ايبرا براي باز کردن دروازه تيم دي سي يونايتد تنها به 3 دقيقه زمان نياز داشت. اين ديدار دوستانه شنبه شب در واشنگتن برگزار شد.

ايبرا اخيرا با قراردادي 23 ميليون يورويي از سن سيرو به پاري سن ژرمن پيوست و اکنون در پاسخ به سوالي راجع به اينکه آيا پاري سن ژرمن بهتر از روسونري است، گفت:« بله»

او همچنين درمورد تلخي جدايي او و تياگو سيلوا از ميلان و پيوستنشان به پاري سن ژرمن گفت:« بله. تلخ است؛ چون ميلان دو نفر از بهترين بازيکنانش را از دست داد.»

تياگو سيلوا اين روزها در اردوي تيم المپيک برزيل در لندن است ولي ايبرا اردوي پيش فصل را با ساير بازيکنان پاري سن ژرمن و خريدهاي تابستاني جديد اين تيم از جمله اسکيل لاوتزي و مارکو ورراتي آغاز کرده است.

ايبرا ادامه داد:« ما براي فتح تمام جامها مي جنگيم. ما در ليگ قهرمانان اروپا حضور داريم و براي کسب دو جام قهرماني در فرانسه مبارزه مي کند. يک تيم مي تواند تمام جامها را ببرد. ما تيم تراز اولي هستيم .»

از سوي ديگر کارلو آنچلوتي مربي پاري سن ژرمن که در طول دوران حضورش در سن سيرو به عنوان بازيکن و مربي 17 جام قهرماني را با ميلان کسب کرده، برخلاف مهاجم سوئدي تيمش در پاسخ به اين سوال که آيا پاري سن ژرمن بهتر از ميلان است يا خير گفت:« نمي دانم. اصلا مهم نيست که خودمان را بتيمي ديگر مقايسه کنيم. ميلان با سبکي متفاوت و با فلسفه اي متفاوت و با هويتي متفاوت بازي مي کند. هدف ما رشد و پيشرفت کيفيت تيم ماست .همين.»