فرشته ای به نام مادر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: فرشته ای به نام مادر

نام واقعی
    reza
    شغل و حرفه
    اصولا علافم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 513 بار در 312 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

فرشته ای به نام مادر

کودکي که آماده تولد بود نزد خدا رفت و از پرسيد مي گويند که فردا مرا به زمين مي فرستي اما من به اين کوچکي و ناتواني چگونه مي توانم براي زندگي آنجا بروم؟ خداوند پاسخ داد: از ميان فرشتگان بيشمارم يکي را براي تو در نظر گرفته ام او در انتظار توست و حامي و مراقب تو خواهد بود کودک همچنان مردد بود و ادامه داد : اما من اينجا در بهشت جز خنديدن و آواز و شادي کاري ندارم خداوند لبخند زد: فرشته تو برايت آواز خواهد خواند و هر روز به تو لبخند خواهد زد تو عشق او را احساس خواهي کرد و شاد خواهي بود کودک ادامه داد : من چطور مي توانم بفهمم که مردم چه مي گويند در حالي که زبان آنها را نمي دانم؟ خداوند او را نوازش کرد و گفت: فرشته تو زيباترين وشيرين ترين واژه هايي راکه ممکن است بشنوي در گوش تو زمزمه خواهد کرد و با دقت و صبوري به تو ياد خواهد داد که چگونه صحبت کني کودک با ناراحتي گفت : اما اگر بخواهم با تو صحبت کنم چه کنم؟ خداوند براي اين سوال هم پاسخي داشت: فرشته ات دستهاي تو را در کنار هم قرار خواهد داد و به تو مي آموزد که چگونه دعا کني کودک سرش را برگرداند و پرسيد: شنيده ام در زمين انسانهاي بد هم زندگي مي کنند؛ چه کسي از من محافظت خواهد کرد خدا گفت فرشته ات از تو محافظت خواهد کرد، حتي اگر به قيمت جانش هم تمام شود کودک ادامه داد: اما من هميشه به اين دليل که نمي توانم تو را ببينم غمگين خواهم بود خداوند لبخند زد و گفت: اگر چه من هميشه در کنار تو هستم اما فرشته ات هميشه درباره من با تو صحبت خواهد کرد بهشت آرام بود اما صداهايي از زمين به گوش مي رسيد. کودک در آن هنگام دانست که بزودي بايد سفر خود را آغاز کند. پس سوال آخر را از خداوند پرسيد: خدايا، اگر بايد هم اکنون به دنيا بروم لااقل نام فرشته ام را به من بگو خداوند او را نوازش کرد و پاسخ داد: نام فرشته ات اهمييت ندارد ولي مي تواني او را صدا کني مادر

·•●★دیکتاتوری★●•+............. =ارشد (واین شد معادله دوستان زردمون)

تاریخ ثابت کرد که می شود یک شب این قدر بیشرفت کرد
    البته مهم نیست که بیشرفت از راه نادرست باشد ولی به
    هرحال قدرت که باشه این می شه دیگه...................
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    دیکتاتور نوع زیادی هست مثلا نوعی که طرف خودش
    به هرکی بخواد توهین می کنه ولی هیچ کس اجازه
    دادن نظر خود را نداشته باشد
    و من نمی دانم چه سری در این دیکتاتوری وجود دارد

2. 10 کاربر مقابل از REZA JJ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

...Niko_Red... (9th August 2012), Amin-Tohi (7th August 2012), Milad criska (10th August 2012), Nahal (7th August 2012), Queen (7th August 2012), REDBOY10 (7th August 2012), REZA JOHARCHI (7th August 2012), SaEeD_ReD (7th August 2012), SaRiNa-10 (9th August 2012), وانیا پرسپولیسی (10th August 2012)

نام واقعی
    reza
    شغل و حرفه
    اصولا علافم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    قدر پدر مادراتونو بدونید وبدونید مادرتون با چه ذوقی شما رو به دنیا اوردن ایشاالله همه دخترهای گل یه روز مادر بشن اونوقت میفهمن درسته بدر هم ارزشش بالاست ولی بهشت زیر بای مادران است

----------------------------------------------------------------------------------------------

4. کاربر مقابل از REZA JJ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaEeD_ReD (7th August 2012)

نام واقعی
    reza
    شغل و حرفه
    اصولا علافم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    http://www.iranvij.ir/upload/images/...juztdgefcp.jpg به سلامتی تمام مادران که در هر شرایطی درد و زجر را تحمل می کنند تا فرزندانشان اخ نگویند

6. کاربر مقابل از REZA JJ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaEeD_ReD (7th August 2012)

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    مرسی...

