مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: آنچه افتخار ماست، این است که امروز با کمک سازمان بهزیستی، حمایت از تمامی بچه های زیر 3 سال شیرخوارگاه های استان تهران را پذیرفتیم. با این امضاء، پرسپولیس از امروز حامی تمامی بچه های زیر 3 سال کلیه شیرخوارگاه های تهران خواهد بود و انشاءا... که دعا کنید این همکاری را توسعه بدهیم و ببریم به سن 12 سالگی.
 • به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ محمد رویانیان در کنفرانس خبری تفاهم نامه همکاری باشگاه پرسپولیس و سازمان بهزیستی استان تهران گفت: باشگاه پرسپولیس با برنامه هایی که پیش رو دارد انشاء ا... می خواهد این پیام را به هوادارانش بدهد و به مردم خوب ایران اسلامی بگوید که قصد دارد یک باشگاه تمام عیار باشد و ما باشگاه فرهنگی ورزشی هستیم و ورزش بهانه ای است برای توسعه فرهنگ و ورزش بهانه و ابزاری است برای رشد و شکوفایی ارزش ها.
  وی افزود: گامی که امروز برداشتیم در راستای همین تفکر است. باشگاهی فرهنگی، باشگاهی که ابتدا باشگاه است و بعد ورزش را مد نظر قرار می دهد. ما پیگیر بودیم و جناب آقای دکتر نصر اصفهانی نهایت همکاری و محبت را کردند. البته این از ویژگی های مدیران شایسته کشور است. خصوصا در بهزیستی کشور اینگونه ابتکارها و کارها به لطف خدا، به خوبی شکل می گیرد و رشد می کند.
  مدیر عامل پرسپولیس در ادامه افزود: جا دارد از ریاست محترم سازمان بهزیستی کشور همینطور مدیر کل سازمان بهزیستی استان تهران جناب آقای دکتر نصر اصفهانی تقدیر و تشکر کنیم که این امکان را فراهم آوردند. من از همین جا به سازمان بهزیستی کل کشور اعلام می کنم که پرسپولیس آماده است، چون هواداران پرسپولیس در تمام روستاها و شهرهای کشور زندگی می کنند.
  محمد رویانیان تصرح کرد: پرسپولیس آماده است در سرتاسر کشور این طرح را توسعه بدهد. این آغاز یک حرکتی است که امیدواریم برنامه های بعدی آن که در دستور کار ما قرار دارد تداوم یافته و هواداران ما لمس کنند که یک باشگاه قدرتمند، فرهنگی، مردمی و قرمز که از جمله تیم فوتبالش تیم پرسپولیس است، را دارند.
  وی خاطر نشان کرد: امیدواریم باشگاه ما بتواند زمینه تقویت و توسعه قهرمانی جهان را ایجاد کند و پرسپولیس برای این کار رسما اعلام آمادگی می کند اما آنچه افتخار ماست، این است که امروز با کمک سازمان بهزیستی، حمایت از تمامی بچه های زیر 3 سال شیرخوارگاه های استان تهران را پذیرفتیم. با این امضاء، پرسپولیس از امروز حامی تمامی بچه های زیر 3 سال کلیه شیرخوارگاه های تهران خواهد بود و انشاءا... که دعا کنید این همکاری را توسعه بدهیم و ببریم به سن 12 سالگی.
  محمد رویانیان در ادامه گفت: شما آفتاب را بشناسید یا نشناسید فرقی نمی کند، از نورش استفاده می کنید. امیرالمومنین خورشید درخشان عالم هستی است. ما در سومین روز شهادتش به وصیتش عمل کردیم و به عشق حضرت رقیه (س) تمامی بچه های زیر 3 سال شیرخوارگاه های استان تهران را توسط پرسپولیس مورد حمایت قرار خواهیم داد و آنها بچه های ما خواهند بود. این کار را به حمایت پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس انجام خواهیم داد. این کار یکی از برنامه های ما است. کار دوم ما ساختن یک مدرسه فوتبال برای بهزیستی است که بچه های بی سرپرست بتوانند استعدادهای خود را شکوفا کنند.
  مدیر عامل سرخپوشان پایتخت افزود: و اما اتفاق و برنامه سوم ما تاسیس موسسه خیریه پرسپولیس است که در جهت حمایت از بچه های بی سرپرست ایجاد خواهد شد. یک موسسه قوی و قدرتمند که آقای پروین و پیشکسوتان پرسپولیس باید زحمت آن را بکشند. این تفاهم نامه امروز در محضر بزرگان پرسپولیس و بهزیستی امضاء خواهد شد.
  محمد رویانیان در پایان تصریح کرد: درود بر شرافت و بزرگی شما. من با تمام وجود تعظیم می کنم به همه کارکنان خوب شیرخوارگاه آمنه، همه خواهران و برادران شیرخوارگاه در هر شغلی که هستند. امیدوارم که بتوانم به نمایندگی از پیشکسوتان پرسپولیس و باشگاه پرسپولیس در خدمتتان باشم. از این به بعد انشاءا... ارتباط پرسپولیس با شیرخوارگاه آمنه بیشتر خواهد شد.