اعلام شانس قبولي به مجازين كنكور
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اعلام شانس قبولي به مجازين كنكور

 1. #1


  محل سکونت
  بابل
  نام واقعی
  آناهیتا
  شغل و حرفه
  دانشجو معماری
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  624
  تشکر
  505
  تشکر شده 793 بار در 278 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  اعلام شانس قبولي به مجازين كنكور

  مشاور عالي سازمان سنجش با بيان اينكه نتايج اوليه كنكور91 در روز يكشنبه 15 مرداد ماه منتشر خواهد شد، گفت: بر اين اساس براي 932 هزار و 463 داوطلب حاضر در جلسه كارنامه صادر خواهد شد.

  دكتر حسين توكلي در گفت و گو با ايسنا، با اشاره به آمار دقيق مرتبط با آزمون سراسري سال 91، اظهار كرد: يك ميليون و 66 هزار و 274 نفر براي شركت در آزمون سراسري ثبتنام كردهاند كه از اين تعداد 640 هزار و 56 نفر يعني 60،03 درصد زن و 426 هزار و 218 نفر يعني 39،97 درصد مرد بودند. كه اين آمار نسبت به سال 90، 66 هزار و 706 نفر و نسبت به آمار كنكور 89، 220 هزار و 539 داوطلب كاهش داشته است.

  وي با بيان اينكه از تعداد يك ميليون و 66 هزار و 274 داوطلب ثبت نام كننده، 932 هزار و 463 نفر در جلسه آزمون حاضر بودند، گفت: 133 هزار و 811 نفر غايب بودند به عبارت ديگر 12،55 درصد داوطلب در جلسه آزمون غايب بودند. همچنين از 932 هزار و 463 داوطلب حاضر، 60،67 درصد زن و 39،39 درصد مرد بودند.

  دكتر توكلي با بيان اينكه از تعداد حاضرين 20 هزار و 938 داوطلب از گروههاي آزمايشي يك، دو، سه و پنج علاوه بر شركت در گروه اصلي خود در آزمون گروه آزمايشي هنر نيز شركت كرده بودند، گفت: از آمار حاضرين 78 هزار و 756 داوطلب نيز علاوه بر گروه اصلي خود در گروه زبان خارجي نيز حاضر بودند.

  انتشار كارنامه كنكوريها از تا 15 مرداد

  معاون سازمان سنجش با بيان اينكه براي كليه حاضرين در جلسه آزمون يعني 932 هزار و 463 داوطلب نتايج اوليه به صورت كارنامه تنظيم و در روز يكشنبه 15 مرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش منتشر خواهد شد، گفت: براي داوطلباني كه در جلسه آزمون گروه آزمايشي اصلي حاضر بودند و در گروههاي آزمايشي هنر و زبان نيز شركت كرده بودند در ذيل كارنامه نتايج اوليه آزمون اصلي، نتايج آزمون هنر و يا زبانهاي خارجي آنان نيز درج خواهد شد. به عبارت ديگر براي كليه داوطلبان تنها يك كارنامه منتشر خواهد شد.

  انتشار دفترچه و ويژهنامه انتخاب رشته كنكور از 9 مرداد

  مشاور سازمان سنجش با بيان اينكه هر يك از داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري بايد بر اساس اطلاعيه سازمان سنجش و دستور العمل هاي مربوطه نسبت به دريافت كارنامه و تهيه پرينت از آن اقدام كنند، تصريح كرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد پس از دريافت كارنامه با توجه به نتايج آن و با مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته كه از فردا دوشنبه نهم مرداد ماه بر روي سايت سازمان سنجش قرار ميگيرد نسبت به انتخاب رشته محلهاي تحصيلي مورد علاقه خود در گروههاي ازمايشي مجاز شده اقدام و نسبت به كنترل و اطمينان از صحت كد رشتههاي انتخابي اقدام كنند.

  آغاز مهلت انتخاب رشته كنكور از 17 مرداد

  به گفته وي مهلت انتخاب رشته مجازين كنكور 91 از سهشنبه 17 مرداد تا 23 مرداد ماه تعيين شده است كه داوطلبان مجاز ميتوانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش نسبت به ثبت كد رشتههاي انتخابي خود بر اساس اولويت و علاقه اقدام كنند.

  دكتر توكلي با بيان اينكه دفترچه راهنماي انتخاب رشته كنكور 91 شامل سه دفترچه ميباشد، به ايسنا گفت: دفترچه الف شامل گروه آزمايشي علوم رياضي و فني و گروههاي هنر و زبانهاي خارجي، دفترچه ب شامل گروه آزمايشي علوم تجربي و گروههاي هنر و زبانهاي خارجي و دفترچه ج شامل گروه آزمايشي علوم انساني و گروههاي هنر و زبانهاي خارجي ميباشد.

