دیناموکیف اوکراین موفق شد تا انتقال قرضی با حق گزینه خرید تائو تایه وو در انتهای فصل را نهایی سازد و با انتشار بیانیه ای در وبسایت رسمی خبر از این انتقال داده اند.

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران ،تایه وووی نیجریه ای در تابستان گذشته ،پس از درخشش در مارسی با امیدهای فراوان در یک انتقال آزاد به سن سیرو و میلان نقل مکان کرد اما به هیچ وجه نتوانست درخشش خود در مارسی را این بار در میلان تکرار کند تا اینکه فصل گذشته به صورت قرضی به کوئینز پارک رنجرز انگلستان منتقل شود.

با توجه به اینکه تایوو از وضعیت خود در میلان کاملا آگاه است ، از این انتقال بسیار خوشحال شده و پس از پیوستن به دیناموکیف اوکراین در نخستین مصاحبه خود به خبرنگار بی بی سی گفت :"آمدن به اوکراین یک فرصت عالی برای من است که بتوانم جایگاه خود در ترکیب ثابت را پیدا کنم.به خوبی می دانم که میلان باشگاه بزرگی است اما من بازیکنی نیستم که بر روی نیمکت قرار گیرم و در حالی دستمزد بگیرم که بازی انجام ندهم.انتقال من به میلان، برایم بسیار رویایی بود اما صادقانه بگویم من هیچ زمانی فرصت ثابت کردن خود را در میلان نداشتم"

او ادامه داد:"تصمیم گرفتم تا به دیناموکیف بپیوندم تا بتوانم در لیگ قهرمانان اروپا نیز بازی کنم و تجربه مفیدی در طول دوران حرفه ای گری خود کسب کنم که البته حضور در تیم ملی نیز در این تصمیم تاثیر گذار بوده است"

باشگاه دیناموکیف اوکراین تایه وو را با قرارداد قرضی به خدمت گرفته است و در صورتی که در انتهای فصل تمایل به خرید این بازیکن کنند می بایست مبلغ 2 میلیون یورو بابت این بازیکن نیجریه ای پرداخت کنند.