سایت گل - بعدازظهر دیروز حبیب کاشانی بعد از جلسه با عباسی ، وزیر ورزش و جوانان به این نتیجه رسید که باید از پرسپولیس برود . او دیشب این موضوع را با برخی از نزدیکانش در میان گذاشت اما اعلام رسمی این خبر به امروز موکول شد . گفته می شود که به دلیل نارضایتی وزارت ورزش از عملکرد پرسپولیس در هفته های گذشته ، این تصمیم گرفته شده است !
کاشانی عصر دیروز به وزارت ورزش رفت اما جمع بندی جلسه او با عباسی خوشایند نبوده است . اگر چه برخی سایت های خبری می گویند که علی سعیدلو به زودی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خواهد شد .
منابع موثق خبر از برکناری قریب الوقوع حمید استیلی از سرمربیگری تیم پرسپولیس می دهند . گویا بسیاری از نزدیکان استیلی به او توصیه کرده اند که با رفتن کاشانی ، او هم استعفا بدهد اما استیلی هنوز تصمیمی مبنی بر این موضوع نگرفته است .
از سوی دیگر گفته می شود که حبیب کاشانی در سکوت 96 ساعته خود بعد از دربی 71 منتظر استعفای استیلی بوده است . اتفاقی که هرگز رخ نداد . اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تا ساعتی دیگر اعلام خواهد شد . یکی دیگر از دلایل کناره گیری کاشانی از پرسپولیس انتخاب اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است . نفراتی که چندان با کاشانی همسو و همراه نیستند !.....امیدوارم این خبر به زودی ار رسانه اعلام رسمی بشه....پیشاپیش به همه دل شکسته های قرمز تبریک میگم....امیدوارم بارم از این خبرای خوش بشنویم......... ......هوراااااااااااااااااا