  مشاور سازمان سنجش در خاتمه تصريح كرد: به منظور فراهم آوردن تسهيلات بيشتر دفترچه راهنماي انتخاب رشته همزمان با اعلام نتايج از طريق باجههاي پستي نيز توزيع خواهد شد.

  انتشار نرمافزار مجازي انتخاب رشته همزمان با آغاز مهلت انتخاب رشته

  وي همچنين از انتشار نرم افزار انتخاب رشته مجازي كنكور از 48 ساعت پس از اعلام نتايج اوليه آزمون سراسري 91 بر روي سايت اين سازمان خبر داد و گفت: اين نرم افزار امكان انتخاب رشته براساس اطلاعات آزمون سراسري سال 90 را فراهم ميكند كه كليه داوطلبان مجاز ميتواند قبل از انتخاب رشته اصلي با وارد كردن برخي از اطلاعات آزموني خود در اين نرم افزار، شانس قبولي را براساس انتخابهاي داوطلبان سال قبل مشاهده نموده و از آن در انتخاب رشته اصلي خود استفاده كنند.

  وي همچنين از انتشار ويژه نامه انتخاب رشته آزمون سراسري سال تحصيلي 91 خبر داد و به ايسنا گفت: اين ويژهنامه كه از طريق هفته نامه "پيك سنجش" روز دوشنبه 9 مرداد ماه در اختيار داوطلبان قرار ميگيرد، توصيهها، راهنماييها و نكات ضروري براي انتخاب رشته ذكر شده است.

  توكلي افزود: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد پيش از انتخاب رشته از طريق دفترچه راهنمايي كه پيش از انتخاب رشته بر روي سايت سازمان سنجش و متعاقب آن از طريق باجههاي پستي در اختيار داوطلبان قرار ميگيرد با نحوه انتخاب رشته آشنا شوند.

  انتشار كتاب "انتخاب رشته، انتخاب آينده" براي افزايش آگاهي مجازين كنكور

  مشاور عالي سازمان سنجش همچنين با اشاره به انتشار كتاب "انتخاب رشته، انتخاب آينده" تصريح كرد: در ويرايش جديد اين كتاب، فرآيند اجرايي انتخاب رشته و اطلاعات تكميلي مربوط به آن مشخص شده كه ميتواند داوطلبان، مشاوران، والدين و كارشناسان آموزشي را در انتخاب هرچه بهتر، شناخت عوامل اثرگذار بر آن و همچنين مسائل فني و تخصصي انتخاب رشته راهنمايي كند.

  توكلي در خاتمه درباره زمان و نحوه انتشار اين كتاب افزود: داوطلبان ميتوانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش از طريق اطلاعيهاي كه از امروز بر روي سايت قرار ميگيرد از نحوه و زمان انتشار اين كتاب مطلع شوند.
  کريمی يعنی مرام يعنی رفاقت ، کريمی يعنی درخت سرو قامت
  کريمی يعنی نام ايران در جهان ، کريمی يعنی بهتر از هر اين و آن
  کريمی يعنی يک جادوگر،يک بزرگ ، کريمی يعنی دشمن هر بچه گرگ
  علی يعنی يک کريمی ،يک عزيز ، علی يعنی دوای تيم مريض
  علی يعنی پاک چون آينه ها ، علی يعنی تپش قلب خدا
  علی يعنی يک کريمی يک دلير ، علی يعنی غرش يک نره شير
  علی يعنی رنگ سرخ عاشق ، علی يعنی يک دوست هميشگی
  علی يعنی آبرو ،يعنی ايران ، کريمی يعنی يک ستاره در جهان
  کريمی يعنی عزت ،يعنی وقار ، علی يعنی يک هشت با افتخار

 2. کاربر مقابل از AnAhItA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Arteshe Sorkh (29th July 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  اراک
  نام واقعی
  Erfan
  استاتوس
  ب دنیا زانو نخواهم زد حتی اگر آسمان ب کوتاهی قامتم گردد
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  AS-Roma | Italy
  نوشته ها
  206
  تشکر
  134
  تشکر شده 231 بار در 94 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  واییییییی خدا چیکار کنیم حالا؟؟؟؟؟
  فضیلت در مبارزه و سختی بود,در شیدایی و رنج,و نه در زیرکی و سربه راهی,نه در هنر پاک وجدانی!

  اگر عشق, عشق باشد زمان حرف احمقانه ای است.
مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا