تمرین جنجالی امروز سرخپوشان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: تمرین جنجالی امروز سرخپوشان

 1. #1


  محل سکونت
  رشت
  نام واقعی
  armin
  نوشته ها
  61
  تشکر
  8
  تشکر شده 24 بار در 11 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  تمرین جنجالی امروز سرخپوشان

  اولین تمرین پرسپولیس پس از شکست برابر استقلال تحت تاثیر درگیری لیدرها با بازیکنان این تیم برگزار شد تا سرخپوشان همچنان در حاشیه به سر ببرند.
  خبرگزاری فارس: ادامه حاشيه در پرسپوليس؛ درگيري ليدرها با نوري و رضايي و پادرمياني كريمي

  به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین صبح امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که همه چیز تحت تاثیر حضور لیدرهای این تیم و درگیری آنها با محمد نوری قرار گرفته بود.

  پیش از این اتفاقات و قبل از آغاز تمرین کادرفنی با بازیکنان جلسه ای نیم ساعته برگزار کرد.

  * ابتدای تمرین درهای ورزشگاه روی هواداران باز نشده بود و همین مسئله باعث اعتراض آنها شد اما بعد از دقایقی استیلی اجازه حضور هواداران را داد.

  * تمرین از ساعت 10:30 در زمین درفشی فر آغاز شد. محمد نوری، علی کریمی و مازیار زارع که مقابل استقلال به میدان رفته بودند بعد از گرم کردن بدن خود به همراه محمد منصوری به ریکاوری و دویدن دور زمین مشغول شدند. در این هنگام در شرایطی که نوری در حال تمرین بود 10 تن از لیدرهای عصبانی تیم شروع به داد و بیداد کردند. مخاطب آنها نوری بود.

  آنها به دلیل از دست دادن پنالتی توسط نوری به شدت از او ناراحت و عصبانی بودند. این لیدرها با الفاظی ناشایست این بازیکن را خطاب قرار داده بودند و به شدت علیه او موضع گرفتند. آنها به نوری گفتند که تو بازیکن دایی هستی و دلت با اوست و اعتراض داشتند که چرا سر تمرینات راه آهن می رود و جریمه نمی شود.

  لیدرها همچنین درحالی که با صدای بلند فریاد می زدند می گفتند چرا پنالتی را به بیرون زدی؟ تو که به رحمتی قبلا گل زده بودی چرا پنالتی را خوب نزدی؟ چرا کسی نبود مجیدی را بگیرد؟

  محمد نوری که از این شرایط پیش آمده ناراحت شده بود به سمت فنس رفت و از پشت فنس با لیدرها رو در رو شد. آنها دست هم را گرفته و کشیدند. در این هنگام لیدرها به نوری گفتند بالاخره تمرین تمام می شود و بیرون می آیی.

  هافبک پرسپولیس که از این وضعیت بهت زده شده بود درحالی که سایرین تمرین می کردند در گوشه ای نشسته بود. از بین بازیکنان پرسپولیس علیرضا حقیقی به نوری دلداری می داد. برخی از بازیکنان این تیم می گفتند وقتی پنالتی اعلام شد هیچ کس جرات نداشت پشت توپ قرار گیرد و نوری مجبور شد پشت توپ برود.

  وقتی لیدرها در حال جر و بحث با نوری بودند علی کریمی و حمید استیلی برای آرام کردن فضا به سمت آنها رفتند.

  * عده ای از هواداران تیم که پشت در مانده بودند با صدای بلند اعتراض می کردند. علی کریمی که شاهد این سر و صداها بود با ناراحتی گفت این چه طرز صحبت کردن است و باید با احترام بگویید که لطفا در را باز کنید. او سپس به هواداران گفت مگر ما بازیکنان از این شرایط خوشحالیم؟

  *لیدرهای پرسپولیس که حسابی تمرین را تحت تاثیر خود قرار داده بودند همچنان با صدای بلند فریاد می زدند و می گفتند بازیکنان بی غیرت هستند. حمید استیلی به سمت لیدرها رفت و به آنها گفت کم کاری از طرف ما بوده اما بعد از تمرین در خدمت شما هستم.

