله اش تمام نشده بود که با غرور تمام، شیشه پنجره را بالا دادم تا صدایشان را نشنوم و مزاحم نشوند! وقتی چنین برخوردی را از من دیدند بی خیال شدند و رفتند سراغ راننده اتومبیل کناری ام.
    رنگ قرمز و مدل ماشین سبب شده بود تا از سایر ماشین ها متمایز گردد.
    پس از چند ثانیه دیدم پسرک فالگیر با صدای بلند گفت: «بچه ها... بچه ها بیایین علی کریمیه... بازیکن پرسپولیس...» در یک چشم به هم زدن، پنچ شش نفر از کودکان کار، دور ماشینش را گرفتند. من هم بی اختیار سرم را چرخاندم تا عکس العمل علی کریمی را ببینم. او با لبخندی دنباله دار از همه کودکان فال و گل و شکلات گرفت تا آن ها را خوشحال کند. چراغ سبز شد و بچه ها هنوز بی خیال کریمی نشده بودند. علی کریمی که با بوووووق ماشین های پشت سرش مواجه شده بود، اتومبیلش را حرکت داد و بعد از چراغ قرمز، ماشینش را نگه داشت. من هم از روی کنجکاوی پشت سر جادوگر ایستادم.
    کاپیتان پرسپولیسی ها از ماشین پیاده شد و دخترک گلفروش را محکم بوسید و پسری که آدامس می فروخت را بغل کرد. امضا داد و تمام گل های لاله گلفروش را خرید و چند فال حافظ هم گرفت. برایم عجیب بود. مگر می توان باور کرد جادوگر که گاهی حوصله خودش را هم ندارد اینطور برخورد کند؟
    دخترک گلفروش از فرط خوشحالی نمی دانست چکار کند و بالا و پایین می پرید. کریمی که دیگر نمی دانست چکار کند، با صدایی خش دار گفت: «بچه ها باید بروم سر تمرین. دیرم شده.» خداحافظ... خداحافظ» کودکان کار نیز با تشویق چند ثانیه ای علی کریمی... کریمی دوستت داریم، او را بدرقه کردند...

علی کریمی اصلا آدم نیست....یک فرشته ست

علی کریمی در بین دو نیمه بازی پرسپولیس و صبا پیراهنش را به محسن پورمحمدی چاقترین پسر ایران اهدا کرد. پورمحمدی ۱۷۵ کیلو وزن دارد.

مهدی مهدویکیا و مصطفی دنیزلی نیز به سمت او رفتند و با چاقترین پسر ایران خوش وبش کردند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پیراهن خود را به چاقترین پسر ایران اهدا کرد.

علی کریمی در بین دو نیمه بازی پرسپولیس و صبا پیراهنش را به محسن پورمحمدی چاقترین پسر ایران اهدا کرد. پورمحمدی ۱۷۵ کیلو وزن دارد.

این عکس ها و کارها ریا و بزرگ نمایی نیست کم هستن کسانی مثل علی کریمی در این مملکت که همدل و همصدا با ایران و ایرانی باشنداینبار دخترک آدامس فروش

در روزی که علی کریمی به همراه اعضای کادرفنی، مسئولین و بازیکنان پرسپولیس برای شرکت در مراسم سالگرد مسعود استیلی به شهرک غرب رفته بود، از شاد کردن دل دخترک آدامس فروش غافل نشد.
    علی کریمی با امضای دفتر مشق دخترک آدامس فروش نشان داد مردمداری این کاپیتان اسطوره ای باشگاه پرسپولیس تمام شدنی نیست...

شوخی های ترسناک جادوگر در تمرین پرسپولیس! در زمین مسابقه از دریبل های او در امان نیستند و در زمین های دیگر از حرکات پیش بینی نشده اش! در تصویر علی کریمی را می بینید که پس از جلسه با رویانیان با روحیه ای بهتر به تمرینات بازگشته و در یک چشم به هم زدن دوربین ریاضتی عکاس سایت پرسپولیس را در هوا مال خود می کند !

علی کریمی و توپ جمع کن آبادانی

این تصویری است منتشر نشده از بزرگمرد فوتبال ایران در پایان نخستین مسابقه پرسپولیس در دوازدهمین دوره لیگ برتر. در قابی بیانگر بزرگی 8 افسانه ای

او که با نبوغ خارق العاده و سحر آمیزش در زمین فوتبال مقدمه نخستین پیروزی تیمش را در گرمای 52 درجه آبادان فراهم کرد و مسبب شادی میلیون ها هوادار پرطرفدارترین تیم قاره کهن شد، در پایان این مسابقه، قابی دیگر از تفاوت های اسطوره فوتبال ایران را با ستاره های پوشالی نشان داد.
    دعای مجید و خانواده اش در این ماه مبارک پشت سر علی کریمی باشد که دل یک جوان عقب مونده ذهنی را شاد کرد. علی کریمی کاپیتان سرخپوشان که قول اهدای پیراهنش را به هوادار معلول و عقب مانده ذهنی مجید حسن پور اهل بندر گناوه داده بود به قولش عمل کرد و دیروز شنبه طی یک بسته پستی این هدیه که شامل شورت و پیراهن اصلی امضا شده و سررسید امضا شده پرسپولیس بود را بواسطه لیدر محبوب سرخپوشان بدست مجید حسن پور هوادار معلول رسید و بسیار خوشنود و شاد شد و سر از پا نمی شناخت.

:xبه افتخار این بزرگ مرد آریایی داغش کن و بپسند:x

2. 12 کاربر مقابل از rasool555 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aidin131 (29th July 2012), Arash 1990 (29th July 2012), armin_6 (29th July 2012), emrah20062007 (29th July 2012), FaRsHaD_8 (29th July 2012), IMAN (29th July 2012), masih2012 (29th July 2012), Milad criska (29th July 2012), pedy (29th July 2012), Queen (29th July 2012), tank (29th July 2012), استاد (29th July 2012)

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    دمت گرم..و دم جادوگرمون گرم...
    نه...!نه...!نه...!

نام واقعی
    morteza
    شغل و حرفه
    بیکار
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 151 بار در 114 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    داش علیه خودمونه دیگه.فدایی داری داش علی

نام واقعی
    ابراهیم
    استاتوس
    این نیز بگذرد
    بازیکن محبوب
    emon zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 18 بار در 13 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دم داش علی گرم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    ​داش علی خدا قوت بامرامی به مولا

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    hamidreza
    شغل و حرفه
    دانشجوی فوق لیسانس حقوق
    تشکر شده 61 بار در 38 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    علی کریمی پهلوان واقعی هست. به نظر من بهترین فوتبالیست تاریخ آسیاست

نام واقعی
    میلاد
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 92 بار در 82 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نوکرتم قربونت فدات بشم کنیزتم

نام واقعی
    ali
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 334 بار در 137 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مــــــــــــــــــــــــ ــــــرســـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــی
    عشق من پرسپولیس

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست