فشار برای تغيير كادر فنی پرسپوليس / استيلی تاكيد كرد كه استعفا نمیدهد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فشار برای تغيير كادر فنی پرسپوليس / استيلی تاكيد كرد كه استعفا نمیدهد

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

فشار برای تغيير كادر فنی پرسپوليس / استيلی تاكيد كرد كه استعفا نمیدهد

انتقادها از تیمی كه در 7 بازی گذشتهاش فقط یك بار پیروز شده، بالا گرفته اما موضع حبیب كاشانی و حمید استیلی نسبت به قبل تغییری نكرده است؛ اولی همچنان در سكوت مدیریت میكند و دومی هم روی این جملهاش پافشاری دارد كه؛ استعفا نمیدهم! پرسپولیس طی 10 سال اخیر 5 بار به استقلال باخته است، اما هیچگاه چنین مقابل این حریف سنتی دست و پا بسته نبود. بار اصلی انتقادها پس از باخت جمعهشب قرمزها مقابل استقلال هم بیشتر به همین خاطر است. تیم حمید استیلی اگرچه یك پنالتی را تبدیل به گل نكرد تا بهزعم این مربی نتیجه بازی عوض شود، اما در مقابل بیش از 5 بار هم در بسته ماندن دروازهاش خوششانس بود تا نتیجه نهایی، كمترین مزد شاگردان پرویز مظلومی در قبال ارائه یك بازی برتر باشد. اولین منتقد پرسپولیس علی پروین، پیشكسوت باشگاه است كه خود در حمایت از تیم استیلی در روزهای قبل از شهرآورد به تمرین قرمزها رفته بود. او كه پیروزی پرسپولیس را در این بازی پیشبینی كرده بود، گفت: «به نظر من این بازی سوالبرانگیز بود، چرا كه این پرسپولیس نسبت به بازی با ذوبآهن زمین تا آسمان فرق میكرد. همه پرسپولیسیها در تمرینات قبل از بازی خوب بودند اما در جریان بازی، جز علی كریمی هیچكس در حد و اندازه خودش نبود. این تیم باید بزودی تكانی به خودش بدهد چون رده پانزدهم جدول شایسته آنها نیست.» پروین در عین حال امیدوار است هرچه سریعتر تكلیف این تیم روشن شود تا هیاتمدیره با قدرت شروع به كار كند: «منتظر آقای عباسی (وزیر ورزش) هستیم تا ببینیم میخواهد چه تصمیمی بگیرد. این بلاتكلیفی به نفع هیچكس نیست.» یكی دیگر از منتقدان تیم استیلی، فرشاد پیوس است كه میگوید هیچگاه تا این اندازه پرسپولیس را ضعیف ندیده است: «اگر پرسپولیس زیبا بازی میكرد و میباخت، ایرادی نداشت اما این تیم هیچ برنامهای نداشت كه البته یكی از دلایلش چینش بد حمید استیلی بود.» پیوس با معرفی علی كریمی به عنوان بهترین بازیكن قرمزها، به انتقاد از برخی بازیكنان این تیم پرداخت و افزود: «به جرات میگویم 3 بازیكن این تیم اصلا در حد و اندازه پرسپولیس نیستند و در كار این تیم كارشكنی میكنند و یكی از این بازیكنان باعث شكست شد. به نظرم پیراهن پرسپولیس برای تن چند بازیكن این تیم گشاد است.» پیشكسوت پرسپولیس با تاكید بر اینكه حبیب كاشانی باید از مردم عذرخواهی كند، ادامه داد: «او باید پاسخگوی هواداران باشد چرا كه مسوول این شكستهاست. امیدوارم با ورود وزیر ورزش، پرسپولیس به روزهای خوش گذشته برگردد و مردم یادی از گذشته كنند. این پرسپولیس با این شرایط و با این مدیریت به جایی نمیرسد.» پرسپولیس نیاز به شوك دارد دیروز خیلیهای دیگر، از جمله حسین عبدی و مهدی تارتار كه همین اواخر به عنوان مربی روی نیمكت پرسپولیس بودند و همینطور ابراهیم آشتیانی كه یكی از بازیكنان پرسابقه حاضر در شهرآورد به حساب میآیند هم از بازی پرسپولیس انتقاد كردند. در این میان نقطهنظر مشترك همه منتقدان این است كه پرسپولیس نیاز به یك شوك بزرگ دارد. حسین عبدی در این باره گفت: «فرصت لازم به كادر فنی داده شد و همه هم حمایت كردند، اما این فرصت دیگر به پایان رسیده است و باید تصمیمات جدیدی كه میتواند راهگشا باشد، برای این تیم گرفته شود.» تارتار هم بر این باور است كه تغییر كادر فنی و مدیریتی پرسپولیس میتواند یكی از راهكارهای مثبت برای خروج از بحران باشد؛ نكتهای كه آشتیانی، پیشكسوت پرسپولیس به نوعی دیگر بر آن صحه میگذارد: «به نظر من استرسی كه از سوی حمید استیلی به بازیكنان انتقال یافت عامل شكست سرخپوشان در شهرآورد تهران بود. البته استیلی تنهاست و كسی را ندارد كه كمكش كند. پرسپولیس باید یك كمیته فنی قوی داشته باشد كه كنار استیلی باشند و به او كمك كنند. نباید اجازه دهند كه پیشكسوتان از باشگاه دور باشند.» واكنش استیلی با این وجود واكنش حمید استیلی به همه این انتقادها همان 2 كلمهای است كه در ابتدا آمد؛ استعفا نمیدهم!او كه با برنامه 90 در 90 صحبت میكرد، با بیان اینكه به كارش در پرسپولیس ادامه خواهد داد، گفت: «ماندن یا نماندن من به باشگاه مربوط است. من به عنوان یك مربی حرفهای به كار خودم ادامه میدهم و به كارم اعتقاد دارم. صددرصد ما در هفتههای آینده نتیجه میگیریم.» در این میان شاید علی دایی از جمله معدود پرسپولیسیهایی بود كه از باخت تیم سابقش ناراحت شد، ولی انتقاد نكرد. سرمربی فصل گذشته قرمزها كه خیلیها دلیل ناكامی این فصل پرسپولیس را بیارتباط با جدایی او نمیدانند، گفت: «از شكست پرسپولیس ناراحت شدم و میدانم كه هواداران این تیم هم ناراحت و غمگین هستند بنابراین ترجیح میدهم در این شرایط حرفی نزنم، چراكه حرفزدن من قطعا از ناراحتی آنها كم نمیكند و دردی هم از پرسپولیس دوا نمیشود.» قرمزها كه دیروز به دلیل شكست مقابل استقلال تمرینات را تعطیل كرده بودند از امروز باید برای بازی با فجر شهید سپاسی در حافظیه شیراز آماده شوند.

نام واقعی
    محسن
    شغل و حرفه
    واردات
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    az bas ke be khodesh motmaene chon ta hala 3 timo ghahreman karde va tim melio be jame jahani borde timo ghahremane jame melatha karde man nemidonam in ke hich karnamei nadare chera gohe ezafe mikhore bi namoos mige estefa nemidam