90 براي صداوسيما آبروداري كرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: 90 براي صداوسيما آبروداري كرد

 1. #1


  محل سکونت
  اینجا!!!
  نام واقعی
  Nazanin
  استاتوس
  و خدایی که در این نزدیکی ست...
  شغل و حرفه
  د ا ن ِ ش ج و
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,520
  تشکر
  4,596
  تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 12 تاپیک

  90 براي صداوسيما آبروداري كرد

  يك روز پس از آنكه اعتراضها به نحوه عملكرد صدا و سيما در پوشش اخبار زلزله آذربايجان شرقي به مجلس كشيده شد، برنامه 90 بخش اعظم زمان دومين برنامهاش در فصل جديد را به اتفاقات زلزله اختصاص داد تا پربيينندهترين برنامه تلويزيون در يك دهه اخير براي صداوسيما آبروداري كرده باشد.


  ابتداي برنامه «90» شب گذشته به پخش تصاويري از مناطق زلزله زده آذربايجان شرقي اختصاص يافت و نوع سوال پيامكي اين هفته نيز تغيير يافته بود و برنامه «90» شب گذشته از بينندگانش خواست تا تنها يك پيام خالي را جهت همدردي با مردم زلزله زده شمال غرب ايران ارسال كنند. همچنين تعدادي از اخبار و مصاحبه هاي مربوط به همدردي اهالي ورزش با مردم زلزله زده پخش شد.

  در ادامه، برنامه روال گذشتهاش را پيش گرفت و تصاوير بازيهاي هفته دوم و سوم پخش شد تا صحنههاي داوري اين ديدارها توسط مسعود مرادي بررسي شود. در ميان تصميمهاي اشتباه داوران، بلافاصله پس از پخش تصوير مربوط به گل محمد پروين به پرسپوليس، اشتباه داوود رفعتي مطرح شد و اين داور كه روز گذشته از قضاوت در فوتبال خداحافظي كرده بود، روي خط آمد و درباره اين بازي و همچنين دلايل خداحافظياش گفت: من در اين صحنه فاصله زيادي با توپ داشتم و امكان تشخيص گل برايم نبود. هر كس ديگري هم بود اين توپ را گل نميگرفت! به هر حال تصميم من براي خداحافظي جدي است، چون كار ديگري از دستم بر نميآيد. اين در حالي است كه من هنوز پنج سال ديگر ميتوانستم قضاوت كنم، اما فكر ميكنم كه ديگر خسته شدهام و احساس ميكنم كه همين جا تمام كنم بهتر است.

  در ادامه برنامه نيز علي دايي كه روز گذشته با ترك اردوي سرعين به مناطق زلزله زده رفته بود، در گفتوگوي تلفني با برنامه «90» در اين باره گفت: من به همراه مديرعامل، سرپرست و بازيكنان تيم به اين مناطق رفتم. البته نميتوانم به صورت دقيق بگويم كه اين اتفاق چقدر تلفات داشته، اما در مناطقي كه ما از آن بازديد كرديم تخريب زيادي صورت گرفته بود.

  سرمربي راهآهن افزود: در اين چند روز خيليها از خارج با ما تماس گرفتند و گفتند كه دوست دارند كمكهايشان به مردم برسد. شنيدهام كه تقريبا 300 نفر از هموطنانمان در اين زلزله جان باخته اند كه به نظرم آمار دقيقي نيست و با توجه به بافت قديمي اين مناطق به نظر ميرسيد كه شدت آسيب بيشتر باشد. 6.2 ريشتر همان ميزان زلزله بم بود، اما خوشبختانه اين زلزله در آذربايجان شرقي در ساعت 17 اتفاق افتاد و بيشتر هموطنانمان بيرون از خانه بودند و تلفات كمتري داديم. با اين حال همه مردم بايد دست به دست هم دهند چون همه ما ايراني هستيم و فرقي ندارد كه از كدام ايل و طايفه باشيم. از ماه آينده سرما در اين مناطق آغاز ميشود. مسئولان بيشتر از اينها بايد در خدمت مردم باشند، چون اگر مردم نباشند، مسئولي هم نداريم. من با رفتنم به اين مناطق وظيفهام را انجام دادم و همچنين بايد از باشگاه راهآهن كه براي اولين بار در اين مورد كار فرهنگي انجام داد، تشكر كنم.

