بارسلونایی ها بیان تو
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: بارسلونایی ها بیان تو

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    عاشق که بشی حالت میشه مثل من...
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    تشکر شده 1,651 بار در 586 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

بارسلونایی ها بیان تو

تیتو ویلانووا: من یک پیش فصل سخت را تدارک دیده ام

منبع: سایت رسمی باشگاه

سرمربی تیم تشریح کرد که میزان حضور بازیکنان در زمین به مقدار حضور و فعالیت آنها در تمرینات بستگی دارد.

سرمربی بارسا بعد از بازی تیم نگاه مثبتی به مسابقه داشت و با توجه به شرایط بازی گفت: «من یک پیش فصل دشوار را تدارک دیده ام، بنابراین ما باید هرچه سریعتر به سطح مورد نیازمان برسیم».

زمان بازی

وی ادامه داد: «آنچه که من از بازی میخواهم رسیدن بازیکنان به آمادگی لازم برای بازی هاست و من به میزان تلاششان در تمرینات به آنها در زمین بازی دادم. مسی تمام مسابقه را بازی کرد زیرا احساس خوبی داشت؛ هدف ما این است که هرچه امکان دارد در اختیار او بگذاریم و او احساس خوبی داشت، در نتیجه بازی را تا انتها انجام داد».

کارلس پویول نیز بعد از مصدومیت بازگشته است و تیتو تصریح کرد: «او خوب بنظر می رسد و سرعت پیشرفت بالایی دارد». در نهایت او تصریح کرد که حضور آبیدال در پاریس چقدر برای تیم مهم است: «این برای ما بسیار مهم است؛ این برای بازیکنان بسیار مهم و خوشایند خواهد بود که هم تیمی آنها در حال پیشرفت می باشد، این اتفاق واقعا ما را خوشحال و آسوده میکند».

پویول به آمادگی بازی کردن بازگشته است

پویول خود نیز بعد از بازی مصاحبه کرد و گفت : «من دو هفته هست که با تیم تمرین می کنم و هر روز بهتر می شوم. من سعی می کنم هر روز آمادگی خود را بالاتر ببرم تا از مصدومیت های احتمالی زانوی خود جلوگیری کنم. همیشه برای بازگشت به شرایط عادی مقدار کمی زمان بعد از عمل جراحی سپری می شود و من بعد از عمل هر روز احساس بهتری دارم. من تجربه جراحی بر روی زانوی دیگرم را نیز دارم و خوشحال هستم که با گذشت زمان شرایط من به حالت عادی خود برگشته است. من سخت تمرین کرده ام و آماده بازی هستم؛ این بازی ها باری بازگشت شرایط به وضعیت ایده آل مناسب است».

سالهاست کفه ترازویم تعادل ندارد

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

2. 5 کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (7th August 2012), REDBOY10 (7th August 2012), SaRa BaNoO (7th August 2012), yasaman (7th August 2012), دانی (10th August 2012)

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بارسا می تواند تیمی 100% خانگی داشته باشد؟

درحال حاضر 68 درصد از تیم کنونی بارسا را بازیکنان تیم پایه ای این باشگاه کاتالان تشکیل داده اند

بارسلونا فصل جدید را درحالی آغاز خواهد کرد که 68 درصد از بازیکنانی که این فصل در اختیار تیتوویلانووا هستند، بازیکنان تیم پایه ای و محصولات لاماسیا هستد.
    در پست دروازه بانی، ویکتور والدس، محصول باشگاه بارساست و خوسه مانوئل پینتو از تیم دیگری به بارسا آمده
    در پست دفاع راست، مونتویا، محصول بارساست و دانی آلوس از تیم دیگری به بارسا منتقل شده.
    در پست دفاع چپ، آدریانو و آبیدال از تیمهای دیگری به بارسا آمده اند و جوردی آلبا محصول باشگاه کاتالان است.
    جرارد پیکه ، محصول آکادمی لاماسیا و مدافع میانی بارسا، بارترا (محصول بارسا ) و ماسچرانو (بازیکنی که در خارج از بارسا رشد کرده) را به عنوان جانشینانش می بیند و دیگر مدافع میانی بارسا یعنی پویول، هر دو جانشینش یعنی فونتاس و مونیه سا را از تیم پایه ای می بیند.
    در خط میانی، بوسکتس و جانشینانش (تیاگو آلکانتارا و دوس سانتوس) همه از محصولات لاماسیا هستند، ژاوی، سسک و اینیستا هم همین طور و تنها ایبراهیم افلای در این پست محصول باشگاه دیگری است
    دریک خط جلوتر مسی، پدرو و کوئنکا در آکادمی فوتبال بارسلونا پرورش یافته اند ولی الکسیس سانچس و داوید ویا از تیمهای دیگر به بارسا آمده اند .
    حالا سوالی که مطرح است این است که آیا در آینده ای نزدیک می توانیم بارسایی را شاهد باشیم که 100% بازیکنانش از لاماسیا آمده باشند؟
    درحال حاضر 17 بازیکن از 25 بازیکن بارسا، یعنی 68% تیم کنونی کاتالان محصول آکادمی لاماسیا هستند

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

4. کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دانی (10th August 2012)

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    آفلای از بارسلونا نمی*رود

شایعه شده بود که این بازیکن هلندی از بارسلونا جدا خواهد شد اما نماینده او نظر دیگری دارد.