  * لیدرها در ادامه نشان دادن ناراحتی خود فریاد می زدند ذوبی ها و تراکتوری ها بازیکن خارجی گرفتند ما هم بازیکن خارجی گرفته ایم. چرا مهدوی کیا جذب نشد؟ مگر نمی بینید سمت راست ما اتوبان شده است؟

  * لیدرهای پرسپولیس با فریادهای خود می گفتند شما بازیکنان خجالت نمی کشید در تمرین حاضر شده اید؟

  *ترکش عصبانیت لیدرها خبرنگاران را هم گرفت. آنها به خبرنگاران می گفتند که از جایگاه خود خارج نشوند. لیدرها رو به بازیکنان می گفتند این همه پول می گیرید مگر ما پول می گیریم که در تمرین شرکت کنیم. آیا این پول ها حقتان است؟ اگر ما بازیکن بودیم و به استقلال باخته بودیم یک هفته عزاداری می کردیم.

  * بازیکنانی مثل جواد کاظمیان و مازیار زارع که ریکاوری شان تمام شده بود به سمت لیدرها رفتند و با آنها در مورد نوری صحبت کردند.

  *پس از پایان تمرین نوری درحالی که سعی می کرد فاصله خود را با لیدرها حفظ کند به سمتشان رفت و با آنها مشغول صحبت شد.
  وی به لیدرها گفت: من بعد از بازی سعی کردم که کمتر مصاحبه کنم. حال خودم خوب نیست و بابت از دست دادن پنالتی خیلی ناراحت هستم.

  در این وقت یکی از لیدرها گفت: شما بازیکنان سر الویه با هم دعوا می کنید. در بازی تمرکز ندارید. چرا مدیرعامل به ورزشگاه نیامده بود؟ چرا باشگاه جواب کری های فتح الله زاده و مظلومی را نمی دهد؟

  لیدرها همچنین در ادامه اعتراض های خود به شدت به محمد نصرتی ایراد گرفتند. آنها از اینکه او بعد از بازی وقتی دوربین تلویزیونی به سمتش رفته و با لبخند پاسخ داده ناراحت بودند و می گفتند: بازیکنی که با استقلال قرارداد می بندد و بعد به پرسپولیس می آید همین طور هم می شود. انگار آقا آمده بود سیزده بدر! چرا نباید یکی از این بازیکنان وقتی پنالتی شده سینه سپر کنند و پشت ضربه قرار گیرند؟

  نوری در ادامه صحبت های خود با لیدرها گفت: من برای چه در پرسپولیس ماندم؟ ماندم تا به این تیم کمک کنم. مگر نمی توانستم به تیم دیگری بروم؟ از شدت ناراحتی نمی دانم چه کار کنم.

  علی کریمی که از نحوه برخورد لیدرها ناراحت بود به حالت اعتراض به او گفت: این چه طرز برخورد است؟ طرف پنالتی نزده دلیل نمی شود این رفتارها را کنید.
  در این هنگام لیدری که ضارب علی دایی بود اجازه نمی داد خبرنگاران وارد محوطه بازیکنان شوند.

  * علی کریمی به سمت هواداران ناراحت پرسپولیس رفت و به آنها گفت: می دانیم که شما ناراحت هستید اما نباید این کارها را کنید. این کارها حاشیه های تیم را بیشتر می کند. من هم قبول دارم؛ باخت بدی بود ولی با این برخوردها چیزی درست نمی شود. مگر می توان بازی را برگرداند. کل تیم از این اتفاق ناراحت است.

  در این وقت یکی از هواداران به کریمی گفت: چرا کاشانی جواب کری های فتح الله زاده را نمی دهد و کریمی هم پاسخ داد: من که دیگر نمی توانم در این باره صحبت کنم. من حرف هایی که باید از جانب خودم می زدم را زدم. هیچ وقت هم در زمین کم فروشی نکردم.