  در ادامه برنامه «90» بخشهايي از ديدار پرسپوليس و صباي قم در هفته چهارم ليگ برتر پخش شد و پس از به تصوير كشيدن اعتراضهاي هواداران پرسپوليس پس از باختشان در اين بازي محمد رويانيان روي خط آمد و ابتدا ضمن همدردي با مردم زلزله زده آذربايجان گفت: باشگاه پرسپوليس يك كاميون آذوقه را به اين مناطق فرستاده. همچنين مهدي مهدوي كيا نيز بخشي از قراردادش را به مردم آذربايجان شرقي اختصاص ميدهد.

  عادل فردوسيپور كه به نظر ميرسيد كمكهاي اندك باشگاه پرسپوليس با توجه به هزينههاي ميليارديش براي جذب بازيكنان قانعش نكرده بود خطاب به رويانيان گفت كه چه ميشود يك ميليارد هم از اين پولهايي كه براي خريد بازيكنان خرج كرده ايد را براي اين مردم محروم بفرستيد كه مديرعامل پرسپوليس در جوابش، گفت: آقاي فردوسيپور! شما از المپيك برگشتهاي و دو هوايي شدهاي. شما بايد اين كه ما چند ميليارد خرج كردهايم را اثبات كنيد.

  رويانيان همچنين درباره حمايت نشدن قهرمانان المپيك مقابل بازيكنان فوتبال گفت: خودم هم از اين بابت متاسفم كه از قهرمانانمان حمايت نشده است، اما همين جا اعلام ميكنم اگر مسئولان بخواهند كه ما كمك كنيم، آماده هستم و در رشتههاي مدال آوري مثل كشتي و تكواندو هزينه خواهيم كرد. من با خطيب هم تماس ميگيرم. به هر حال باشگاه پرسپوليس به يك باشگاه واقعي تبديل ميشود و در بسياري از رشتهها سرمايهگذاري خواهيم كرد.

  رويانيان همچنين در پاسخ به سوال مجري برنامه درباره استعفاي عاشوري و همچنين انتخاب جانشينش بيان كرد: راغب نيستم كه در اين باره صحبتي كنم. فضاي برنامه هم اين اجازه را به من نميدهد و ترجيح ميدهم كه كادر فني در اين باره اظهار نظر كند. ما چند گزينه را بررسي ميكنيم و جا دارد از آقاي عاشوري هم كه براي پرسپوليس زحمت كشيده است، تشكر كنيم. به هر حال تقدير اين بوده كه از او جدا شويم. ما در حال حاضر براي پرسپوليس برنامههاي ميريزيم چون پيش از اين پرسپوليس باشگاه نبوده و تنها در حد يك تيم فعاليت ميكرده است كه تيم فوتبالش از اين پس بايد ويترين باشگاه باشد. تاكنون نيز هيچ باشگاهي مثل پرسپوليس ريسك نكرده است. من تا به امروز هفت بازيكن جوان را به تيم اضافه كردهام، چون اعتقاد دارم كه پرسپوليس نياز به ترميم و بازسازي دارد. امسال نيز هدفمان قرار گرفتن در كورس قهرماني است.

  در ادامه برنامه كريم باقري روي خط برنامه آمد و درباره زلزله آذربايجان شرقي صحبت كرد و گفت كه چهارشنبه عازم تبريز است و از افرادي كه شماره او را دارند، خواست تا كمكهايشان را به او برسانند تا اين كمكها به تبريز ارسال شود.

  در بخش ديگر برنامه حسين عسگري و فريدون اصفهانيان ديگر ميهمانان تلفني برنامه بودند كه درباره اختلاف نظرهاي مربوط به نوع انتخاب اعضاي كميته داوران و دپارتمان داوري صحبت كردند.

  حسين عسگري به اساسنامه فيفا و AFC اشاره كرد كه طبق آن اعضاي كميته داوران توسط هيات رييسه فدراسيون انتخاب ميشود و اعضاي دپارتمان داوري نيز توسط دبير فدراسيون پيشنهاد ميشوند و با حكم رييس فدراسيون منصوب ميشوند.

