عابدزاده با اسطوره آلمان صحبت کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: عابدزاده با اسطوره آلمان صحبت کرد

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    کنکور دادم راحت شدم......
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,950 بار در 1,236 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

عابدزاده با اسطوره آلمان صحبت کرد

عابدزاده: با کلینزمن در مورد پسرش حرف زدیم/ کارهای امیر ربطی به من ندارد

لیگ برتر - احمدرضا عابدزاده اخیرا گفت*وگویی چند دقیقه*ای با کلینزمن داشته.

به گزارش خبرآنلاین؛ عابدزاده با جدیت كارش را در آمریكا دنبال می*كند. فعلا كه آنجا سرگرم است و علاوه بر باشگاه لوس*آنجلس بلوز، در یك آكادمی فوتبال هم مربیگری می*كند. حالا او در آمریكاست و پسرش در تهران. تا چند ماه قبل شرایط برعكس بود. پسرش آنجا بود و خودش اینجا. اما حالا پسرش را برای بازی به ایران فرستاده و خودش برای مربیگری به آمریكا رفته. او كه اخیرا گفت*وگویی چند دقیقه*ای با كلینزمن داشته، در مصاحبه*ای با خبرآنلاین، از آخرین وضعیتش صحبت می*كند.

*وضعیت چطور است؟ چه كار می*كنید؟
    اینجا با تیم لوس*آنجلس بلو هستم. چهار هفته مانده به پایان مسابقات كه اگر تیم به پلی*آف برود، باید برویم به فلوریدا و اگر نرود، بازی*ها تمام می*شود و مسابقه دیگری نداریم.
    *تحت چه شرایطی لوس*آنجلس بلوز به پلی*آف می*رود؟
    الان ما تیم هفتم جدول هستیم. چهار تا بازی هم تا آخر فصل مانده كه اگر امتیازات لازم را در آن*ها بگیریم، چهارم یا پنجم می*شویم و می*رویم پلی*آف. این چهار بازی آخر در خانه است. در این مدت بازی*های خارج از خانه زیادی داشته*ایم. تیم ما مدتی است مسابقات خارج از خانه زیادی داشته و حالا باید در خانه بازی كنیم.
    *شما برای مسابقات خارج از خانه، همراه تیم می*روید؟
    اگر مسیر نزدیك باشد می*روم و اگر دور باشد نه.
    *در تیم لوس*آنجلس بلوز چه كاری انجام می*دهید؟
    گلرها را تمرین می*دهم و با مدافعان هم كار دفاعی می*كنم. در این مدت وضعیت دفاعی تیم بهتر شده و در مجموع نتایج تیم خوب بوده.
    *فوتبال ایران را تعقیب می*كنید؟
    اینجا دوستان ایرانی هستند و به من می*گویند چه اتفاقاتی افتاده. فوتبال ایران هم كه همیشه پر از جنجال و حاشیه است. چیزی كه در آن نیست، اصل فوتبال است.
    *پزشكان اخیرا پای شما را معاینه كرده*اند؟
    بله. 45 دقیقه زیر دستگاه ام آر آی مخصوص بودم. پزشكان پایم را دیدند و تعجب كردند كه این*طوری است. گفتند باید جراحی بشوم.
    *كی می*خواهی جراحی كنی؟
    فعلا چنین تصمیمی ندارم. دكترها می*گفتند درد نداری؟ گفتم چرا، پایم درد می*كند. می*گفتند قرص می*خوری؟ گفتم نه، من مربی فوتبال هستم. تعجب كرده بودند كه با این پا چطوری مربیگری می*كنم.
    *نمی*خواهید كاری كنید كه كار امیر درست بشود؟ چرا با باشگاه لوس*آنجلس بلوز صحبت نمی*كنید؟
    كارهای امیر ربطی به من ندارد و من دخالت نمی*كنم. شاید باورتان نشود كه من با باشگاه لوس*آنجلس بلوز صحبت نكردم. اگر سوالی در مورد امیر دارید از خودش بپرسید. از من نپرسید.
    *جریان كلینزمن چیست؟
    چه جریانی؟
    *این*كه پسرش با شما تمرین كرده.
    بله. پسرش سه چهار جلسه با من تمرین كرد.

*در لوس*آنجلس بلوز؟
    نه. یك آكادمی بزرگی در كالیفرنیا هست كه 1500 دانش*آموز دارد. من با آن*ها به عنوان مربی همكاری می*كنم. گفتند پسر كلینزمن هم بین دانش*آموزان هست. او سه چهار جلسه با من كار كرد كه شرایطش را بررسی كردم و گزارش دادم.
    *خود كلینزمن هم در تمرینات حضور داشت؟
    یك جلسه آمد و سه چهار دقیقه با هم صحبت كردیم. البته الان رفته*اند اروپا و اینجا نیستند. هر وقت برگشتند، دوباره با آن*ها صحبت می*كنم.
    *كلینزمن بازی ایران و آلمان در جام جهانی 98 را به خاطر داشت؟
    دوستان به او گفته بودند كه من دروازه*بان ایران بوده*ام. كلینزمن هم من را شناخت. جلوی همدیگر بازی كرده بودیم و یادش بود. بیشتر خوش و بش كردیم و در مورد پسرش حرف زدیم. چیز خاصی نبود. گفت دوباره كه از اروپا برگشتم صحبت می*كنیم.

منبع:خبرآنلاین

·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......

2. 2 کاربر مقابل از aidin131 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NaZaNiN__red (4th August 2012), pedy (4th August 2012)