گردان : كروش، خاطرات بازي گهر را از يادم برد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: گردان : كروش، خاطرات بازي گهر را از يادم برد

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

گردان : كروش، خاطرات بازي گهر را از يادم برد

نيمكتنشيني در بازي پرسپوليس – صبا هم باعث نشد تا كارلوس كروش چشم ببندد روي تجربيات شهاب گردان تا اين دروازهبان 28 ساله جانشين محسن فروزان شود و همراه ساير بازيكنان تيم ملي چمدانهايش را براي اردوي مجارستان ببندد.
    شهاب گردان چهارشنبه شب به تيم ملي دعوت شد و بامداد پنجشنبه به مجارستان رفت. دروازهبان پرسپوليس در اين بين پاسخگوي سوالهاي ايران ورزشي شد. سوالهايي درباره وضعيت پرسپوليس و دعوت به تيم ملي.

به تيم ملي دعوت شدي اما اين بار با تأخير چند ساعته. چه شد كه به اردوي تيم ملي پيوستي؟
    اول بگويم كه خوشحالم دوباره به تيم ملي دعوت شدم اما از طرف ديگر ناراحتم كه كار محسن فروزان براي اين سفر درست نشد تا او هم همراه ما باشد. دوست داشتم در اين اردو من و محسن با هم باشيم اما مشكلات ويزا باعث شد تا فروزان همراه ما به مجارستان نيايد.
    به نظر اگر مشكل ويزاي فروزان نبود به تيم ملي دعوت نميشدي؟
    مربيگري سليقهاي است و من به نظرات كروش هميشه احترام گذاشتهام. حتي ديديد كه وقتي اسم من در ليست نبود كوچكترين حرفي درباره تيم ملي و كروش نزدم. فكر ميكنم همين كه كروش اسمم را به ليست اضافه كرد تا مسافر مجارستان شوم نشان ميدهد به من اعتماد دارد و چشم روي تواناييهاي من نبسته. كروش با اين كار، خاطرات بازي پرسپوليس – گهر را از يادم برد.
    فكر ميكني اردوي مجارستان براي تيم ملي كارساز است؟
    چرا كارساز نباشد؟ يك اردوي اروپايي برگزار ميكنيم و در روز پاياني آن روبروي تونس قرار ميگيريم. بازي با تيم قدرتمندي چون تونس ميتواند محك مناسبي براي تيم ملي باشد تا بتوانيم براي بازي مقابل لبنان به آمادگي صد درصد برسيم.
    از بحث تيم ملي خارج شويم و برسيم به پرسپوليس. چه اتفاقي افتاده كه پرسپوليس نميتواند آن پرسپوليس واقعي باشد؟
    واقعاً خودمان هم نميدانيم چه شده. اگر ميدانستيم كه نقاط ضعف و قوتمان را برطرف ميكرديم تا حريفان را يكي پس از ديگري شكست بدهيم. فكر ميكنم گذشت زمان و رسيدن به هماهنگي ايدهآل ميتواند پرسپوليس را به روزهاي اوج گذشته برگرداند.
    خودت هم مقابل صبا بازي نكردي و نيلسون درون دروازه قرار گرفت. براي بازگشت به تركيب اصلي چه برنامهاي داري؟
    برنامهام تنها تمرين كردن و رسيدن به اوج آمادگي است. تلاش ميكنم و مبارزه تا دوباره به دروازه پرسپوليس برسم و در تركيب اصلي قرار بگيرم. ميخواهم جواب لطف تماشاگران را بدهيم. آنها در اين چند وقت گذشته من را تنها نگذاشتند و هميشه مورد لطف قرار دادند. .

نام واقعی
    مصطفی
    استاتوس
    خیلی دلم گرفته از خیــــلی ها
    شغل و حرفه
    طراح
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 1,581 بار در 530 ارسال
    یاد شده