گهکشان آبی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گهکشان آبی

نام واقعی
    javad
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | Brazil
    تشکر شده 61 بار در 39 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

گهکشان آبی

سکار : نیمار را به چلسی می آورم هافبک تازه وارد باشگاه چلسی خاطرنشان کرد که مشتاق پیوستن هم وطنش نیمار در غرب لندن و باشگاه چلسی می باشد.به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،این دو بازیکن هم اکنون در رقابت های المپیک به سر می برند و توانسته اند تیمشان را به مرحله ی نیمه نهایی این رقابت ها برسانند.نیمار در این موفقیت نقش بسزایی داشته است.چندین سال است که بحث انتقال نیمار به اروپا در محافل ورزشی مطرح می شود.اسکار دوس سانتوس عنوان کرد که هر آنچه از دستش بر می آید برای پیوستن نیمار به چلسی انجام خواهد داد.اسکار دوس سانتوس ستاره ی تیم ملی برزیل گفت : "در حالی که در لندن به سر می بریم،من در مورد جاه طلبی چلسی با نیمار صحبت کرده ام.هنگامی که زمان انتقال نیمار برسد،امید.ارم که او را برای پیوستن به چلسی متقاعد کنم."اسکار پیش از شروع رقابت های المپیک، با مبلغ 25 میلیون پوند به چلسی پیوست و عنوان کرد که وقتی از علاقه ی چلسی با خبر شده تردیدی در پیوستنش به این تیم راه نداده است.ستاره ی 20 ساله و آینده دار باشگاه چلسی اضافه کرد : " وقتی مدیر برنامه های من گفت که چلسی مرا می خواهد،هیچ چیزی وجود نداشت که بخواهم در باره ی آن فکر و تردید کنم.چلسی قهرمان اروپاست،اما با توجه به بازیکنانی که به خدمت گرفتند نشان دادند که جاه طلبی هایشان پایان ندارد."وی ادامه داد : " خرید بازیکنانی همچون خود من و ادن هازارد با وجود قهرمانی در رقابت های اروپایی،نشان از جاه طلبی های مربی و مالک باشگاه دارد.با توجه به ترکیب و بازیکنانی که داریم من بدنبال قهرمانی در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا هستم."بازی ساز خوش استیل برزیلی در پایان گفت : "می دانم که بردن لیگ قهرمانان برای دو بار پیاپی بسیار مشکل است و حتی بارسلونا قادر به انجام این کار نبوده است.اما با توجه به داشته های چلسی این قهرمانی بسیار محتمل است."

2. کاربر مقابل از javad chelsea عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

APACHIE SORKH (25th August 2012)