جورج گراهام معتقد است قدرت بالای تیم مانچینی و همچنین تجربه تیم فرگوسن این دو تیم را به مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر تبدیل کرده است.


جورج گراهام، سرمربی سابق آرسنال و تاتنهام، اعلام کرد جام قهرمانی رقابت های فصل جدید لیگ برتر در منچستر خواهد ماند.
این مربی 67 ساله معتقد است قدرت بالای تیم مانچینی و همچنین تجربه تیم فرگوسن این دو تیم را به مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر تبدیل کرده است.
او در گفتگو با ساندی میرر گفت:" من احساس می کنم جام قهرمانی در منچستر خواهد ماند. سیتی هنوز خرید گران قیمتی انجام نداده اما وقتی به فهرست این تیم نگاه می کنید، این سوال پیش می آید که آیا آنها واقعا نیازی به خرید دارند؟


داوید سیلوا و سرخیو آگوئرو بازیکنانی در کلاس جهانی هستند؛ ضمن اینکه آنها کارلوس تبس را نیز در اختیار دارند. جو هارت آخرین نفر یک خط دفاعی سازمان یافته است؛ علاوه بر این، آنها یک خط میانی قدرتمند نیز دارند.
منچستریونایتد؟ آنها نیاز به تقویت دارند و فکر می کنم فرگوسن این را می داند.
البته آنها همچنان وین رونی، دلی ولبک و خاویر ارناندز را دارند و همین طور اشلی یانگ و نانی. آنها بازیکنان بزرگی هستند."
گراهام در فصل های 89-1988 و 91-1990 با آرسنال قهرمان لیگ برتر شد اما توپچی ها را در فصل پیش رو مدعی قهرمانی نمی داند.
" آرسنال یکی از مدعیان قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالای جدول است. قبلا هم گفتم که سانتی کاسورلا خرید بسیار خوبی است. ضمن اینکه آنها الیویه ژیرو و لوکاس پودولسکی را در اختیار دارند.
سازگار شدن با فوتبال انگلیس برای پودولسکی دشوار نیست زیرا او در آلمان بازی کرده که فوتبالی شبیه به انگلیس دارد. اما کار برای ژیرو دشوارتر است زیرا فوتبال فرانسه به اندازه انگلیس درگیرانه نیست."