در هم بر هم2
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: در هم بر هم2

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

در هم بر هم2

اگه همسر آیندمو پیدا کنم؛ اولین کاری که میکنم اینه که یه جفت چَک میزنم تو گوشش میگم تا حالا کجا بودی !؟ زن به مرد میگه:عزیزم ببین پشه دستمو چی کار کرده مر میگه:این لوس بازیا برای قبل ازدواج بود با دختره رفتــیم بیرون تـُـف کردم تو جوب ، چپ چپ نگام میکنه، گفتــم کارم زشـت بود؟ گفت پـَـَـ نــه پـَـَــــ حال کردم باهاش جوب بعــدی بزرگتــره ، بــرین توش !!... نداشتن تو یعنی اینکه دیگری تو را دارد. نمی دانم نداشتنت سخت تر است؛ یا تحمل اینکه دیگری تو را داشته باشد!! بسیارند که تو را می خواهند و من نیز ... اما نه! که آنان برای تو تنها می میرند و من تنها برای تو زنده ام ... یک جائی یک غریبه میشود همان اتفاق ناخوانده زندگیت که سالها به آرزویش نشسته بودی اما او فاتحه کل زندگیت را یک جا میخواند...... گاهی احساس یک مرد...بزرگتر از حدّیست که یک زن تصور میکند... ای کسانیکه لیوان آوردید ، . . . . . . . . . . ویسکی میخورید یا ودکا..؟!؟ بیشتر آدمای بی احســــاس امــــروز ، احساساتی ترین آدمای دیــــروزند . . . به سلامتي آدم هاي بي احساس امروز ... دخترا ................. ---------------------- میگه: ماشین چیداری میگم: پیکان میگه:برو گمشو حیوون ... ... ... ... -------------------- میگه:ماشینت چیه میگم:پرادو میگه:زنگ بزن بشنوم صداتو ------------------- میگه:ماشینت چیه میگم:lexus زنگ زده هی میگه:bus bus ------------------- میگه:ماشین چیداری میگم:بنز میگه:میام خونتون بزنم لنز ------------------- میگه:ماشینت چیه میگم:porsche میگه:بوسم کن ببین لبام torsche من دلم به حال دخترکانی میسوزد که با گران شدن بنزین گوشه خیابان میمانند مشخصات واقعي : ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ نام: اصغر تحصيلات : سيکل زاده : دهات ...علايق : عکساي لختي پختي مشخصات فيس بوکي : ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ نام : آبتين تحصيلات : دکتراي برق مخابرات زاده : تهران، الهيه علايق : پرواز با بالون !! ...ازدواجم نمي کنم. مــرا بـبخش اگــر بـه تـــو پیـله کـــرده ام قــدری تـحمل کـن. ... پــروانــه می شـوم!!! کــــــاش توی زندگی هم مثل فوتبال ،وقتی زمین می خوردیُ از درد به خودت می پیچیدی....داور میومد از آدم می پرسید: . . ... . . ميتوني ادامه بدي؟؟؟!!! میری زن بگیری میگن خونه داری؟میری مسکن مهر ثبت نام کنی میگن زن داری؟ بچه 9 ساله الان فیسبوک داره توییتر داره ایکس باکس داره پی اس تیری داره آیفون داره آیپاد داره ما که 9 سالم بود دفتر نقاشی داشتیم خمیر بازی داشتیم دبرنا بازی میکردیم با نخود و لوبیا توپ دو لایه میکردیم که حس توپ چهل تیکه بهمون دست بده چه میدونم گل یا پوچ، چشمک، شاه دزد وزیر، اسم فامیل دیگه فوق فوقش یه آتاری ای میکرویی چیزی برامون با کلی التماس میخریدن ما زندگی کردیم یا اینا !؟ من که نمیدونم! به افلاطون گفتند چرا هرگز غمگين نمی شوی؟ گفت: دل به آن چه نمی ماند، نمی بندم... مراقب باشین ! بعضی ها در حالیکه هندوانه زیر بغلت می ذارن، پوست موز هم زیر پات می اندازن . . . کتاباتون رو جلد کردین ؟؟؟ کیف و کفش ، جامدادی ، مداد سیاه ، مداد قرمز ، تراش شمشیر نشان ، پاک کن خریدید ؟؟؟ رو کتاب ها و روی مدادتون اسمتون رو نوشتید ؟؟؟ شیف صبح هستید یا بعد از ظهر ؟؟ یاد دوران مدرسه بخیر ،ولی همیشه از مهر ماه متنفر بودیم امروز، مهمترین تکیهگاه زندگیام را از دست دادم؛ پشتی صندلی کامپیوتر شکست ... یه دوست دخترم ندارم که وقتی دلم گرفت بهم بگه چیزی شده عشقم بعدش من بهش بگم خفه شو. ضایع بشه کلی بخندم دلم بازشه میگن هر کی رفیقش خوشگله بهشتیه... کوفتتون بشه که به خاطر من میرید بهشت...! دستمال خیس آرزوهایم را فشردم همین ۴ قطره چکید زنده باد رفیق با معرفت ! دیوانه اولی: کی اومدی؟ دیوانه دومی: پس فردا. دیوانه اولی: پس فردا که هنوز نیومده. دیوانه دومی: می دونم چون کار داشتم، زودتر اومدم دختره افسرده, شکست عشقی خورده, داغون, اصلاً داره می میره...باز معدلش بالای 17 میشه!!iiiiiiiiiiiiiiiههههههههههه دختره از پسره میپرسه:چرا من که با 4 پسر دوستم بهم میگن دختر خراب اما تو که با 8 دختر دوستی بهت میگن پسر زرنگ؟پسره میگه:اخه قفلی که با 4 کلید باز شه خرابه اما کلیدی که 8 قفل باز کنه شاه کلیده. در دنیا فحشهایی وجود دارند که بار عاطفی شان از صدتا کلام عاشقانه بیشتر است مثل : دیووونه ! دوستت دارم دیوونه ♥ به نظر شما پسر ها زود تر خر ميشن يا دختر هاي ؟ ادمها ترك كردن را دوست دارند سرشان را با افتخار بالا میگیرند و میگویند : ترک کردم ( سیگار را ، نِت را ، خانه را ، دوستانم را ، معشوقم را ) اما هیچ کس ترک شدن را دوست ندارد ... ... ... ... ... ... ، سرِشان را پایین میاندازند و با همه ی غمِ وجودشان میگویند : ترکم کردند ( دوستانم ، خانواده ام ، عشقم) میبینــید ؟ ما همان آدمهایی هستیم که ترک میکنیم اما وقتی کسی ترکمان میکند جوری که انگار دنیا به آخر رسیده باشد بغض گلویمان را خـــــفــــه می کند... با تمام وجود گنا ه کردمو در تکرار آن اصرار اما نه نعمتش را از من گرفت و نه گناهم را فاش کرد اگر اطاعتش کنم چه می کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الهی دورت بگردم یا الله فکر کن ۱% ۳روز تا افتتاح مدرسه ها مونده بعد ما خوشحال باشیم میشه آیا؟ تشكر يادت نره

2. 2 کاربر مقابل از omid27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirhossein (23rd September 2011), Kurosh (23rd September 2011)

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    چيزي براي گفتن ندارم نميدونم چرا اينجوري شد

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    زیبا بود!ممنون...
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    مرسي ممنون داش كورش اين آخرين تايپك امروزم يه مدت نيستم ولي سعي ميكنم هر از چندگاهي سربزنم

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    ممنون داش اميد
    حتما سر بزن بهمون...

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    ممنون امید جون حال کردیم