این طور به نظر می رسد که آینده نوری شاهین درپس پرده ای از ابهام است. البته جدایی او از رئال مادرید قطعی است و تا چند روز آینده این اتفاق رخ خواهد دادولی مقصد آتی او هنوز مشخص نیست. تیمهای متعدد انگلیسی و اسپانیایی برای جذب او ابراز تمایل کرده اند و آخرین تیمی که برای جذب شاهین دست به کار شده، منچستریونایتد است.
البته آنها شرایطی دارند که کاملا برخلاف نظر رئالی است.
سران رئال خواهان آن هستند که نوری شاهین به صورت قرضی برای یک سال به تیم دیگری برود و بعد به برنابئو بازگردد و یا در بدترین حالت، در قرارداد او بندی را بگذارند که شرایط بازخرید او را داشته باشند ولی سرالکس فرگوسن دقیقا برعکس این را می خواهند. شیاطین سرخ می خواهند این بازیکن را خریداری کرده و کاملا در اختیار بگیرند.
با توجه به شرایط یونایتد، انتقال او به این تیم سختی های خاص خودش را خواهد داشت؛ مگر اینکه آنها با ارائه پیشنهادی جنجالی نظر سران رئال را برگردانند. فلورنتینو پرس، رئیس رئال یکی از افرادی است که به شدت این بازیکن ترک تبار را تمجید می کند و دوست ندارد که به آسانی شاهین را از دست بدهد
مورینیو هم از ارزشهای فوتبالی شاهین آگاه است ولی بعد از یک سال کم فروغ، ترجیح می دهد تا او در تیم دیگری به کسب تجربه پرداخته و بعد به رئال بازگردد.به ویژه اینکه در حال حاضر بازیکنان قابل اعتمادی مثل ژابی آلونسو،لاسانا دیارا، خدیرا و گرانرو را در اختیار دارد و احتمالا لوکا مودریچ هم به رئال ملحق خواهد شد.
طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،با توجه به این اوضاع، آرسنال شرایط بهتری برای جذب این ستاره خواهد داشت. نوری شاهین، شخصا با سران آرسنال به توافق رسیده و فقط توافق میان دو باشگاه برسر رقم انتقال باقی مانده است
تاتنهام هم دیگر مشتری این ستاره ترک تبار است ولی سران رئال نمی خواهند این بازیکن را درگیر پروسه انتقال مودریچ به تیمشان سازند و قصد دارند تا شاهین را به صورت مستقل به تیم دیگری بسپارند.
دراین معامله سران رئال حاضرند تا با پرداخت 45 میلیون یورو و انتقال قرضی شاهین به تاتنهام موافقت کنند ولی این موضوع ممکن است مورد موافقت سران باشگاه انگلیسی نباشد.
دراین میان، شاهین همراه با سایرشاگردان مورینیو تمرین می کند و در انتظار روشن شدن آینده اش است.