راب یانسن، مدیر برنامه*های ابراهیم آفلای گفته این ملی*پوش هلندی قصد ترک بارسلونا را ندارد.

در چند ماه گذشته خبر از علاقه آرسنال به این بال به گوش می*رسید اما او از حضور در بلوگرانا راضی است و می*خواهد در کاتالونیا به زندگی ادامه دهد.

مدیر برنامه*های او می*گوید: «مردم نباید این شایعات درباره انتقال قریب*الوقوع او را زیاد جدی بگیرند.

ترک بارسلونا در حال حاضر برای او گزینه محتملی نیست. ابراهیم در بارسلونا حسی عالی دارد و بازی هم کم*کم دارد به او می*رسد.

درست است که تیم*های بسیاری به او علاقه دارند و همیشه هم اوضاع همین*گونه بوده. اما مطلقا هیچ دلیلی برای ترک باشگاه از سوی او وجود ندارد.

آیا باید انتقال او را کاملا غیرممکن دانست؟ در فوتبال چیزی را نمی*توان قطعی گفت، اما بسیار بعید است که او از بارسلونا برود.»

آفلای 26 ساله در ژانویه 2011 از پی*اس*وی به بارسلونا پیوست و 20 بازی در لالیگا برای بارسلونا انجام داده. او بخش زیادی از فصل 12-2011 را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از دست داد.

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

6. کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دانی (10th August 2012)

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    تیتو : هیچ وقت راجع به جذب نیمار حرفی نزده ام

Getty Images

سایت گل- تیتو ویلانووا، مربی بارسلونا در صحبتهایی در واکنش به احتمال انتقال نیمار، ستاره سانتوس به باشگاه کاتالان به این نکته اشاره کرد که هیچ وقت با رسانه ها در مورد جذب این بازیکن صحبت نکرده است.
    نیمار 20 ساله این روزها با تیم المپیک برزیل در رقابتهای المپیک لندن حضور دارد ولی حتی این هم باعث توقف انتشار اخباری درمورد احتمال انتقال او به رئال یا بارسا نشده است.
    حالا تیتو، مربی 42 ساله بارسا در صحبتهایی تلاشهای تیمش برای جذب او را رد کرده است.
    تیتو در صحبتهایی به مارکا گفت:« من هیچ وقت راجع به خرید نیمار صحبت نکرده ام. شما روزنامه نگاران هستید که چنین داستان هایی را می نویسید.»
    تیتو درادامه به این نکته اشاره کرد که از توقعات موجود از بارسا مطلع است و گفت:« ما 4 سال مملو از درخشش و موفقیت را پشت سرگذاشتیم. خیلی سخت است که این دوران را ادامه دهیم ولی این کاری است که برای انجام آن تلاش می کنیم تا برای چند سال دیگر این روزها را ادامه دهیم. ما به بهترین نحو ممکن تلاش می کنیم؛ دقیقا همان کاری که در سالهای اخیر انجام داده ایم.»
    اولین بازی رسمی بارسا در فصل جدید لالیگا روز 19 آگوست در نوکمپ و مقابل رئال سوسیداد خواهد بود

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

8. کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دانی (10th August 2012)

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    شماره بازیکنان بارسا در این فصل

FC Barcelona

سران باشگاه بارسلونا شماره پیراهن های این فصل بازیکنان این تیم را اعلام کردند. علاوه بر جوردی آلبا که خرید تابستانی بارساست و هنوز شماره پیراهنش مشخص نبود، بازیکنان تیم پایه ای بارسا که به تیم اصلی راه یافته اند نیز از شماره هایشان مطلع شدند. بدین ترتیب مارتین مونتویا شماره 19 را برتن خواهد کرد. مارک بارترا، دیگر بازیکن تیم پایه ای بارسا که به تیم اصلی رسیده پیراهن شماره 15 را خواهد پوشید. جاناتان دوس سانتوس صاحب پیراهن شماره 12 شده ؛ مارک مونیسا هم پیراهن شماره 25 را در اختیار خواهد داشت
    حالا مشخص نیست که اگر بارسا بازیکن دیگری را خریداری کرده و یا اینکه کریستین تیو با تیم اصلی قرار دادی را به امضا برساند، اوضاع به چه ترتیب خواهد شد؛ در آن صورت ممکن است به اجبار سران بارسا نام یکی از این بازیکنان که پیراهن اصلی به آنها رسیده را خط بزنند.