  یکی دیگر از هواداران به کریمی گفت چرا مقابل استقلال مهاجم نوک بودی و کاپیتان سرخپوشان هم گفت: من هم بازیکن هستم و این مربی است که می گوید چه کسی کجا بازی کند.

  * محمد نوری که تمام این وقت را در حال صحبت با لیدرها بود پس از پایان صحبت هایش با آنها دست داد و به رختکن رفت.

  * لیدرهای باشگاه همچنین داد می زدند که چرا قلم پای مجیدی را نمی شکنید تا این قدر به ما گل نزند!

  * وقتی تمرین تمام شد لیدرها که منتظر خروج بازیکنان از زمین بودند با غلامرضا رضایی روبهرو شدند. آنها با این مهاجم برخورد بدی کردند تا او هم از کوره در برود و با آنها دست به یقه شود. رضایی به لیدرها گفت: فکر کرده اید چه خبر است که این طور داد و بیداد می کنید؟ در این هنگام علی کریمی که به رختکن رفته بود بار دیگر بازگشت.

  وی به لیدرها گفت چرا بلند صحبت می کنید؟ لیدرها هم به او گفتند ما به احترام شما چیزی نمی گوییم اما کریمی در پاسخ گفت احترام من را دارید این طور رفتار می کنید؟

  کریمی بار دیگر به هواداران گفت: عزیزانم با این رفتارها چیزی درست نمی شود. این کارها معنی ندارد اما یکی از هواداران به کریمی گفت چرا بازیکنان پرسپولیس به تمرین راه آهن می روند و او گفت: من نمی توانم در این باره صحبت کنم.

  لیدرها که اجازه نمی دادند خبرنگاران اتفاقات رخ داده را پوشش دهند با اعتراض علی کریمی روبهرو شدند. وی به لیدرها گفت: چرا جلوی خبرنگاران را می گیرید؟ آنها می دانستند که امروز چنین اتفاقاتی رخ می دهد و به همین دلیل هم آمده اند. آمده اند که همین چیزها را بنویسند. مگر خبرنگاران دزدی می کنند؟ این اتفاقاتی است که رخ داده و نمی توان روی آن سرپوش گذاشت.

  کریمی رو به هواداران ادامه داد: حرف حساب جواب ندارد. مگر سال گذشته پرسپولیس 5 باخت پشت سر هم نیاورد؟ استقلال هم در آزادی به تراکتورسازی باخت. شما بگویید ما چه کار کنیم؟

  * تمرین پرسپولیس امروز در حالی به پایان رسید که حمید استیلی از لیدرها خواست به اتاق او بروند تا با آنها صحبت کند.

  به گزارش فارس علیرضا محمد و ابراهیم شکوری غایبان تمرین بودند. نکته قابل توجه در تمرین پا به توپ شدن اولادی بود.
  فوتبال رقص نیست که هر چه موزون تر، زیباتر باشد.
  فوتبال یک نبرد است. محکم ، قدرتمند و شرافتمندانه بجنگ.

  ___________________________


  http://nastooh1908.persiangig.com/image/Karimi1.jpg
  http://nastooh1908.persiangig.com/image/Karimi2.jpg

  ___________________________

  با "فرهنگ دکمه تشکر " در انجمن آشنا شوید و در استفاده از آن "صرفه جویی" نکنید ! **


 2. 4 کاربر مقابل از armin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  arshambarselona (19th September 2011), be.name.zan10 (18th September 2011), Queen (18th September 2011), شایان (18th September 2011)

 3. #2


  محل سکونت
  سرزمين پارس
  نام واقعی
  Farshid
  استاتوس
  تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Italy
  نوشته ها
  3,338
  تشکر
  2,978
  تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک
  چه خبره تو اين تيم!!!؟


  آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
  من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
  من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
  و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
  آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
  زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
  يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
  و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
  من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
  اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
  و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
  تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
  من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
  حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
  اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...


