جلسه رویانیان با بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: جلسه رویانیان با بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

جلسه رویانیان با بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز

مرجع خبری پرسپولیس : محمد رویانیان در پایان تمرین امروز سرخپوشان در جلسه ای با کادر فنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کرد. محمد رویانیان در پایان تمرین امروز سرخپوشان در جلسه ای با کادر فنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کرد. تمرین امروز سرخپوشان همزمان به برنامه ریکاوری و تمرینات تاکتیکی اختصاص داشت. بازیکنان بعد از گرم کردن و اجرای برنامه هایی مثل آقاوسط به دو گروه تقسیم شدند.گروه اول نفراتی بودند که مقابل داماش، کامل بازی کرده بودند. آنها زیر نظر پدرو بارنی به تمرینات سرعتی و کار با موانع پرداختند. سایر بازیکنان هم زیر نظر بدنساز تیم تمرین کردند.این دو گروه در مرحله بعدی یکپارچه شدند و تمرینات تاکتیکی را با نظر مانوئل ژوزه انجام دادند.در این مدت دروازه بان ها نیز تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر احمد ناجی انجام دادند که در این میان مسعود داستانی به دلیل درد از ناحیه کتف، مانند نوروزی، آقازمانی و سوسا تمرین نکرد.

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

2. 2 کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aidin131 (21st August 2012), گل آقا (21st August 2012)

نام واقعی
    مصطفی
    استاتوس
    خیلی دلم گرفته از خیــــلی ها
    شغل و حرفه
    طراح
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 1,581 بار در 530 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    راست میگه داره موهمون سفید میشه بس که حرص بازی ها رو خوردیم بخدا

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خیلی دلم از پرسپولیس این فصل پره...
    فکر میکنم بزرگترین مشکلی که وجود داره مشکل روحی تیم باشه و چیزی به اسم ترس از عدم نتیجه گیری و عواقب بعدی اون. من خودم به یه چیزی اعتقاد دارم. اگه آدم از یه چیزی خیلی بترسه و این ترس باعث کاهش کارایی و عدم تمرکزش بشه مطمئنا همون چیزی رو که ازش می ترسیده سرش میاد. البته منظورمن این نیست که آدم باید بی خیال باشه ولی این چیزیه که به عینه برام ثابت شده

از همون اول فصل که پرسپولیس شروع به یارگیری کرد تمام مردم و رسانه ها و فوتبالیها اعم از پرسپولیسی و غیرپرسپولیسی و ضدپرسپولیسی شروع کردن به اظهار نظر کردن درمورد پرسپولیس. حالا این اظهار نظرها بیشتر درمورد چی بود؟ درمورد اینکه پرسپولیس بازیکنای میلیاردی گرفته و منتخب لیگ رو جمع کرده یه جا و به بازیکنش BMW X6 داده تا بیادو ... از این خزعولات. همین افراد عوام و خواص در ادامه اینجوری واسه خودشون نتیجه گیری می کردند که خوب حالا پرسپولیس با این همه بازیکن تو خطوط مختلف باید قهرمان شه دیگه!
    دروازه بان؟ یکی از بهترین دروازه بانهای لیگ رو گرفته
    دفاع؟ دفاعش که دیگه کلا دفاع تیم ملیه چه از دفاع وسطاش چه از دفاع کناریاش مگه می شه از سیدجلال و بنگر رد شد؟!
    هافبک؟ همین علی کریمی واسه خودش یه تیمه! تازه محمد نوریم که ملی پوشه هست
    مهاجم؟ مهاجم که دیگه نگو آقای گل لیگ و آقای هت تریک و محمد قاضی رو داره با این مهاجما حتما تو هر بازی 3-4تا گل میزنن!
    این طرز تفکر و این القابی که اصحاب رسانه می دادن نظیر تیم کهکشانی و تیم میلیاردرها و ... باعث چی می شه؟ باعث این می شه که سطح توقع از تیمی که فصل قبل دوازدهم شده و کلی مشکل داشته بره بالا این بالا رفتن سطح توقع باعث به وجود اومدن استرس و فشار روی تیم می شه. تیمی که کسی حاضر نیست قبل از اظهار نظراش به این فکر کنه که بابا این تیمیه که الان بیش از 10بازیکن جدید گرفته مربیش چند روز قبل از شروع لیگ به تیم اضافه شده و تازه شروع کرده به تیم رو شناختن. اونم مربی ای که تا حالا تو لیگ ایران کار نکرده و حالا تازه باید اسم این بازیکنا رو یاد بگیره دیگه چه برسه به اینکه بخواد ویژگیهای هرکدومشون رو بدونه که چی هست و چی نیست.

این شهاب گردان همون گردانیه که اگه بهترین بازیکن ذوب آهن نبوده یکی از بهترینها بوده. همون دروازه بانیه که به سختی گل می خورده. چی می شه که یه دفعه به این گردان تبدیل می شه که یه توپ ساده از دستش ول می شه و ... این از اولین پستمون یعنی دروازه بانمونه خودتون دیگه تا تهشو برید به قول شاعر خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
    فکر می کنید چه چیزی باعث یه همچین اتفاقی می شه؟ افزایش سطح توقعات از کسانی که در معرض اتهام میلیاردی پول گرفتن هستند. کسایی که شاید در طول دوران بازیشون هیچ وقت این قدر انتظارا ازشون بالا نبوده و معلوم نیست که ظرفیت تحمل این فشارا و حاشیه ها رو دارن یا نه؟
    و من هواداری که از پرسپولیس برد می خوام و توقعم به حق از پرسپولیس به خاطر پرسپولیس بودنش بالاست ولی ....

ولی متاسفانه توی فوتبال ما همه چیز غیر اصولیه. اول از همه بایستی تیم مربیش مشخص شه تا بعد با نظر مربی یارگیری انجام بشه اونم مربی ای که یا ایرانی باشه یا دست کم بازیکنای لیگ ایرانو بشناسه اما اول یارگیری انجام می شه و بعد چند روز قبل از شروع لیگ مربی انتخاب می شه! حالا شما بگید این مربی ، بهترین مربی. مربی ای که تو فلان لیگ فلان تیمو nبار قهرمان کرده ولی خوب وقتی هیچ شناختی از لیگ ایران و بازیکنای ایرانی و ساختار فوق حرفه ای فوتبال ایران نداره چطور می خواد تیمو جمع و جور کنه؟
    مطمئنا این مربی لااقل یه فصل باید با تیم و بازیکنا و کلا فضای این فوتبال آشنا بشه تا بعدش بتونه بلکه یه گلی به سر خودش و بقیه بزنه. اما متاسفانه کسایی که تحت عنوان کمیته فنی این مربی رو انتخاب کردن فکر این مسائل رو نکردن که این مربی نتیجه نگیره این تیم رسما به فنا می ره. چون این فوتبال نتیجه گراست چون هوادارا از پرسپولیس برد می خوان و اینکه پرسپولیس جای آزمون و خطا نیست.

همه این مسائل متاسفانه در پرسپولیس91 دست به دست هم داده تا باعث شه این نتایج دور از انتظار رقم بخوره. تنها امیدی که واسه من به عنوان یه هوادار باقی مونده یه جرقه یا شوک هست که بتونه این مشکلات رو درست کنه و پرسپولیس رو اونجوری که لایقش هست ببینم.

به امید یک دربی زیبا

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

5. 3 کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aidin131 (21st August 2012), fc-perspolis52 (21st August 2012), Queen (21st August 2012)

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    کنکور دادم راحت شدم......
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,950 بار در 1,236 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آورین سردار.......
    ·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......