مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است، آنقدر عظمت و بزرگی دارد که باید اوج بگیرد والبته برای اوج گرفتن نیاز به زمان دارد.

محمد رویانیان با تاکید براینکه پرسپولیس تیم بزرگی است وآنقدر عظمت و بزرگی دارد که باید اوج بگیرد، خاطر نشان کرد:پرسپولیس برای اوج گرفتن نیاز به زمان داردو مطمئناً اگر اوج بگیرد در اوج می ماند.

وی ادامه داد: البته این صرف ادعا و حرف نیست، چرا که سابقه پرسپولیس این امر را ثابت خواهد کرد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس همچنین با اشاره به بازی های اخیر پرسپولیس، عدم هماهنگی بین بازیکنان را مهمترین نقد وارده به پرسپولیس دانست که در این میان نقش کاپیتان پرنگ است چراکه کاپیتان تیم باید نقش خود را به خوبی ایفا کرده و موجبات هماهنگی تیم را فراهم کند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد : در بازی های آینده این اتفاق مهم رخ دهد و پرسپولیس با بازی های خوب به روزهای اوج خود نزدیک شود .

رویانیان ضمن اشاره به استقبال هواداران و حمایت های مثال زدنی آنها گفت: من به عشق هواداران وتماشاگران پرسپولیس گام برمی دارم و با هماهنگی آنها کار می کنم. وی ادامه داد :این مطلب را به هوادارن تیمم می گویم : «که من تا بحال صد در صد نظر آنها را پیاده کرده ام و حتی در بسیاری از موارد برخلاف میلم اقدام کرده ام».

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درمورد نظر ژوزه که گفته بود باید روانشناس استخدام کنیم، گفت:بالاخره نظر مربی تیم است و اگر بخواهد می تواند هر تصمیمی بگیرد.