باشگاه تاتنهام قصد ندارد نوری شاهین یا ریکاردو کاروالیو، یکی از دو بازیکن مازاد رئال را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال لوکا مودریچ بپذیرد و این ستاره کروات را تنها با دریافت 51 میلیون یورو به مادریدی ها واگذار می کنند.رئالی ها قصد دارند هر طور شده این ملی پوش کروات را به خدمت بگیرند اما مبلغ مورد تاتنهام اندکی مشکل ساز شده و به همین دلیل مدیران باشگاه اسپانیایی امیدوار بودند بتوانند با واگذاری یکی از بازیکنان شان شرایط این انتقال را فراهم کنند.
منابع نزدیک به باشگاه تاتنهام این شایعه را که انتقال مودریچ به سانتیاگو برنابئو قطعی شده، رد کردند اما مذاکرات بین دو طرف همچنان ادامه دارد و پیشنهاد رئالی ها نسبت به پیشنهاد قبلی شان که 39.5 میلیون یورو بود، افزایش پیدا کرده است.


البته باشگاه تاتنهام اصلا تمایلی به فروش مودریچ ندارد اما غیبت این بازیکن در تمرینات پیش فصل و عدم همراه تیم در تور ایالات متحده باعث شده تا شرایط به نفع رئال تغییر کند.
یکی از دلایل مخالفت تاتنهامی ها، مشکل داشتن در یافتن جانشینی مناسب برای این بازیکن است. ژوائو موتینیو گزینه اول آنهاست اما پورتو برای فروش این بازیکن 38 میلیون یورو می خواهد. از سوی دیگر ویلاس بواس با به خدمت گرفتن نوری شاهین به شدت مخالف است و اعتقاد دارد این ملی پوش ترک برای جا افتادن در لیگ برتر دچار مشکل خواهد شد.
یک منبع نزدیک به باشگاه تاتنهام در گفتگو با بخش بریتانیایی سایت گل گفت:" باشگاه تاتنهام نمی خواهد یک بازیکن را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال دریافت کند زیرا ویلاس بواس می خواهد روی بازیکنان مورد نظر خودش سرمایه گذاری کند. کاروالیو و شاهین دو بازیکنی هستند که از آنها نام برده می شود اما آنها در حال حاضر مد نظر نیستند. او معتقد است شاهین با سرعت بازی های لیگ برتر مشکل پیدا خواهد کرد و ترجیح می دهد موتینیو را به خدمت بگیرد."