جلال حسینی: مقایسه ما و استقلال درست نیست/ از هواداران میخواهیم صبور باشند/ روزهای خوب پرسپولیس از راه میرسد

پرسپولیس در شرایطی لیگ را به بدترین شکل ممکن شروع کرده که بازیکنان این تیم در مصاحبههای مختلف خود مدام میگویند با یکدیگر هماهنگ نیستند.به گزارش خبرآنلاین؛ البته این حرفها نمیتواند برای هواداران پرسپولیس قابل قبول باشد.

سیدجلال حسینی مدافع میانی پرسپولیس در خصوص این موضوع به خبرآنلاین میگوید:« ما هواداران پرسپولیس را درک میکنیم و اصلا دوست نداریم آنها را ناراحت ببینیم. به هر حال فوتبال بالا و پایین دارد و از همه هواداران میخواهیم که صبور باشند و من شک ندارم که شرایط پرسپولیس در بازیهای آینده بهتر خواهد شد.»
از حسینی میپرسیم که استقلال هم مثل پرسپولیس تغییرات زیادی داشته ولی حداقل بیشتر امتیاز گرفته است. او در این خصوص میگوید:« شما اصلا نباید پرسپولیس را با استقلال مقایسه کنید. اگر به ترکیب استقلال و خریدهای جدید این تیم نگاه کنید، میبینید که فقط 2 بازیکن سابقه بازی در این تیم را ندارند. در ضمن امیر قلعهنویی هم با مربیگری در استقلال به خوبی آشنا هست و اکثر بازیکنانی که امسال به استقلال آمدند سابقه بازی در این تیم را دارند. پرسپولیس اما از لحاظ بازیکن و مربی دچار تغییرات زیادی شد و مانوئل هم یک مربی خارجی است که نیاز به زمان دارد.»
از حسینی در مورد انتقادهایی که از او و محسن بنگر شده سوال میکنیم که اینگونه جواب میدهد:« وقتی یک تیم گل میخورد مطمئنا نمیتوان از عملکرد خط دفاعی تعریف کرد ولی من معتقدم که در گل خوردن و گل زدن تمامی بازیکنان نقش دارند. ما یکسری مشکلات داریم که باید آنها را برطرف کنیم و مطمئن باشید روزهای خوب پرسپولیس هم از راه میرسد. قرار نیست فوتبال همیشه روی بدش را به ما نشان دهد.»