پرسپوليس دوشنبه شب در ورزشگاه آزادي تساوي تلخي را مقابل گهر درود به دست آورد، اين در حالي است كه سرخپوشان در بازي قبلي هم مغلوب فجرسپاسي شيراز شده بودند. به نظر ميرسد پرسپوليس وضعيت نگرانكنندهاي دارد ولي سيدجلال حسيني مدافع مياني اين تيم معتقد است كه وضعيت سرخپوشان به زودي درست خواهد شد. او در گفتوگويي اختصاصي با خبرنگار سايت گل به سوالات پاسخ ميدهد.نظرت در مورد بازي با گهر چيست؟
بازي خوبي بود و من معتقدم نسبت به 2 بازي قبلي بهتر و روانتر كار كرديم. البته نياز به تمرينات و تلاش بيشتري داريم و بايد زمان بگذرد تا به شرايط ايدهآل برسيم.


ولي خيليها معتقدند پرسپوليس اصلا خوب بازي نكرد؟
اعتقاد من اين است كه نسبت به بازي قبلي بهتر بوديم. ما يك بدنسازي پرفشار را پشت سر گذاشتيم و از طرفي تغييرات بازيكن و كادرفني باعث شده كه پرسپوليس بطور كامل هماهنگ نباشد. مطمئنا ما روز به روز بهتر ميشويم و فقط احتياج به زمان داريم تا به هماهنگي بيشتر برسيم و شرايط بدني بازيكنان هم تغيير كند.
شما 5 امتياز در ورزشگاه آزادي از دست داديد. در اين مورد چه صحبتي داري؟
از دست دادن 5 امتياز در ورزشگاه آزادي اصلا خوب نيست ولي ما در ابتداي فصل هستيم و تلاش ميكنيم تا اين نتايج را جبران كنيم.
برخي معتقدند پرسپوليس همين مساوي را با كمك داور گرفت. نظر تو چيست؟
به هيچ عنوان اين حرف را قبول ندارم. در يك صحنه توپ به دست بازيكن گهر خورد كه صددرصد پنالتي بود و در يك صحنه هم شوت انصاريفرد را از داخل گل بيرون آوردند. اگر پنالتي يا گل ما را ميگرفتند الان زبانمان درازتر بود.
در مورد نگراني هواداران پرسپوليس از وضعيت اين تيم چه صحبتي داري؟
من بايد از آنها تشكر كنم كه 90 دقيقه پرسپوليس را تشويق كردند و به هيچ عنوان با اينكه ناراحت بودند بياحترامي نكردند. ما قول ميدهيم محبت تماشاگران پرسپوليس را جبران كنيم و همانطور كه گفتم نياز به زمان داريم.
در مورد اشتباه عجيب شهاب گردان چه صحبتي داري؟
نه فقط شهاب، بلكه همه ما اشتباه كرديم. وقتي يك تيم گل ميخورد يا گل ميزند همه در آن نقش دارند و به هيچ عنوان نبايد يك نفر را مقصر دانست. در ضمن وقتي يك بازيكن اشتباه ميكند ديگران بايد تلاش كنند تا آن اشتباه را جبران كنند.