سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، اظهار امیدواری کرد که تیمش رقابت های فصل جدید لیگ برتر را با تمام قوا آغاز کند.یونایتدها رقابت های فصل قبل لیگ برتر را با 6 پیروزی در 7 هفته ابتدایی آغاز کردند که بهترین عملکرد آنها از آغاز رقابت های لیگ برتر در فصل 93-1992 بود.
با این وجود آنها در هفته پایانی قهرمانی را به رقیب همشهری واگذار کردند تا منچسترسیتی برای اولین بار در 44 سال اخیر قهرمانی در جزیره را تجربه کند.
فصل جدید برای یونایتدها از دیدار دشوار خارج از خانه مقابل اورتون آغاز خواهد شد؛ در حالی که سیتی در اولین دیدار میزبان تیم تازه صعود کرده ساوتهمپتون خواهد بود.
سرمربی باتجربه اسکاتلندی در گفتگو با مجله اختصاصی باشگاه گفت:" اینکه رقابت های را دوشنبه شب آغاز خواهیم کرد، باعث ناراحتی من نمی شود. این فاکتور تعیین کننده ای نیست. این مسئله که باید در خانه اورتون به میدان برویم، اهمیت به مراتب بیشتری دارد.
این دیدار دشواری است؛ ما در چند سال اخیر دیدار ساده ای در خانه اورتون نداشتیم؛ هرچند نتایج خوبی در آنجا گرفتیم. البته نمی توانیم شکایتی داشته باشیم. ما فصل گذشته را هم با دیدارهای دشواری آغاز کردیم.
ما با تاتنهام، آرسنال و چلسی خیلی زود روبرو شدیم و با تمام قوا در این دیدارها به میدان رفتیم. امیدوارم امسال هم چنین اتفاقی رخ دهد."