مصاحبه ای با گردان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مصاحبه ای با گردان

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

مصاحبه ای با گردان

شهاب گردان درباره آخرين وضعيت خودش پس از نيمکتنشيني در بازي مقابل صباي قم اظهار داشت: با تشخيص کادر فني نيمکتنشين بودم اما هيچ مشکلي فني ندارم و با تمام توان تمرين ميکنم که دوباره به ترکيب اصلي برگردم.

وي افزود: درباره نيمکتنشيني بايد با سرمربي تيم صحبت کنيد شايد به خاطر آن يک اشتباه در ديدار برابر گهر بود که نيمکتنشين شدم اما بزرگتر از من هم در اين تيم نيمکتنشين بودند.

به گزارش فارس ، گردان در خصوص تشويق هواداران پرسپوليس عليرغم نيمکتنشينياش در بازي مقابل صباي قم يادآور شد: واقعا هواداران پرسپوليس من را شرمنده خودشان کردند. باور کنيد انتظار نداشتم اين طور مورد حمايت هواداران پرسپوليس قرار گيرم. در ذهن خودم قبل از اين اتفاق فکرهايي ميکردم اما خوشبختانه همه آنها اشتباه بود. به همين دليل روحيه من دوباره به شرايط عادي برگشت و اين موضوع مرا کاملا غافلگير کرد.

وي خاطرنشان کرد: براي من مهمترين موضوع در پرسپوليس اين است که به اين تيم خدمت کنم و شک نکنيد در هفتههاي آينده سعي ميکنم جايگاه خودم را بدست آورم. زياد دنبال حرف زدن نيستم و ميخواهم با عملکردم همه چيز را ثابت کنم.

گردان در خصوص عدم دعوتش به تيم ملي گفت: واقعا نميدانم منطق دعوت بازيکنان به تيم ملي چيست و چگونه يک بازيکن از ليست تيم ملي خط ميخورد و يا به ليست تيم ملي اضافه ميشود. شايد من فقط به خاطر آن يک اشتباه بازي با گهر از تيم ملي خط خورده باشم اما مشکل من فني نيست و در آن بازي فقط بر اثر يک حادثه و سُر خوردن توپ آن اشتباه پيش آمد.

وي تاکيد کرد: به اين مسائل توجهي ندارم و به ليست کيروش احترام ميگذارم. با عملکرد خوبم براي پرسپوليس دوباره سعي خواهم کرد پيراهن تيم ملي را بپوشم چون دوست دارم به تيم ملي کشورم خدمت کنم.

گردان در پايان در پاسخ به اين سؤال که مشکل پرسپوليس چيست گفت: باور کنيد خودمان هم نميدانيم. وقتي ميخواهيم وارد زمين شويم همه چيز خوب است و هيچ مشکلي نداريم، حتي بارها دروازه حريف را تهديد ميکنيم اما متاسفانه به نتيجه دلخواه نميرسيم. اگر اين موضوع را ميدانستم مطمئن باشيد خودم دست به کار ميشدم. پرسپوليس در آينده مشکلات را کنار خواهد گذاشت و با هماهنگي و تمرکز بيشتري وارد مسابقات ميشود.

2. کاربر مقابل از pedy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NaZaNiN__red (7th August 2012)