جوردی آلبا خرید تابستانی بارسا در این فصل پیراهن شماره 18 را برتن خواهد کرد.
    شماره پیراهن این فصل آبی اناری ها بدین ترتیب است:
    ویکتور والدس (1)، دانی آلوس (2)، پیکه، (3)، فابرگاس (4)، پویول (5)، چابی ارناندس (6)، ویا (7)، اینیستا (، الکسیس (9)، مسی (10)، تیاگو الکانتارا (11)، دوس سانتوس (12)، پینتو (13)، ماسچرانو (14)، بارترا (15)،بوسکتس (16)،پدرو (17)،جوردی آلبا (1، مونتویا (19)، آفلای (20)،آدریانو (21)، آبیدال (22)،کوئنکا (23)،فونتاس (24) و و مونیسا (25)

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

10. 3 کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (7th August 2012), Y♥aLd♥a (7th August 2012), دانی (10th August 2012)

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    چرا لالیگا اینقدر دیر شروع میشود

سازمان لیگ حرفه*ای فوتبال اسپانیا (LFP) بیانیه*ای صادر کرده و در آن توضیح داده چرا برخی از دیدارهای هفته اول تا این حد دیر برگزار می شود.قرار است برخی مسابقات ساعت 23:00 به وقت اروپای مرکزی (1:30 بامداد به وقت ایران) برگزار شود و این خشم بسیاری از باشگاه*ها، از جمله اتلتیکو مادرید و اسپانیول را برانگیخته.اما LFP در این باره توضیحاتی در وب*سایت خود درج کرده: «تاریخ مسابقات براساس توافقی بود که بین LFP و AFE (اتحادیه بازیکنان) انجام شد بر سر این که لیگ اسپانیا در همان هفته*ای آغاز شود که دیگر لیگ*های اروپایی آغاز می*شوند، یعنی در 18 آگوست (28 مرداد).اما هوا در این زمان گرم است و باید از بازیکنان مراقبت کرد. به همین دلیل AFE از ما خواست هیچ دیداری زودتر از 19:00 برگزار نشود.پس مجبور شدیم برخی دیدارهای آگوست را در ساعت*های غیرمعمول برگزار کنیم. اوضاع اما در هفته سوم به شرایط عادی برمی*گردد.ما تمام تلاش خود را می*کنیم تا منافع تمامی افراد درگیر با فوتبال حرفه*ای را حفظ کنیم تا در اوضاع اقتصادی فعلی شرایط برای همه به بهترین شکل پیش برود و دیدارها به نحوی برگزار شود که کمترین ضرر وارد شود.می*خواهیم زمان برگزاری را هم بسیار زودتر اعلام کنیم تا طرفداران بتوانند به*راحتی بازی*های تیم محبوبشان را دنبال کنند.»

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

12. 2 کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (7th August 2012), دانی (10th August 2012)

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    کفش های جدید لئو مسی

لیونل مسی ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسلونا در بازی دوستانه تیمش مقابل پاری سن ژرمن کفشهای جدیدی را پوشیده بود. کفشهایی که روز شنبه در پاهای مسی می درخشید، آدیداس اف 50 مدل آدیزرو میکوچ است که کفشهایی به رنگ نقره ای و قرمز بود که کاملا به پای مسی چسبیده بود و به او کمک می کرد که کنترل فوق العاده ای برتوپ داشته باشد.
    طراحی ظریف این کفش و وزن کم آن که از 145 گرم بیشتر نیست، به ستاره آرژانتینی کمک می کند تا بیش از پیش بدرخشد.
    استفاده از سنسور دراین کفش ، کمک می کند تا آمار و ارقام دقیقی از بازی مسی در دیدارها و جلسات تمرینی به دست بیاید.
    در دورتادور کفش،آدیداس سنتسیس جدیدی را با نام آدیلایت دبل به کار گرفته تا وزن کلی کفش را کمتر کرده و تماس کفش با توپ را بهتر نماید.

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

14. 2 کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

Lionel Messi - Barcelona

بازیکنان بارسلونا، با برتن کردن پیراهنهای فصل جدید این تیم، سوژه دوربین های عکاسی بودند.
    دراینجا می توانید تصاویر منتخب این روز عکاسی را تماشا کنید:

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

16. 2 کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

نام واقعی
    Amirmohammad Hajizade
    شغل و حرفه
    I AM A STUDENT
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 452 بار در 282 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaredking007 نمایش پست ها

Lionel Messi - Barcelona

بازیکنان بارسلونا، با برتن کردن پیراهنهای فصل جدید این تیم، سوژه دوربین های عکاسی بودند.
    دراینجا می توانید تصاویر منتخب این روز عکاسی را تماشا کنید:

داداش این عکسا اومد به منم یه خبر بده دمت گرم.

·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره
    باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین