آمدن عابدینی به پرسپولیس منتفی شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آمدن عابدینی به پرسپولیس منتفی شد

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    کنکور دادم راحت شدم......
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,950 بار در 1,236 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

آمدن عابدینی به پرسپولیس منتفی شد

عابدینی و داماش جدایی ناپذیر

سايت گل- «عابدينى با آمدن خريدار مى*رود.»؛ «عابدينى نمى*تواند با گروه تازه كار كند.»؛ «رويانيان و عابدينى زوجي موفق در اداره پرسپوليس خواهند ماند.»؛ «عابدينى: تا سه ماهه ديگر مديريت را تحويل نماينده قويدل مى*دهم و به پرسپوليس مى*روم.»؛......

خبرهايي مثل اين، هفته*هاست كه از زبان اطرافيان عابدينى و رويانيان و حتي خود آنها هر روز از اين طرف و آن طرف شنيده مي*شود. اين*كه چرا داستان عابدينى و رويانيان به يكديگر پيوند خورده در اين مقال نمى*گنجد و بحثى مفصل است، اما چرا حالا كه داماش دارد از روزهاى خوش پيش رو لذت مى*برد و نسيم آرامش برايش به وزيدن گرفته است اين حرف*ها زده مى*شود؟ همه خوب مى*دانند اگر داماش توانست اين همه مشكلات كمرشكن را تحمل كند و منحل نشود يا به دسته پايين سقوط نكند كه هيچ، به يك رتبه خوب در جدول هم دست پيدا كند تا حد زيادى مرهون شم مديريتى عابدينى است.

در روزهايى كه يك روز مى*گفتند داماش منحل مى*شود و روز ديگر سند آن را براى انتقال به استان ديگرى آماده مى*كردند و فردا روز از بى*علاقگى مسئولان براى تيمدارى سخن به ميان مى*آمد؛ بازيكنان و هواداران داماش تنها چشم اميدشان به تدبير عابدينى بود و بس. چون او را صادق*تر از ديگران مى*دانستند و يقين داشتند تصميمى خواهد گرفت كه به نفع همه باشد و دست آخر هم همان*طور شد كه همه مى*خواستند. ولى درست در زمانى كه همه بايد از اين شرايط لذت ببرند اين*گونه حرف*ها جز دلسردى و تشويش ارمغانى حاصل نمى*كند.
    ماندن عابدينى در داماش به نفع همه خواهد بود. از بازيكنان و كادر فنى گرفته كه همه مى*دانيم اگر قرارداد سفيد امضا كردند به پشتوانه حضور او بود و اطمينان داشتند كه حقى از آنها خورده نخواهد شد و اگر مهندس قويدل و شركت صدرا پا به ميدان گذاشت به*خاطر وجود شخص عابدينى بود. كما اينكه خود قويدل بارها تاكيد كرده بود كه هيچ تجربه*اي در دنياى فوتبال ندارد و اگر عابدينى نباشد ما هم نخواهيم ماند. از سوى ديگر همان*گونه كه شفيع در برنامه ورزش و مردم به درستى اشاره كرد، مثال عابدينى و رويانيان در پرسپوليس داستان يك اقليم و دو پادشاه خواهد بود و عرصه را براى هر دو تنگ خواهد كرد و مانع ابراز توانايى هر دو خواهد شد. رويانيانى كه يك اظهار نظر از پروين را تحمل نكرد چگونه مى*تواند در كنار كسى كار كند كه نمى*تواند نكته*اى از نظر خود اشتباه را ببيند و سكوت كند. همه مى*دانيم در مديريت ورزش و پرسپوليس نام عابدينى خيلى سنگين*تر از رويانيان است و اگر بنا بر جبهه*گيرى باشد، وجهه*ى عابدينى به كمكش خواهد آمد.
    مثال دورى و دوستى براى آن*ها مى*تواند بهترين گزينه باشد و رابطه دوستانه رويانيان و عابدينى راهگشايى است در روزهاى سختى هر دوى آنها. همانگونه كه تاكنون بوده و عابدينى در اين تغييرات پرسپوليس هميشه پشت رويانيان ايستاد و نقش رويانيان در پيدا كردن اسپانسر براى داماش غير قابل چشم*پوشى است.
    به هر روى عابدينى با حضور در برنامه ورزش و مردم به صورت قاطع اعلام كرد على*رغم علاقه قلبى كه به پرسپوليس دارد، ترجيح مى*دهد در داماش باقى بماند، چراكه آن را مانند فرزند خود مى*داند و از ابتدا بزرگش كرده و به اينجايش رسانده.
    عابدينى در رشت از حمايت هوادارانى سود مى*برد كه قدر زحماتش را مى*دانند و او را پدر معنوى باشگاه*شان مى*خوانند، هوادارانى كه در اين چند روز در همه سايت*هاى هوادارى و اجتماعى به طرق مختلف مخالفت خود را با رفتنش اعلام كردند و پشتش ايستادند. در هر صورت با اعلام ماندن عابدينى در داماش فعلا خيال خيلى*ها راحت شده، اما اين*كه اين آرامش تا كى ادامه يابد بر همه پوشيده است.

منبع:گل

·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......

2. کاربر مقابل از aidin131 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

REZA JOHARCHI (3rd August 2012)

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با خودشون درگیرن

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط REZA JOHARCHI نمایش پست ها
    با خودشون درگیرن

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ولی جدا از شوخی حیف شد که نمیاد.....................

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    آره کاش میومد

7. کاربر مقابل از REZA JOHARCHI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aidin131 (3rd August 2012)