  در ادامه فريدون اصفهانيان نيز درباره همين موضوع اظهار نظر كرد و همچنين در پاسخ به اين سوال كه آيا عسگري به عنوان رييس دپارتمان داوري كارش را ادامه خواهد داد يا خير، گفت: بايد با عسگري صحبت كنيم كه آيا او با سياستهاي كميته داوري در يك راستا است يا خير.

  در برنامه شب گذشته «90» حاشيههايي از تيمهاي مختلف ليگ برتر پخش شد كه بيشتر مربوط به مشكلات مالي اين تيمها و همچنين نيمكت لرزان سرمربي بعضي از اين تيمها بود. دوربين «90» در ميان تماشاگران مس كرمان هم حاضر شد و صحبتهاي آنها را درباره تيم محبوبشان پخش كرد كه عدهاي صحبت از مظلومي ميكردند و قاسمپور نيز در صحبتهايش به پيامكهايي با اين مضمون كه اگر نتيجه نگيرد مظلومي را به جاي او ميآورند صحبت كرد.

  همچنين پرويز مظلومي نيز پيرامون اين موضوع روي خط آمد و شايعه خط گرفتن تماشاگران كرماني كه نام او را صدا ميزنند را تكذيب كرد. نصرالله گنجعلي خاني نيز به عنوان مديرعامل تيم فوتبال مس كرمان در برنامه شب گذشته اعلام كرد كه از كادر فني حمايت ميكند و پيگير حل اين موضوع است.

  او همچنين درباره قرارداد رضا عنايتي گفت: قرارداد عنايتي 350 ميليون است و يكسري پاداشها نيز در چارچوب مصوبات هيات مديره به او پرداخت ميشود.

  علي حكمت مديرعامل صنعت نفت آبادان يكي ديگر از افرادي بود كه بر روي خط آمد و درباره شرايط نابسامان تيمش و وضعيت كاستاي پرتغالي صحبت كرد.

  حكمت شايعه كم كاري بازيكنانش در شكست 6 بر دو برابر نفت تهران را رد و اعلام كرد كه كاستا فعلا به كارش ادامه ميدهد، اما تغييراتي در ميان دستياران او انجام خواهد شد و يك بدنساز آناليزور در تيم حضور پيدا خواهند كرد.

  محمد حسين جعفري مديرعامل تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز نيز ديگر ميهمان تلفني برنامه «90» بود و از اختصاص درآمد بليت فروشي بازي اين هفته تراكتورسازي به مردم زلزله زده استان آذربايجان شرقي و برگزاري چند بازي خيريه خبر داد.

  غلامرضا بهروان سرپرست سازمان ليگ هم درباره بيانيهاي كه كارلوس كيروش خطاب به او نوشته بود، صحبتهايي را انجام داد و گفت: من هيچ وقت نگفتهام كه كيروش در كار ما اخلال ايجاد ميكند. تمام سعي ما اين است كه طوري برنامهريزي كنيم تا به تيم ملي لطمهاي نخورد، ضمن اين كه همانند تيم ملي به فكر باشگاهها نيز هستيم تا به حقوقشان برسند.

  او همچنين درباره برگزار شدن يا نشدن جام حذفي نيز گفت: براي برگزاري جام حذفي طوري برنامه ريختيم كه لطمهاي به تيم ملي نزند.

  اين صحبتها در حالي مطرح شد كه بهروان باز هم به طور قطعي از برگزاري جام حذفي صحبتي به ميان نياورد.

  آخرين ميهمان تلفني برنامه «90» امير قلعه نويي بود. او با تسليت به مردم آذربايجان شرقي درباره زلزله اين استان و كارهايي كه باشگاه استقلال انجام خواهد داد، گفت: پيشنهاد داديم كه در تعطيلي بعدي بازي خيريهاي را با تراكتورسازي برگزار كنيم. همچنين قرار شد تا با كريم باقري هماهنگ كنيم و مبلغي را به او برسانيم.

  سرمربي تيم فوتبال استقلال همچنين شايعات مربوط به جدايي جواد نكونام را رد كرد. قلعهنويي درباره عملكرد نكونام اظهار نظر كرد و گفت كه در آينده نكونام به شرايط مطلوب خود دست پيدا خواهد كرد.

