کارلوس کی روش بعد از بازی دوستانه ایران و تونس که در شهر کشکه مت مجارستان برگزار شد گفت:ما در این دیدار چند موقعیت تک به تک ایجاد کردیم اما نتوانستیم از انها استفاده کنیم و متاسفانه دو گل ساده خوردیم که البته این نتیجه کل تیم بود نه یک بازیکن خاص. درکل از عملکرد تیم راضی بودم اما نتیجه بدست آمده پایین تر ازحد انتظارم بود و یک پیروزی را به سادگی از دست دادیم. البته من نگران نیستم زیرا مشکلی نیست که نتوانیم ان را حل و اصلاح کنیم.کی روش درباره دلایل دریافت دو گل در این دیدار گفت: در دو موقعیت حریف که دروازه ما باز شد، تمرکزمان را ازدست دادیم و در این دقایق نتوانستیم به حریف فشار بیاوریم تا نتواند روی دروازه ما موقعیت ایجاد کند. اما نتیجه مثبت این مسابقه این بود که اجازه ایجاد موقعیت های زیاد را به تونسی ها ندادیم و چون باز بازی نکردیم انها موفق نشدند از فضایی که لازم داشتند استفاده کنند. همچنین کارهای ترکیبی و موقعیت هایی که در طول مسابقه ایجاد کردیم به نظر من از نقاط مثبت تیم ما بود. من معتقدم کارمان خوب و حرکتمان رو به جلو است و برای اردوی بعدی هیجان زده هستم زیرا این ذهنیت را دارم که برای دیدار با لبنان کاملا آماده خواهیم بود.


سرمربی تیم ملیایران درباره بازیکنان بویژه نفرات جدید گفت: از عملکرد امید نظری کاملا راضی هستم. او در طول بازی تمرکز بالایی داشت و انگار برای چندمین بار است که در تیم ایران بازی می کند. سایر اعضای تیم هم در مجموع خوب بودند و نکاتی را که در تمرینات به آنها تذکر داده بودیم در این دیدار بخوبی انجام دادند. من از عملکرد تیم راضی اما از نتیجه ناراحت هستم.
وی ادامه داد: بسیار علاقه داشتم که از قوچان نژاد هم در این دیدار استفاده کنم زیرا در طول هفته خوب تمرین کرده بود اما به دلیل صادر نشدن مجوز فیفا برای او نتوانستیم وی را به زمین بفرستیم. همچنین مازیار زارع در پست دفاع میانی بسیار راحت و خوب بازی کرد و پس از عملکرد او در این مسابقه خوشحالم که یک بازیکن مطمین و آماده دیگر را در این پست دراختیار داریم.
کی روش در پایان گفت که در مجموع از این اردو راضی است و افزود که آماده هستیم در اردوی بعدی در اردن به کارمان ادامه دهیم و اشکالاتمان را بازهم برطرف کنیم.