تبريک رويانيان به مناسبت روز خبرنگارمديرعامل باشگاه پرسپوليس روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و فعالان عرصه اطلاع رساني تبريک گفت.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان در پيامي فرا رسيدن 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به تمام اصحاب رسانه و اهل قلم که صادقانه در راه اطلاع رساني و سطح آگاهي هاي جامعه نسبت به اتفاقات ورزش کشور تلاش مي کنند، تبريک گفت.


در بخشي از پيام مدير عامل باشگاه پرسپوليس آمده است: 17 مرداد، روز خبرنگار که امسال با بهترين روزهاي خداوند يعني ايام پر برکت ماه مبارک رمضان و شب هاي قدر تقارن يافته است را به تمامي تلاشگران عرصه اطلاع رساني و صاحبان انديشه تبريک عرض مي کنم و سالروز شهادت محمود صارمي را گرامي مي داريم.

توسعه ورزش کشور تحقق نخواهد يافت مگر به همت انسان هاي سخت کوش، پرتلاش و صادق که بي آلايش در قاموس قلم خبرنگاري سختي هاي کار را به جان خريده و براي توسعه و پيشرفت ورزش کشور در تلاش هستند. به عنوان يک خدمتگزار کوچک ضمن تبريک روز خبرنگار براي فرد فرد فعالان عرصه رسانه ورزش آرزوي سلامتي و موفقيت داشته و اميدوارم در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) همواره در انعکاس صادقانه اخبار و اطلاعات و در راستاي اهداف والاي نظام جمهوري اسلامي ايران و پيشرفت ورزش کشور موفق و مويد باشيد.

بدينوسيله وظيفه خود مي دانم تاکيد کنم در ماه هاي اخير که به عنوان مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس در عرصه ورزش کشور فعاليت کرده ام با سردبيران و خبرنگاران در عرصه رسانه ورزش مواجه شدم که انسان هايي متخصص، متعهد و شريف بوده و دلسوزانه به نقد و انعکاس اخبار پرداخته اند.

اميدوارم ضمن توجه شايسته و در خور شأن از سوي مسئولان نسبت به خبرنگاران ورزشي شاهد فراهم شدن بستر مناسب تري براي فعاليت هاي آنها باشيم.

محمد رويانيان

مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس

منبع:ورزش3 به نقل از سایت رسمی باشگاه