ناصر فریاد شیران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در زمان واعظ آشتیانی به عنوان مدیر فنی آکادمی باشگاه استقلال فعالیت می*کردم و آن زمانی مبلغی دریافت کردم اما پس از آن دیگر باشگاه طلبم را نداد. هرچه هم به فتح*الله*زاده پیامک زدم و پیغام فرستادم فایده*ای نداشت. سه سال است نمی*توانم طلبم را از باشگاه استقلال بگیرم.
وی ادامه داد: من تنها طلبکار باشگاه استقلال نیستم و مرفاوی، رحیم*پور، طالب*لو و... نیز از باشگاه طلبکارند. بهتر است فتح*الله*زاده ابتدا طلب طلبکاران را بدهد و بعد به دنبال جذب بازیکن میلیاردی باشد. اگر تاکنون سکوت کرده*ام و یا از باشگاه استقلال شکایت نکرده*ام فقط دو دلیل دارد اول آقای موسوی دوست نزدیک فتح*الله*زاده و دلیل دیگر اینکه فتح*الله*زاده طومار جلوگیری از انتقال تیم نفت به اراک را امضا کرد اما بهتر است که ایشان اکنون طلبم را بدهد.
فریاد شیران تصریح کرد: فتح*الله*زاده در برنامه ورزشی تلویزیونی می*گوید می*خواهد در رشته*های ورزشی بانوان تیمداری کند و چند رشته دیگر هم برای مردان استقلال تدارک دیده اما بهتر است او ابتدا بدهی*های باشگاه را بدهد و بعد به فکر تاسیس تیم دیگر باشد.
وی با اشاره به نامه*نگاری*اش با رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال ،گفت: من هم به رسولی*نژاد و هم به ساور از اعضای هیئت مدیره نامه نوشتم تا طلبم را بگیرم اما فتح*الله*زاده گفته من فریاد شیران نمی*شناسم.