نام واقعی
    reza
    شغل و حرفه
    اصولا علافم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مادر من فقط یک چشم داشت . من از اون متنفر بودم … اون همیشه مایه خجالت من بود اون برای امرار معاش خانواده برای معلم ها و بچه مدرسه ای ها غذا می پخت یک روز اومده بود دم در مدرسه که به من سلام کنه و منو با خود به خونه ببره خیلی خجالت کشیدم . آخه اون چطور تونست این کار رو بامن بکنه ؟ به روی خودم نیاوردم ، فقط با تنفر بهش یه نگاه کردم وفورا از اونجا دور شدم روز بعد یکی از همکلاسی ها منو مسخره کرد و گفت هووو .. مامان تو فقط یک چشم داره فقط دلم میخواست یک جوری خودم رو گم و گور کنم . کاش زمین دهن وا میکرد و منو ..کاش مادرم یه جوری گم و گور میشد… روز بعد بهش گفتم اگه واقعا میخوای منو شاد و خوشحال کنی چرا نمی میری ؟ اون هیچ جوابی نداد.... حتی یک لحظه هم راجع به حرفی که زدم فکر نکردم ، چون خیلی عصبانی بودم . احساسات اون برای من هیچ اهمیتی نداشت دلم میخواست از اون خونه برم و دیگه هیچ کاری با اون نداشته باشم سخت درس خوندم و موفق شدم برای ادامه تحصیل به سنگاپور برم اونجا ازدواج کردم ، واسه خودم خونه خریدم ، زن و بچه و زندگی… از زندگی ، بچه ها و آسایشی که داشتم خوشحال بودم تا اینکه یه روز مادرم اومد به دیدن من اون سالها منو ندیده بود و همینطور نوه ها شو وقتی ایستاده بود دم در بچه ها به اون خندیدند و من سرش داد کشیدم که چرا خودش رو دعوت کرده که بیاد اینجا ، اونم بی خبر سرش داد زدم “: چطور جرات کردی بیای به خونه من و بجه ها رو بترسونی؟!” گم شو از اینجا! همین حالا اون به آرامی جواب داد : ” اوه خیلی معذرت میخوام مثل اینکه آدرس رو عوضی اومدم ” و بعد فورا رفت واز نظر ناپدید شد . یک روز یک دعوت نامه اومد در خونه من درسنگاپور برای شرکت درجشن تجدید دیدار دانش آموزان مدرسه ولی من به همسرم به دروغ گفتم که به یک سفر کاری میرم . بعد از مراسم ، رفتم به اون کلبه قدیمی خودمون ؛ البته فقط از روی کنجکاوی . همسایه ها گفتن که اون مرده. ولی من حتی یک قطره اشک هم نریختم اونا یک نامه به من دادند که اون ازشون خواسته بود که به من بدن ای عزیزترین پسر من ، من همیشه به فکر تو بوده ام ، منو ببخش که به خونت تو سنگاپور اومدم و بچه ها تو ترسوندم ، خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم داری میآی اینجا ولی من ممکنه که نتونم از جام بلند شم که بیام تورو ببینم وقتی داشتی بزرگ میشدی از اینکه دائم باعث خجالت تو شدم خیلی متاسفم آخه میدونی … وقتی تو خیلی کوچیک بودی تو یه تصادف یک چشمت رو از دست دادی نمی تونستم تحمل کنم و ببینم که تو داری بزرگ میشی با یک چشم بنابراین چشم خودم رو دادم به تو برای من اقتخار بود که پسرم میتونست با اون چشم به جای من دنیای جدید رو بطور کامل ببینه (خیلی جالبه من که تا حالا تو عمر یک بار اشک نریختم با این داستان بغض کردم)

9. 3 کاربر مقابل از REZA JJ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

...Niko_Red... (9th August 2012), Milad criska (10th August 2012), Queen (7th August 2012)

نام واقعی
    reza
    شغل و حرفه
    اصولا علافم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان ازاین به بعد هر چند وقت یک بار داستان های جالب از مادر در این تابیک براتون قرار می دهم تا بیشتر قدر مادران خود را بدانید و اگاه باشید که بهترین فرشته مادر است و دوست دارم شما هم هر داستان جالب از مادر دارید در اینجا قرار دهید

