حدادی:هواداران در لیگ دو و میدانی هم از پرسپولیس حمایت کنند/می خواهم با دروازه بان ها
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حدادی:هواداران در لیگ دو و میدانی هم از پرسپولیس حمایت کنند/می خواهم با دروازه بان ها

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

حدادی:هواداران در لیگ دو و میدانی هم از پرسپولیس حمایت کنند/می خواهم با دروازه بان ها

دارنده مدال نقره المپیک می گوید از رویانیان به خاطر توجه ویژه به ورزش دو و میدانی تشکر می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛نایب قهرمان الپیک لندن دقایقی پس از امضای قراردادش با پرسپولیس گفت:« خوشحالی من از این است که به عضویت باشگاهی در آمده ام که 30 میلیون هوادار دارد.»
    او این را گفت و ادامه داد:«باید یک تشکر ویژه از آقای رویانیان داشته باشم.بالاخره یک نفر پیدا شد به رشته دو و میدانی که مادر ورزشهاست اینگونه بها دهد. به هر حال ما اولین مدال را در تاریخ حضورمان در المپیک در رشته دو و میدانی، به دست آوردهایم.»
    او ادامه داد:«وی افزود: من تا چند روز دیگر عازم سوئیس هستم تا در رقابتهای لیگ جهانی شرکت کنم. به دلیل تحریمها اسپانسر خود را از دست داده بودم و البته طبیعی بود که پس از مدال آوری در المپیک بتوانم اسپانسر دیگری پیدا کنم، اما من باید سهشنبه عازم مسابقات شوم و حالا پس از عضویت در باشگاه پرسپولیس با آسودگی خاطر در این رقابتها شرکت میکنم.تا پایان خرداد سال بعد با پرسپولیس قرارداد دارم. امیدوارم از این به بعد در لیگ دو و میدانی هم بتوانیم شاهد حضور هواداران پرسپولیس باشیم و من مطمئنم که طرفداران میلیونی باشگاه ما را تنها نخواهند گذاشت.»
    دارنده مدال نقره المپیک لندن در پاسخ به این سوال که برای دیدن بازیهای پرسپولیس به ورزشگاه میرود یا خیر گفت:« قطعا در اولین فرصتی که بتوانم برای تماشای دیدارهای پرسپولیس به ورزشگاه خواهم رفت. نه اینکه الان که با پرسپولیس قرارداد بستهام بگویم، اما من از بچگی این تیم را دوست داشتم و میتوانید از مصاحبههای قبلی من هم این را متوجه شوید. با این حال تا پیش از این زیاد نمیتوانستم بازیها و نتایج پرسپولیس را دنبال کنم چرا که فرصتی نداشتم اما از این به بعد این کار را خواهم کرد. امیدوارم بازیکنان پرسپولیس هم مانند مهدویکیا و کریمی که فوتبال ایران را در اروپا مطرح کردند به دیدن بازیهای من بیایند، خیلی خوشحال خواهم شد.»
    احسان حدادی در ادامه به علاقه خود برای دروازهبانی اشاره کرد و گفت: « پیش از این هم گفته بودم که به دروازهبانی علاقه دارم اما از صحبتهای من تعبیر دیگری شد. من امروز هم به آقای رویانیان گفتم که اگر امکانش وجود داشته باشد دوست دارم به تمرین پرسپولیس بیایم و چند جلسهای در کنار سایر گلرهای تیم تمرین دروازهبانی انجام دهم چرا که هم تنوع است و هم می توانم چیزهای جدید زیادی یاد بگیرم.»

ویرایش توسط SaEeD_ReD : 19th August 2012 در ساعت 00:02

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن