باشگاه های آرسنال و رئال در حال مذاکره برای انتقال قرضی نوری شاهین، ستاره ترک تبار کهکشانی ها، هستند.به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، مادریدی ها قصد داشتند نوری شاهین را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال مودریچ، به تاتنهام واگذار کنند اما این باعث نشد تا ونگر از تلاش برای به خدمت گرفتن این ملی پوش ترک دست بردارد.
تاتنهام به طور کامل احتمال به خدمت گرفتن شاهین را رد نکرده اند اما در حال حاضر آرسنال از بیشترین شانس برای به خدمت گرفتن این بازیکن که مورد توجه منچستریونایتد نیز قرار دارد، برخوردار است. اما گزارش ها از اسپانیا حاکی از آن است که رئالی ها تنها در صورتی شاهین را به باشگاه دیگری واگذار می کنند که از به خدمت گرفتن مودریچ مطمئن شده باشند.


ونگر به دنبال جانشینی برای پر کردن جای خالی جک ویلشر است؛ این بازیکن به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو در سه ماه ابتدایی فصل جدید لیگ برتر غایب خواهد بود و سرمربی فرانسوی شاهین را بهترین گزینه برای جانشینی او می داند.
شاهین در تابستان 2011 با انتقالی 10 میلیون یورویی از دورتموند به رئال پیوست اما به دلیل مصدومیت و ناآمادگی نتوانست جایگاهی در ترکیب اصلی کهکشانی ها برای خود پیدا کند و تنها 4 بازی در لالیگا برای رئال انجام داد.
آرسنالی ها قصد دارند با گنجاندن بندی در قرارداد شاهین، در صورت رضایت او در فصل آینده به طور دائم به خدمت بگیرند اما رئالی ها قصد ندارند در حال حاضر روی قیمت این بازیکن که چیزی نزدیک به 20 میلیون پوند است، صحبت کنند. هنوز 5 سال دیگر از قرارداد شاهین با رئال باقی مانده است.