به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، غلامرضا بهروان درباره نحوه برگزاري جام حذفي گفت: اين روزها درباره برگزاري يا عدم برگزاري جام حذفي صحبت ها و نقل قول هايي مطرح و گمانه زني هاي زيادي انجام مي شود. بايد در اين باره بگويم سازمان ليگ جمع بندي کامل را انجام داده و نظراتمان را اعلام کرده ايم. کي*روش هم نظراتش را داده و به زودي تصميم گيري در اين باره را اعلام خواهيم کرد.

وي درباره ديدار گهر و پرسپوليس گفت: تماشاگران تيم گهر اعمالي انجام دادند که به نظرم بايد کميته انضباطي درباره اش به صورت جدي وارد عمل شود. اين فقط درباره طرفداران اين باشگاه نيست و بايد ديگر باشگاه ها هم به طرفدارانشان توصيه کنند تا رفتارهاي حاشيه اي نداشته باشند. ما همه چيز را به کميته انضباطي به صورت مستند گزارش داده ايم و منتظر تصميم گيري هستيم. اميدوارم راي به موقع اعلام شود تا خاصيت اثربخشي داشته باشد. اگر در کرج با اينگونه رفتارها برخورد مي شد شايد در ورزشگاه آزادي شاهد چنين رفتاري نبوديم. به همين دليل بود که کرجي ها نپذيرفتند ميزبان گهر باشند. البته قرار است سازمان ليگ دوباره با ورزشگاه انقلاب کرج و هيئت فوتبال اين استان مذاکره کند.

سرپرست سازمان ليگ در پايان درباره حضور نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا در تهران گفت: به خاطر برگزاري اجلاس سران در تهران، نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا 14 شهريور به تهران خواهند آمد و بازديدشان را انجام خواهند داد. تا آن زمان سعي مي کنيم مدارک را به صورت کاملي آماده کنيم و باشگاه ها آماده باشند تا مشکلي پيش نيايد.