نام واقعی
    reza
    شغل و حرفه
    اصولا علافم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    پدرم ، تنها کسی است که باعث میشه بدون شک بفهمم فرشته ها هم میتوانند مرد باشند !................................................. .................................................. .................................................. . شرمنده می کند فرزند را ، دعای خیر مادر ، در کنج خانه ی سالمندان . . .................................................. .................................................. .................................................. ............................. خورشید هر روز دیرتر از پدرم بیدار می شود اما زودتر از او به خانه بر می گردد . . .................................................. .................................................. .................................................. ................... به سلامتیه مادرایی که با حوصله راه رفتن رو یاده بچه هاشون دادن ، ولی تو پیری بچه هاشون خجالت میکشن ویلچرشونو هل بدن !................................................. .............................................. همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن ، کوچک و کوچک تر میشود . . .ولی پدر . . .یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ، خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست . فقط هیچ کس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد . . .بیایید قدردان باشیم . . .به سلامتی پدر و مادرها...................................... .................................. مادر تنها کسی است که میتوان “ دوستت دارم ”هایش را باور کرد ، حتی اگر نگوید . . .................................................. .................................................. .................................................. ........ تو ۱۰ سالگی : ” مامان ، بابا عاشقتونم ”تو ۱۵ سالگی : ” ولم کنین ”تو ۲۰ سالگی : ” مامان و بابا همیشه میرن رو اعصابم ”تو ۲۵ سالگی : ” باید از این خونه بزنم بیرون ”تو ۳۰ سالگی : ” حق با شما بود ”تو ۳۵ سالگی : “ میخوام برم خونه پدر و مادرم ”تو ۴۰ سالگی : ” نمیخوام پدر و مادرم رو از دست بدم ! ”تو هفتاد سالگی : ” من حاضرم همه زندگیم رو بدم تا پدر و مادرم الان اینجا باشن . . .بیاید ازهمین حالا قدر پدرو مادرامونو بدونیم . . .از اعماق وجودم اعتقاد دارم که هر روز، روز توست . . . .

12. 3 کاربر مقابل از REZA JJ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad criska (10th August 2012), Queen (7th August 2012), SaEeD_ReD (7th August 2012)

نام واقعی
    Nima
    شغل و حرفه
    درآینده خلبان
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,019 بار در 579 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آفرین به داش rock خودم...آفرین خوب قدر میدونی هاااااااااااااااااااا

تمام تلاش دیکتاتورها این است که تا جای ممکن برقدرت خود بیفزایند و ابزار آنها سرکوب است.

1000=190
    SN==IN

(............)
    از گفتن حقیقت هیچ نمیترسم...
    از این میترسم که چاپلوسی رواج یابد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14. کاربر مقابل از I.M AWES0ME. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

REZA JJ (7th August 2012)

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط REZA JJ نمایش پست ها
    قدر پدر مادراتونو بدونید وبدونید مادرتون با چه ذوقی شما رو به دنیا اوردن ایشاالله همه دخترهای گل یه روز مادر بشن اونوقت میفهمن درسته بدر هم ارزشش بالاست ولی بهشت زیر بای مادران است

می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

و گونه کسی را سرخ نمیکند !

می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !

16. کاربر مقابل از Amin-Tohi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

REZA JJ (7th August 2012)

نام واقعی
    reza
    شغل و حرفه
    اصولا علافم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بهار زندگی........................................ .................................................. .................................................. ................................................ مادر، تو شکوفاتر از بهار، نهالِ تنم را پر از شکوفه کردی و با بارانِ عاطفه های صمیمی، اندوه های قلبم را زدودی و مرهمی از ناز و نوازش بر زخم های زندگی ام نهادی. در «تابستان»های سختی با خنکای عشق و وفای خویش، مددکار مهربان مشکلاتم بودی تا در سایه سارِ آرامش بخش تو، من تمامی دردها و رنج ها را بدرود گویم. با وجود تو، یأس دری به رویم نگشود و زندگی رنگ «پائیز» ناامیدی را ندید. تو در «زمستانِ» مرارت های زندگی، چونان شمع سوختی تا نگذاری رنجش هیچ سختی ستون های تنم را بلرزاند. مادر، ای بهار زندگی، شادترین لبخندها و عمیق ترین سلام های ما، همراه با بهترین درودهای خداوندی، نثار بوستان دل آسمانی ات باد.

18. کاربر مقابل از REZA JJ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad criska (10th August 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین