احمد ناجی: گردان دروازهبانی نیست که با یک اشتباه به تیم ملی دعوت نشود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: احمد ناجی: گردان دروازهبانی نیست که با یک اشتباه به تیم ملی دعوت نشود

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

احمد ناجی: گردان دروازهبانی نیست که با یک اشتباه به تیم ملی دعوت نشود

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، احمد ناجی گفت و گویی به شرح زیر انجام داد:

دعوت شهاب گردان به تیم ملی با بعضی موضعگیریها روبرو شد؟

من دلیلی برای موضعگیری نمیبینم. گردان دروازهبان تیم ملی بود. بازیکنان با یک بازی به تیم ملی دعوت نمیشوند تا با یک بازی از تیم ملی خارج شوند. وقتی بازیکنی به حدی میرسد که به تیم ملی دعوت میشود، دیگر او را به راحتی کنار نمیگذارند.

به نظر میرسد بازی با گهر بهانهای برای این صحبتها شده است؟

بازی فوتبال مثل خود زندگی گسترده است. همانطور که در زندگی نمیتوان بر اساس یک روز از آن قضاوت کرد، در فوتبال هم نمیتوان تنها بر اساس یکی، دو مسابقه آن نظر داد. من نمیگویم گردان اصلا اشتباه نمیکند، چون همه دروازهبانها حتی بزرگترین آنها دچار اشتباه میشوند. اگر گردان مشکل فنی داشت اصلا به تیم ملی دعوت نمیشد.

نظر خود شما درباره گردان و سطح فنی او چیست؟

او تمام کیفیتهای یک دروازهبان خوب را دارد و دارای ابزارهای لازم برای حضور در تیم ملی است. برای قضاوت درباره یک دروازهبان باید تمام جوانب امر را سنجید. من فکر میکنم الان حساسیت بیش از حد و غیر معمول روی گردان وجود دارد و اگر بخواهیم با او به خاطر یکی، دو اشتباه که همه انجام میدهند اینگونه برخورد کنیم به فوتبال ضربه میخورد.

شرایط نیلسون را چطور میبینید؟ نظرات متفاوتی درباره او مطرح میشود و با سابقهای که داشته، انتظارات بالایی نسبت به او وجود دارد؟

نیلسون 7 سال در لیگ پرتغال حضور داشت که دو سال آن را دروازه بان منتخب آن لیگ بوده است. این سابقه نشان میدهد، از نظر فنی در سطح بالا قرار دارد. او تجربه بالایی هم دارد. او حدود یک ماه از تمرینات دور بود و کمی به زمان نیاز دارد تا جا بیفتد. به نظر من هر تیم بزرگی دو دروازه بان خوب و با تجربه میخواهد که ما علاوه بر آن، دو دروازهبان جوان و آیندهدار هم داریم.

عملکرد دروازه بانها تا حدی به حساب مربیان آنها نوشته میشود، از چه زمانی میتوانیم بگوییم عملکرد آنها حاصل کار شما است؟

آنچه دروازه بانها انجام میدهند محصول اتفاقات بسیاری است. البته من از این ناحیه نگرانی ندارم. من دنبال این نیستم که ببینم درباره من چه میگویند یا چه مینویسند. بنده دنبال کار گردان هستم. کار خودم را هم بلدم. من چند روز قبل از شروع بازیها آمدم و نگران قضاوتها نیستم. 13 سال در الاهلی کار کردم که از تیمهای بزرگ آفریقا است. سه بار بهترین دروازهبانهای آفریقا شاگردان من بودند. مربیگری یک کار زمانبر است. عملکرد من باید بعد از یکسال ارزیابی شود.

این روزها درباره امیر عابدزاده هم بسیار صحبت میشود؟

همانطور که گفتم ما دنبال این نیستیم که ببینیم دیگران چه میگویند. ما باید کار خودمان را انجام بدهیم. امیر شخصیت خوبی برای دروازهبانی دارد. میتوان گفت آمار خوبی هم دارد ولی او فقط 45 دقیقه بازی کرد. هنوز باید در معرض آزمایشهای مختلف قرار بگیرد اما اینکه بعد از 45 دقیقه این تاثیر را گذاشت، علامت خوبی درباره شخصیت حرفهای او است. البته در حال حاضر منتظر قطعی شدن انتقال او هستیم.

و مسعود داستانی را چگونه میبینید؟

او هم جزو پتانسیلهای تیم است. ما دنبال این هستیم که چیزی را برای پرسپولیس تولید کنیم. کار دروازهبانها مثل شناگرها است. آنها تنها عمل میکنند برای شکستن رکوردها و نیاز به زمان دارند.

دیده ایم که روزه میگیرید، این در حالی است که در تمرینات پا به پای دروازهبانها کار میکنید، برای شما سخت نیست؟

اصلا سخت نیست. این برای من عالی است. اتفاقا انرژی میگیرم. در قاهره هم که بودم و 13 فصل در الاهلی کار کردم، همه روزههایم را به موقع گرفتم. هیچگاه به مشکل نخوردم. قدرتم عادی است و خدا را شکر میکنم که این توانایی را به من داده است.

زندگی در تهران و ایران چگونه است؟

تجربه خیلی خوبی است. تهران شهر زیبا و زندهای است و مردم خیلی مهربانی هم دارد. هواداران زیاد پرسپولیس هم نکته جالب توجه است. من میخواهم به هواداران و دوستان پرسپولیسی بگویم ما میخواهیم بعد از نزدیک مقامها و عناوین بسیاری که با الاهلی آوردیم، همین کار را در پرسپولیس تکرار کنیم. همانطور که با الاهلی در آفریقا قدرت نمایی کردیم. قدرت پرسپولیس را به رخ آسیا بکشیم. شاید این فصل بسیار سخت باشد اما مسیر قهرمانی برای فصلهای آینده هموار میشود.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. 3 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mahla (13th August 2012), mpz (13th August 2012), گل آقا (13th August 2012)

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    تشکر شده 747 بار در 387 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    به اميد قهرماني