پل اسکولز، هافبک باتجربه منچستریونایتد، اعلام کرد شینجی کاگاوا، ستاره ژاپنی شیاطین سرخ می تواند فاصله تیم را با منچسترسیتی از بین ببرد.شاگردان فرگوسن در آخرین دقایق فصل گذشته لیگ برتر قهرمانی را به رقیب همشهری واگذار کردند و اسکولز معتقد است آبی ها شایستگی قهرمانی را داشتند اما مطمئن است که کاگاوا می تواند بار دیگر شیاطین سرخ را به مدعی اصلی قهرمانی تبدیل کند.
او در گفتگو با ساندی پیپل گفت:" کاگاوا فوق العاده است. من تنها چند هفته است که در کنار او تمرین می کنم اما او از نظر تکنیکی فوق العاده است و می توان دید که او از چه استعداد بالایی برخوردار است.او دو فصل فوق العاده را در دورتموند سپری کرد و فکر می کنم او بهترین بازیکن فصل قبل آلمان بود. این به آن معناست که او بازیکن فوق العاده ای است.
او می تواند برای تیم گلزنی کند و همچنین قادر به گلسازی است. او دائما در حال جابجایی است و به خوبی می داند که چطور نفوذ کند.
دشوار است که بگوئیم او با کدام پا بهتر است. او به یک اندازه از پاهای راست و چپش استفاده می کند. او پسر خوبی است. او خیلی انگلیسی صحبت نمی کند اما من مطمئنم که او می تواند در منچستریونایتد بسیار محبوب شود."
اسکولز همچنین در مورد منچسترسیتی گفت:" فوتبالی که آنها در بیشتر فصل به نمایش گذاشتند، فوق العاده بود. بازی های آنها بسیار دیدنی بود و احتمالا بهترین نمایش ها را ارائه می دادند.آنها شایسته قهرمانی بودند.

ما تصویر قهرمانی آنها را هنوز در ذهن داریم و نمی خواهیم بار دیگر این اتفاق رخ دهد."