  چهار ميليون و 200 هزار رقم پيامكهاي ارسالي به برنامه «90» بود كه به احترام قربانيان زلزله زدگان آذربايجان شرقي ارسال شده بود.

 2. 8 کاربر مقابل از Queen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  aidin131 (14th August 2012), AnAhItA (14th August 2012), aynaz (14th August 2012), EHSAN1989 (23rd November 2012), emrah20062007 (14th August 2012), Ramin (14th August 2012), SaRiNa-10 (14th August 2012), Y♥aLd♥a (14th August 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  چهار زانو روسر تمام رئالی ها....
  نام واقعی
  Nima
  شغل و حرفه
  درآینده خلبان
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,942
  تشکر
  2
  تشکر شده 1,019 بار در 579 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  کورررررررررر شدیممممم.................................. ........
  ویرایش توسط Queen : 14th August 2012 در ساعت 11:57


  تمام تلاش دیکتاتورها این است که تا جای ممکن برقدرت خود بیفزایند و ابزار آنها سرکوب است.

  1000=190
  SN==IN

  (............)
  از گفتن حقیقت هیچ نمیترسم...
  از این میترسم که چاپلوسی رواج یابد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 4. #3


  محل سکونت
  اینجا!!!
  نام واقعی
  Nazanin
  استاتوس
  و خدایی که در این نزدیکی ست...
  شغل و حرفه
  د ا ن ِ ش ج و
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,520
  تشکر
  4,596
  تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 12 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط I.M AWES0ME. نمایش پست ها
  کورررررررررر شدیممممم.................................. ........
  ویرایش شد.

 5. کاربر مقابل از Queen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  aidin131 (14th August 2012)

 6. #4


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  شهرام
  استاتوس
  NO RAGRETS
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  1,274
  تشکر
  1,365
  تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 6 تاپیک
  خیلی زیاده

 7. #5


  محل سکونت
  یه گوشه ای ازاین کره خاکی
  نام واقعی
  آیناز
  شغل و حرفه
  مهندسی معماری
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Argentina
  نوشته ها
  754
  تشکر
  760
  تشکر شده 562 بار در 225 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  زیاده یکم از اولش خوندم یکمم از اخرش.مرسی عزیزم

  مرا این گونه باور کن کمی تنها کمی بی کس کمی از یادها رفته.مرا این گونه باور کن خدا هم ترك ما كرده...
  خدا ديگر كجا رفته؟!!!!!!!!!!!

 8. #6


  محل سکونت
  خونمون
  نام واقعی
  yalda
  استاتوس
  .....
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Javad Kazemian
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  3,123
  تشکر
  3,023
  تشکر شده 2,417 بار در 1,037 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  آره منم واقعا فکر نمیکردم عادل این همه به این موضوع توجه کنه دمش گرم
  کاش میفهمیدی چون مهم شدی

  لازم نیست هر کاری رو انجام بدی.......
 9. #7


  نام واقعی
  مهدی
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  83
  تشکر
  0
  تشکر شده 45 بار در 24 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  جالب بود ممنون

 10. #8


  محل سکونت
  رشت
  نام واقعی
  آیدین
  شغل و حرفه
  کنکور دادم راحت شدم......
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  2,789
  تشکر
  4,244
  تشکر شده 2,951 بار در 1,236 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  ایول به عادل فردوسی پور.......
  ·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

  باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......


 11. کاربر مقابل از aidin131 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  گل آقا (14th August 2012)

 12. #9


  محل سکونت
  توقلب پرسپولیس
  نام واقعی
  مصطفی
  استاتوس
  خیلی دلم گرفته از خیــــلی ها
  شغل و حرفه
  طراح
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | France
  نوشته ها
  1,620
  تشکر
  846
  تشکر شده 1,581 بار در 530 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  آورین نازنین


 13. #10


  محل سکونت
  تـ ـ ــو دلـ ــ مــ ـردم
  نام واقعی
  مـــهرآرا::Mehr Ara
  استاتوس
  ♥TaTaLiTy♥
  شغل و حرفه
  دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,823
  تشکر
  6,983
  تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 6 تاپیک
  اییییییییی واای ویروس


صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا