تیم فوتبال بحرانزده آرسنال با دو گل به خود بازیکنانش در خانه بلکبرن سومین شکست فصل جاری را تجربه کرد.


تیم لندنی دقایقی قبل به کار خود در دیدار خارج از خانه با بلکبرن خاتمه داد که نتیجه آن باخت 4 بر 3 مقابل این حریف بود. در این دیدار پس از آنکه گروینو در دقیقه 10، لندنیهای میهمان را پیش انداخت، یاکوبو در دقیقه 25 گل تساوی را به ثمر رساند. اما تیم تحت رهبری آرسن ونگر که مرتهساکر، مدافع آلمانی را در ترکیب خویش داشت، در دقیقه 34 یکبار دیگر با گل آرتهتا پیش افتاد. با این حال سونگ، بازیکن آرسنال در دقیقه 50 به اشتباه توپی را وارد دروازه خویش کرد تا دو تیم برابر شوند.
میزبان با این گل از روحیه بهتری برخوردار شد به گونهای که در دقیقه 59 توسط یاکوبو گل برتری را زد. در ادامه بازی و در ادامه فشار بلکبرنیها، بازیکنان آرسنال به یکبار دیگر مرتکب اشتباه شده و گل به خودی زدند. این بار نوبت کوچلینی در دقیقه 68 رسید تا 4 بر 2 دروازه خویش را باز کند تا بلکبرن با اختلاف دو گل پیش افتد.
البته در دقیقه 85 مروان شاماخ، مهاجم مراکشی گل سوم را زد. اما در نهایت 4 بر 3 ، آرسنالیها بازنده این دیدار خارج از خانه شدند.
تیم تحت رهبری ونگر با این باخت با 4 امتیاز در رده سیزده باقی ماند. ولی بلکبرن از قعر جدول با 4 امتیاز تا رده یازدهم اوج گرفت.