زاید: امیدوارم در دیدار با داماش بتوانم خودم را به ژوزه ثابت کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زاید: امیدوارم در دیدار با داماش بتوانم خودم را به ژوزه ثابت کنم

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

زاید: امیدوارم در دیدار با داماش بتوانم خودم را به ژوزه ثابت کنم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، ایمون زاید گفت: امیدوارم بتوانم برابر داماش بازی و خودم را به مانوئل ثابت کنم. با توجه به اینکه دیرتر از سایرین در تمرینات شرکت کرده بودم، کمی زمان را از دست دادم اما الان در شرایط خوبی هستم و از نظر بدنی هم مشکل ندارم. خوشحالم در اولین بازی هم هر چند دوستانه گلزنی کردم. این برای خودم یک شروع خوب بود اما اینکه در بازیهای بعدی باشم یا نه، بستگی به نظر سرمربی دارد.

وی ادامه داد: پرسپولیس امسال مهاجمان خوبی را جذب کرده است که در بالاترین سطح بازی میکنند. البته این وضعیت کار را سخت میکند ولی من از رقابتی که وجود دارد خوشحالم. این وضعیت باعث پیشرفت همه ما میشود اما اینکه چقدر بازی کنیم بستگی به عملکرد خود ما و نظر مربی دارد. امیدوارم بتوانم برابر داماش بازی کنم و همانجا خود را به مانوئل ژوزه ثابت کنم.

زاید در این ارتباط که آیا در بازی دربی حاضر خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: خیلی دلم میخواست جواب این سوال را بدانم. تمام تلاش خودم را میکنم که باشم، امیدوارم برابر داماش بازی کنم تا بتوانم با عملکردم شانس خودم را بیشتر کنم. برای این بازی برنامههای خاص خودم را دارم ولی اول باید دید سرمربی چه تصمیمی میگیرد.

مهاجم پرسپولیس درباره شرایط تیم و نتایج کسب شده در هفتههای گذشته خاطر نشان کرد: شرایط سختی است اما تغییر خواهد کرد. پرسپولیس در عمل یک تیم جدید درست کرده است و نیاز به زمان است که هماهنگی لازم ایجاد شود و من هیچ دلیل دیگری برای این شرایط نمیبینم. البته فکر میکنم بازی دربی با توجه به اینکه یک بازی ویژه است و شرایط تیمها در آن کاملا تغییر میکند، میتواند نقطه شروع مجدد برای ما باشد.

2. کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaRiNa-10 (11th August 2012)