مصاحبه رامیرس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مصاحبه رامیرس

نام واقعی
    javad
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | Brazil
    تشکر شده 61 بار در 39 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

مصاحبه رامیرس

رامیرس ستاره چلسی : میخواهم بازی های فصل گذشته را تکرار کنمبازیکنان تیم چلسی بعد از دو هفته حضور در آمریکا حال به انگلیس برگشته اند و یک هفته قبل از بازی کامیونیتی شیلد با منچستر سیتی در به مصاف تیم بریگتون در طی یک دیدار دوستانه خواهند رفت رامیرس برزیلی معتقد است علیرغم شکست مقابل میلان و ستارگان ام ای اس، پیش فصل موفقیت آمیزی داشتند.رامیرس به سایت رسمی چلسی گفت : بودن در کشوری دیگر و همچنین انجام این اتفاق بعد از مدت ها مقداری برای ما سخت بود و مدتی طول کشید که به اوضاع عادت کنیم اما در کل من بیشترین تلاش ممکن را کردم تا هر چه زود تر به آمادگی بدنی لازم برسم.رامیرس در مورد بازی های انجام شده گفت : بازی هایی که انجام دادیم امتحان خوبی برایمان بودند و فکر می کنم ما خوب کار کردیم . درست است که در دو بازی شکست خوردیم اما خیلی سخت کار کردیم . نگرانی زیادی در مورد وضع بازی ما وجود ندارد چون مدتی طول می کشد که بازیکنان با یکدیگر به هماهنگی لازم برسند و بازی های پیش فصل برای همین کار ها ساخته شده اند.فصلی که گذشت یک فصل فراموش نشدنی برای رامیرس بود و وی توانست به همراه دیگر هم تیمی های خود پیروز جام باشگاه های اروپا و جام حذفی انگلستان شود . رامیرس توانست گل های بسیار حساسی را در طول این فصل به ثمر برساند و حتی در پایان لیگ وی جایزه بهترین گل فصل را از سوی باشگاه کسب کرد.در همین اواخر هم وی به لیست بازیکنان حاضر مقابل سوئد در طی یک بازی دوستانه اضافه شد و به نظر می رسد که سانتوس ( رامیرس ) در فصل پیش رو هم بدرخشد . وی عقیده دارد این مهم است که به گذشته ای که اتفاق افتاده است اتکا نکنیم.رامیرس در این مورد ذکر شده گفت : من تلاش می کنم باری دیگر افتخارات سال قبل را باری دیگر تکرار کنم و شاید هم در صورت امکان بهتر کار کنم اما این فقط من نیستم که در تیم حضور دارم , به نظرم ما باید به صورت تیمی پیشرفت کنیم . فصل پیش رو فصلی طولانی و سخت خواهد بود چون باتوجه به افتخاراتی که فصل قبل کسب کردیم انتظارات زیادی از ما می رود.وی ادامه داد : از اینکه باری دیگر در انگلیس فوتبال بازی می کنم خوشحالم . باید منتظر دیدن حامیان ما در فصل پیش رو بود و از اینکه می بینیم در لقب فاتحان اروپا توپ می زنیم جای افتخار دارد.تلاش می کنم بازی های فصل گذشته ام را تکرار کنم یا اگر بتوانم، بهتر از فصل قبل بازی کنم. اما همه چیز در اختیار من نیست بلکه باید از نظر تیمی پیشرفت کنیم.یک فصل دشوار و طولانی در پیش است و با توجه به افتخاراتی که سال گذشته به دست آوردیم، انتظارات زیادی از ما وجود دارد. رامیرس در مورد حضور مجدد او در تیم ملی برزیل گفت : از اینکه می بینم باری دیگر به ترکیب تیم بازگشته ام بسیار خوشحال هستم . اینطور به نظر می رسد که شما بعد مدت ها کاری را انجام داده باشید و من هم بعد از مدت هاست که می بینم به تیم ملی خود دعوت شده ام . هر موقعی که می خواستند لیست بازیکنان تیم ملی را اعلام کنند من امیدوارانه منتظر می نشستم در صورتی که هنوز انتظار آن را ندارم به لیست بازیکنان اضافه شده ام . از اینکه می بینم می توانم در فوتبال در تیم ملی خود هم بازی کنم خوشحالم و امیدوارم که تا مدت زیادی در آنجا بمانم .

2. کاربر مقابل از javad chelsea عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

APACHIE SORKH (25th August 2012)