 4. #3


  نام واقعی
  علیرضا عباسپور
  نوشته ها
  46
  تشکر
  5
  تشکر شده 4 بار در 3 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  ممنوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووون

 5. #4


  نام واقعی
  علیرضا عباسپور
  نوشته ها
  46
  تشکر
  5
  تشکر شده 4 بار در 3 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  ممنوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ن

 6. #5


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  اميد
  استاتوس
  عشق، مرگ احساس وظیفه است
  شغل و حرفه
  دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,923
  تشکر
  1,211
  تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 2 تاپیک
  خدا خودش بخير كنه

 7. #6


  محل سکونت
  رشت
  نام واقعی
  armin
  نوشته ها
  61
  تشکر
  8
  تشکر شده 24 بار در 11 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  آره والا .... امیدوارم تیم وضعش خوب شه
  فوتبال رقص نیست که هر چه موزون تر، زیباتر باشد.
  فوتبال یک نبرد است. محکم ، قدرتمند و شرافتمندانه بجنگ.

  ___________________________


  http://nastooh1908.persiangig.com/image/Karimi1.jpg
  http://nastooh1908.persiangig.com/image/Karimi2.jpg

  ___________________________

  با "فرهنگ دکمه تشکر " در انجمن آشنا شوید و در استفاده از آن "صرفه جویی" نکنید ! **


 8. #7


  محل سکونت
  رو سر تو !!!
  نام واقعی
  شــ ـ ghـــ ـ ـايــ ـgh
  استاتوس
  the girls are always on top!!!!!
  شغل و حرفه
  نميگمــ تا تو خماريشــ بمونيــــ!!!
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,104
  تشکر
  244
  تشکر شده 513 بار در 188 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  فكر نكنم حالا حالا ها تيم درست بشه.
  نظريه جديد دالتون:عشق در پسرهانه به وجود مي آيد و نه از بين ميرود!!
  [I][SIZE=5]

  من آن گلبرگ مغرورم
  که می میرم ز بی آبی
  ولی با منت و خواری
  پی شبنم نمی گردم
  ...
  ...
  يادمان رفت شقايق دل داغي دارد /شاپرك در بغل شمع چ حالي دارد/


  ....
  يادم باشد حرفي نزنم ك ب كسي بر بخورد...

  نگاهي نكنم ك دل كسي بلرزد...

  راهي نروم ك بيراه باشد ...

  خطي ننويسم ك آزار دهد كسي را ...

  يادم باشد ك روز و روزگار خوش است ...

  همه چيز روبه راه است و خوب .

  تنها ... تنها... دل ما دل نيست

  ......

  کــور باش بانــو !
  نگــاه کــه می کنــی ؛ می گوینــد : نــخ داد ...

  عبــوس بــاش بانــو !
  لبخنــد کــه میزنــی ؛ می گوینــد : پــا داد ...

  لــال بــاش بانــو !
  حــرف کــه می زنــی ؛ می گوینــد : جلــوه فروخــت ...

  زندگــی بــرای تــو راحــت نیســت !

  امــا ... تــو صبــور بــاش بانــو !

 9. #8


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  MAJID
  شغل و حرفه
  بیکار
  نوشته ها
  188
  تشکر
  73
  تشکر شده 21 بار در 17 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  ایشالا ی روز خوب میاد....
  سرور و سالار عمو شیثِ ,عمو شیثِ

 10. #9


  نام واقعی
  vahide
  استاتوس
  misagh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  1,430
  تشکر
  1,301
  تشکر شده 753 بار در 405 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  خدا به خیر کنه با این تیممون !


  گـرگــها خوب بداننــد درایـن ایـل غریــب
  گر پـدر مرد, تفنـگ پـدری هست هنوز
  گرچه مردان قبيله همگي کشته شدند...
  توي گهواره چوبي پسري هست هنوز
  آب اگر نیست نترسید که در قافله مان دل دریایی و چشمان تری هست هنوز


 11. #10


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  MAJID
  شغل و حرفه
  بیکار
  نوشته ها
  188
  تشکر
  73
  تشکر شده 21 بار در 17 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  ب خیر میکنه شک نکن
  سرور و سالار عمو شیثِ ,عمو شیثِ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا