پرسپوليس هافبک دفاعي خوب ميخواهد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پرسپوليس هافبک دفاعي خوب ميخواهد

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

پرسپوليس هافبک دفاعي خوب ميخواهد

مربي سابق پرسپوليس در اينباره توضيح ميدهد: «اينجا براي هر رده سني يک تيم تشکيل ميشود و اين چرخه بازيکنسازي مدام فعاليت ميکند. هر سال اين تيمها غربال ميشود و بازيکنان يک رده بالاتر ميروند. براي اين تيمها برنامهريزي وسيعي صورت ميگيرد و مدام در اردو هستند، ضمن اينکه مربيان برجستهاي در اين تيمها فعاليت ميکنند مثل همين استوارت پيرس که سرمربي تيم المپيک بود.»
    وي درباره حضور خودش در اين تيم ميگويد: «طبق برنامهريزيهاي قبلي قرار بود يک ماه همراه اين تيم باشم و فعلا حضورم در اين کادر فني 10 نفره مقطعي و موقت است اما اميدوارم دايمي شود تا با اتحاديه فوتبال انگلستان (FA) بهصورت رسمي همکاري کنم. البته من تنها فرد غيرانگليسي اين کادر هستم اما جالب است که سرمربي قبلي الان دستيار شده و همه با هم کار ميکنند تا مجموعه موفق شود.»

عبدي ادامه ميدهد: «الان تيم زير 18 سالههاي انگليس به دانمارک رفته و قرار است در 6 روز 5 بازي انجام دهد. بعد از آن هم به اتريش ميرود تا در يک تورنمنتي که با حضور تيمهاي ايتاليا و فرانسه انجام ميشود، شرکت کند. البته من به خاطر مشکلات ويزايي همراه تيم به دانمارک نرفتم.»

وي ميگويد: «من اينجا آمدهام تا تفاوتهاي فوتبال را در سازماندهي ببينم که هم به علم خودم بيفزايم و هم به فوتبال کشورم کمک کنم تا آن سير قهقرايي ديگر ادامه نداشته باشد. اينجا هر سال تيم تشکيل ميشود و بازيکن ساخته ميشود. دو سال پيش بود که تيم زير 21 سالههاي انگليس قهرمان اروپا شد و اين چرخه همچنان ادامه دارد.»

عبدي درباره ناکاميهاي پرسپوليس در اين چهار هفته ميگويد: «متاسفانه من موفق به ديدن بازيهاي پرسپوليس نشدم و چيز زيادي نميتوانم بگويم اما تيم پرسپوليس به لحاظ بازيکن بالانس نيست، ضمن اينکه ما هميشه راه بهانهجويي را براي مربيان باز ميگذاريم تا آنها از فرصت کم آمادهسازي تيمشان بگويند.»

مربي سابق پرسپوليس ميگويد: «پرسپوليس از همان اول هم بالانس نبود. البته نفرات خوبي جذب شدند اما هنوز تيم بالانس نيست. مثلا هافبک دفاعي کاملي در تيم وجود ندارد؛ بازيکني که بتواند ارتباط خطوط را لينک کند و تاثيرگذار باشد. در اين شرايط بايد از بازيکن در چند پست استفاده کرد اما بايد مربي روي نيمکت باشد تا اين کار را انجام دهد. اگر اين اتفاق بيفتد عالي ميشود اما اگر نشود در تيم نقص بهوجود ميآيد.»

عبدي ميگويد: «من دو سال پيش و در اردوي ترکيه طراحي کردم تا بادامکي و علي عسگري هافبک دفاعي باشند. آنجا از اين بازيکنان در اين پست استفاده کرديم که البته بعدتر عسگر در جناح راست و تمام نقاط بازي کرد. در حال حاضر هم پرسپوليس براي هافبک دفاعي يا بايد بازيکن بخرد يا اينکه از تيمهاي پايه و تيم ب بازيکن بياورد که من شنيدهام تيم ب هافبک دفاعي خوبي دارد.»

وي که از نزديک رقابت حميد سوريان در فينال را ديده ميگويد: «سوريان بچه محل من است و از قهرماني او خيلي خوشحال شدم. امروز (ديروز) هم او را ميبينم. البته با آقاي عليآبادي، خطيب و عباسي هم ملاقاتهايي داشتم، ضمن اينکه اهالي ورزش را هم اينجا ميبينم و با هم هستيم.»

2. کاربر مقابل از pedy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aidin131 (7th August 2012)