به گزارش خبر گزاری اف سی پرسپولیس: وحید هاشمیان مهاجم پرسپولیس پس از ثبت قراردادش در هیات فوتبال، درباره دلیل تاخیرش در تمدید قرارداد با این تیم گفت: به دلیل اینکه چندین سال در آلمان زندگی کرده ام و همین طور همسرم در آنجا زندگی می کند برای انجام کارهای شخصی ام به آلمان رفته بودم و بلافاصله پس از بازگشتم با توافقات انجام شده به این تیم آمدم. دیروز مذاکراتی با آقای کاشانی داشتم که پس از توافق، امروز قراردادم را امضا کردم.

وی نحوه جذب بازیکنان این فصل پرسپولیس را مناسب ارزیابی کرد و ادامه داد: یارگیری*ها خوب بوده و مشخص است که جذب بازیکنان با تفکر انجام شده و در پست هایی که لازم بوده بازیکن جذب شده است.

هاشمیان درباره سابقه همکاری اش با حمید استیلی اظهار داشت: در بازی های آسیایی بانکوک با استیلی هم بازی بودم که در آن رقابت ها قهرمان آسیا شدیم. در کسوت مربیگری همکاری نداشتم، امیدوارم که پرسپولیس فصل پرباری را با ایشان داشته باشد.

مهاجم پرسپولیس درباره پیوستنش به اردوی ترکیه گفت: یک مقدار کارهای شخصی دارم و بعد از اینکه با آقای استیلی صحبت کردم در اولین فرصت برای پیوستن به اردو به ترکیه می روم.