خوزه: میخواهم شرایط پرسپولیس را تغییر دهم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: خوزه: میخواهم شرایط پرسپولیس را تغییر دهم

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    کنکور دادم راحت شدم......
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,950 بار در 1,236 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خوزه: میخواهم شرایط پرسپولیس را تغییر دهم

ژوزه: ميخواهم شرايط پرسپوليس را تغيير دهم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من با گذشته زندگي نميکنم و ميخواهم شرايط پرسپوليس را تغيير دهم.

مانوئل ژوزه در کنفرانس خبري قبل از بازي مقابل داماش در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بعد از اينکه بهخاطر تيم ملي بازيهاي ليگ ايران متوقف شد فردا دوباره اين مسابقات را دنبال خواهيم کرد. ملي پوشان ما تنها 2 روز است که به ما اضافه شدهاند و هماهنگي آنها با تيم امکان پذير نيست. چون تعداد روزها کم است اما بايد همين طور پيش برويم و نميشود کاري کرد.

وي افزود: هدف ما اين است که بهتر از گذشته باشيم. فردا بايد در زمين چمن مصنوعي به ميدان برويم و قطعا شرايط اين بازي با چمن طبيعي فرق دارد. ما بايد بهتر از قبل به ميدان برويم.

مانوئل ادامه داد: در چند بازي گذشته چند امتياز حساس را از دست داديم و مقصر خودمان بوديم. قصد داريم تا شروعي دوباره داشته باشيم و با برد مقابل داماش ميتوانيم در بازيهاي آينده با خيال راحت به ميدان برويم. ما باد بدانيم يک تيم اگر ميخواهد برنده باشد بايد از دقيقه اول تا آخر جنگنده به ميدان برود. ما از بازيکنان نميخواهيم که کارهاي بزرگ کنند فقط دوست دارم که با روحيه جنگندگي در حد خودشان باشند. روحيه رقابت بايد در تيم من بالا برود.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس خاطر نشان کرد: هدف من در بازي برابر داماش برد براي شروعي دوباره است و اميدوارم که بتوانم به خواسته خود که شايد سخت هم باشد برسم.

ژوزه در پاسخ به سوالي که آيا بازي در چمن مصنوعي براي شما فرقي با چمن طبيعي ندارد، گفت: بالاخره تيم حريف داخل خانه در همين چمن به ميدان رفته و به اين زمين عادت دارد. شايد دچار مشکل شويم چون ما عادت به بازي در اين زمين نداريم. توپ تندتر حرکت ميکند، تکل زدن چندان امکان پذير نيست و خيلي از موارد ديگر. ما نميتوانيم درباره اين موضوع بهانه بياوريم و بايد با شرايط کنار بياييم.

وي درباره ساختار دفاعي پرسپوليس نيز گفت: ما بازيکنان خيلي خوبي داريم اما بعضيها در حد خودشان نيستند. با عجله فوتبال بازي ميکنند نياز به وقت داريم تا با آنها کار کنيم. ما روحيه بالا و جنگندگي بيشتري ميخواهيم. متاسفانه در چند بازي گذشته روي اشتباهات خودمان گل خورديم. در سه بازي گذشته شانس گل داشتيم اما نزديم. ما بايد در دفاع و حمله يک تيم باشيم.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوالي که چرا اسم برخي از بازيکنان بزرگ از ترکيب اين تيم براي اين بازي کنار گذاشته شده است، گفت: تصميمات من تاکتيکي است. ما 30 بازيکن داريم که در هر بازي تعدادي از آنها اضافه هستند. مشکل بازيکن نداريم. مجبور هستم براي هر بازي فقط 18 بازيکن انتخاب کنم. شايد بازي بعدي ليست من تغيير کند. همه در تيم من شانس بازي دارند.

وي در پاسخ به سوال ديگري که چرا با کيروش درباره برنامههاي تيم ملي حرف نميزنيد، نيز گفت: نميخواهم راجع به اين مسئله صحبت کنم. من در مورد تيم ملي و برنامه هايش سکوت کردم اما 8 بازيکن من براي بازي با داماش آماده نيستند.

ژوزه افزود: من کاري به سن بالاي بازيکنان ندارم گاهي اوقات يک بازيکن در سن 24 سالگي جزء بهترينهاست و يک بازيکن ديگر در سن 32 سالگي. اين طرز بازي کردن است که يک بازيکن را ثابت ميکند.

سرمربي پرسپوليس ادامه داد: با بازيکناني مثل نوري و بنگر هيچ مشکلي ندارم اما به خاطر مسائل تاکتيکي و تکنيکي بازيکنانم را انتخاب ميکنم و ليستم را براي بازيها ميدهم. هر مربي سليقه خاص خودش را دارد. من به همه بازيکنان احترام ميگذارم.

ژوزه دراين رابطه که آيا فکر ميکنيد تا انتهاي فصل در پرسپوليس بمانيد يا خير نيز گفت: من تا آخر فصل با پرسپوليس قرارداد دارم و ميخواهم شرايط را عوض کنم. من با گذشته زندگي نميکنم و هميشه سعي ميکنم در دوران حال باشم. نتايج گذشته براي من و باشگاه خوب نيست اما ميتواند تغيير کند.

سرمربي پرسپوليس در پايان درباره دربي 75 نيز گفت: همه چيز به نوبت. عجله نکنيد. بعد از برد در بازي فردا به بازي مخصوص دربي توجه ميکنيم . تجربههاي زيادي در دربي دارم و ميدانم بازي با استقلال يک دربي بزرگ است. ميدانم که در چند وقت اخير خوب نبوديم و با برد در بازي فردا شايد خيلي از چيزها عوض شود. بازيکنان من فقط بايد فردا عصبي نباشند و با آرامش به برد مقابل داماش فکر کنند.

منبع:ورزش3

·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......

نام واقعی
    عزت الله راه آهنی
    شغل و حرفه
    مبارزه با شخص پرستی
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 562 بار در 350 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ساحر شما تو الاهلی شکست ناپذیر بودی
    حالا وقتی تیم بر اثر یه مشت بازیکن آماتور شکست میخوره شعار بر علیه شما میدن اونم کی ولش کن.......
    واقعا مقایسه شما با اون مثل این میمونه
    درهم با دینار
    وانت با بنز

3. کاربر مقابل از Scorpion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aidin131 (18th August 2012)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی