عابدینی: دوست دارم در خدمت پرسپولیس باشم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: عابدینی: دوست دارم در خدمت پرسپولیس باشم

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    کنکور دادم راحت شدم......
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,950 بار در 1,236 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

عابدینی: دوست دارم در خدمت پرسپولیس باشم

عابديني:دوست دارم در خدمت پرسپوليس باشم

مديرعامل باشگاه داماش با بيان اينکه "اگر شرايط به گونهاي باشد که از داماش جدا شوم دوست دارم به صورت جدي در خدمت پرسپوليس باشم"، گفت: جاي رويانيان بودم اجازه نميدادم مانوئل ژوزه در دربي روي نيمکت بنشيند.

اميرعابديني در خصوص آخرين وضعيت تيم فوتبال اين باشگاه و عملکرد شاگردان هرندي در پنج هفته اول ليگ برتر به خبرنگار مهر گفت: ما سال گذشته را با شرايط خاصي پشت سر گذاشتيم و براي فصل جاري رقابتهاي ليگ برتر نيز تيم را براساس بي پولي باشگاه بستيم. درهمين راستا با بازيکناني قرارداد بستيم که باور داشتند فوتبال ارزشمندتر از هر چيزي حتي پول است به همين دليل 70 درصد از بازيکنان فعلي تيم داماش بومي هستند.

وي درهمين خصوص افزود: اين بازيکنان زماني که باشگاه بي پول بود پاي تيم ايستادند و قراردادهاي خود را بدون کوچکترين توقعي امضا کردند.

*اميدوارم مالکان جديد از تيمداري در گيلان دلزده نشوند

عابديني درخصوص مالکان جديد باشگاه داماش تصريح کرد: اميدوارم اتفاقات در باشگاه داماش به گونهاي رقم نخورد که ما دوباره دچار حادثه و مشکل شويم، چون در حال حاضر مالکيت جديد باشگاه از تيم به خوبي حمايت ميکند اما امکان دارد که در آينده مالک جديد باشگاه از تيمداري در استان گيلان دلزده شود.

وي تصريح کرد: قرار بود که مسئولان استان زمين در اختيار مالکان جديد باشگاه، براي ساختن کمپ داماش و يکي از ورزشگاهاي شهر رشت را در اختيار ما قرار دهند تا کيفيت آن را بالا ببريم اما اين موضوع هنوز تحقق پيدا نکرده است البته هنوز در اين خصوص زمان داريم و نميتوانيم در مورد عملکرد مسئولان قضاوت کنيم.

*چون بي پول بودم مجبور به انتخاب هرندي شدم اما از او راضيام

مديرعامل باشگاه داماش در پاسخ به اين پرسش که "آيا به دليل بي پولي اميد هرندي را به عنوان سرمربي تيم انتخاب کرديد و حالا که اوضاع مالي باشگاه بهبود پيدا کرده امکان تغيير وي وجود دارد؟"، گفت: ما به دليل آنکه پيش از شروع فصل پول نداشتيم بايد به کساني اعتماد ميکرديم که پول در درجه دوم اهميت براي آنها ميبود که اميد هرندي به عنوان يک مربي بومي اين شرايط را داشت.

وي در همين خصوص افزود: من تا به امروز از عملکرد هرندي راضي هستم و او انتظارات ما را برآورده کرده است. اميدوارم در ادامه رقابتهاي ليگ برتر نيز به همين شکل بتواند به کار خود ادامه دهد.

*هدف ما قرار گرفتن در جايگاه پنجم يا ششم ليگ است

مديرعامل باشگاه داماش در پاسخ به اين پرسش که "سطح انتظارات واقعي هواداران داماش از اين تيم در رقابتهاي اين فصل بايد چه باشد؟"، اعلام کرد: ما در فصل قبل گفتيم که ميخواهيم جزو تيمهاي مطرح ليگ باشيم و در رقابتهاي اين فصل ليگ برتر نيز به گونهاي تيم را بستهايم که در همان سطح خواهيم بود يعني هدفگذاري ما اين است که در پايان رقابتهاي ليگ برتر در جايگاه پنجم يا ششم جدول قرار بگيريم، البته توان ما نيز بيشتر از اين نيست.

*نياز به جذب سه بازيکن جديد داريم

وي از نياز تيم فوتبال داماش گيلان به بازيکنان جديد ياد کرد و گفت: ما در نيم فصل براي حل مشکلات خود تيم را تقويت خواهيم کرد و در همين راستا قرار است سه بازيکن جديد در خطوط حمله، مياني و دفاع جذب کنيم.

*فکر نميکردم پرسپوليس را بتوانيم شکست دهيم

"هنگامي که تيم داماش مقابل تيم پرسپوليس 10 نفره شد فکر ميکرديد قادر به شکست پرسوليس باشيد؟"، عابديني به اين پرسش خبرنگار مهر نيز چنين پاسخ داد: هنگامي که تيم ما 10 نفره شد فکر نميکردم که بتوانيم پرسپوليس را شکست دهيم، چون شرايط ايجاب مي کرد تيم پرسپوليس از 10 نفره شدن تيم ما نهايت استفاده را ببرد و فشار را بيشتر کند تا بازيکنان ما در اثر اين فشار خسته شوند. من تعجب ميکنم که چرا تيم پرسپوليس در نيمه دوم به ما حمله نکرد؟

*بازيکناني جذب شدهاند که هويت پرسپوليسي ندارند

وي در خصوص اينکه چرا تيم پرسپوليس به اين حال و روز افتاده است، گفت: من شادابي و نشاط را در بازي بازيکنان پرسپوليس نديدهام. شرايط بازي کردن يک بازيکن در پرسپوليس و استقلال به گونهاي است که همواره استرس همراه بازيکن خواهد بود، چون هواداران همواره انتظار برد از تيم محبوب خود دارند و اين بازيکنان زماني که با شکست روبهرو مي شوند خود را بدهکار مردم ميدانند.

مديرعامل پيشين باشگاه پرسپوليس در همين خصوص تاکيد کرد: بنابراين گزينش بازيکناني که قرار است جذب استقلال و پرسپوليس شوند بايد سخت باشد، چون اين بازيکنان بايد بتوانند از نظر روحي با شرايط اين دو تيم تطبيق پيدا کنند اما متاسفانه وقتي بازيکناني را که هرچند نام بزرگ دارند اما هويت پرسپوليس ندارند را دور هم جمع کنيم وضعيت تيم به شکل امروز ميشود.

*بزرگترين اشتباه مانوئل ژوزه

عابديني در خصوص عملکرد مانوئل ژوزه اظهار داشت: مانوئل مربي بزرگي است اما بزرگترين اشتباه وي اين بود که با توجه به محدوديت زماني که براي آماده سازي تيم پرسپوليس داشت همه کمک مربيان خود را از خارج از ايران آورد و به يک مربي ايراني به عنوان کمک خود اعتماد نکرد. متاسفانه همه اطرافيان وي با فوتبال و ليگ ايران غريبه هستند.

*جاي رويانيان بودم اجازه نميدادم ژوزه در دربي روي نيمکت بنشيند

وي در پاسخ به اين سئوال که "تا چه زماني از مانوئل ژوزه بايد حمايت کرد؟"، گفت: در شرايط فعلي من اگر به جاي رويانيان بودم مانوئل ژوزه را برکنار کرده و در اين خصوص با وي تعارف نميکردم. حتي اجازه نميدادم که وي براي بازي دربي نيز روي نيمکت تيم بنشيند چون اگر پرسپوليس مقابل استقلال شکست بخورد مشکلات اين تيم چند برابر خواهد شد.

*پرسپوليس در دربي با مانوئل کار خيلي سختي دارد

عابديني در خصوص ديدار پرسپوليس - استقلال در هفته ششم ليگ برتر تاکيد کرد: پرسپوليس با مانوئل براي بردن دربي کارخيلي سختي را پيش رو دارد، پرسپوليس با اين مربي نتيجه نخواهد گرفت و بايد نسخهاي ديگر براي اين تيم پيچيد. البته در شرايط فعلي جايگزين کردن يک مربي خارجي ديگر نيز فايدهاي ندارد، چون آن مربي نيز مانند مانوئل نياز به زمان دارد.

*در مقطع فعلي درخشان گزينه خوبي براي هدايت پرسپوليس است

مدير عامل پيشين باشگاه پرسپوليس با تاکيد براينکه حميد درخشان بهترين گزينه در شرايط فعلي براي هدايت اين تيم است، افزود: بايد به مربيان داخلي براي هدايت پرسپوليس اعتماد کرد. درمقطع فعلي حميد درخشان گزينه خوبي براي هدايت پرسپوليس است. وي همواره در شرايط بحراني روي نيمکت تيم پرسپوليس نشسته و توانسته به اوضاع تيم سرو سامان دهد.

وي افزود: اين مربي ايراني روي نيمکت پرسپوليس در مقاطع مختلف زماني جانشين مربيان بزرگي مانند استانکو، گده، مت کوويچ بوده و در اين خصوص پيشينه لازم را دارد.

*نميتوانم از پرسپوليس دست بکشم

مديرعامل پيشين باشگاه پرسپوليس در واکنش به شايعه بازگشتش به اين باشگاه گفت: با اين بردي که مقابل پرسپوليس بدست آورديم نه رويم ميشود با رويانيان جلسه بگذارم و نه او مرا تحويل خواهد گرفت! پيش از ديدار تيمهاي داماش و پرسپوليس به سمت نيمکت تيم پرسپوليس رفتم و با کادر فني و بازيکنان اين تيم دست داده و دقايقي کوتاه گفتگو کردم که اين کار به مذاق هواداران داماش خوش نيامد و نسبت به اين حرکت من اعتراض کردند و حتي هنگامي که ميخواستم از تونل ورزشگاه به رختکن تيم بروم يکي از هواداران داماش توهين خيلي بدي به من کرد.

عابديني افزود: هواداران داماش بايد به ياد داشته باشند که من يک زماني مدير اين باشگاه بودم و هشت يا نه سال عمر خود را به پاي اين باشگاه گذاشتم و پيش از آن نيز در کنار بزرگان پرسپوليس فوتبال بازي کردهام. اگرچه من در باشگاه داماش مسئوليت مستقيم دارم و اين باشگاه را مانند فرزند خود پرورش دادم اما به دلايلي که گفتم نسبت به پرسپوليس نيز عرق خاصي دارم. هواداران داماش بايد به اين باور برسند که امثال من نميتوانند از پرسپوليس دست بکشند.

*دوست دارم درخدمت پرسپوليس باشم و به رويانيان کمک کنم

مديرعامل باشگاه داماش تصريح کرد: متاسفانه هوادار عادت به تماميت خواهي کرده و فکر ميکنند که اگر فردي دو فرزند دارد نبايد يکي از آنها را دوست داشته باشد. در فوتبال احتمال هر چيزي وجود دارد. اگر شرايط به گونهاي باشد که از باشگاه داماش جدا شوم خيلي دوست دارم به پرسپوليس برگشته و به طور جدي درخدمت اين تيم باشم تا بتوانم به مدير زحمتکشي مانند رويانيان کمک کنم.

منبع:ورزش3

·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......

نام واقعی
    مصطفی
    استاتوس
    خیلی دلم گرفته از خیــــلی ها
    شغل و حرفه
    طراح
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 1,581 بار در 530 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نمیدونم فقط دلهره دارم

نام واقعی
    Nima
    شغل و حرفه
    درآینده خلبان
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,019 بار در 579 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خدا کنه هرچی زودتر آدم خوب و با سابقه ای مثل تو برگرده به تیم سابقش
    ولی حال کردم خداخیرت بده
    خوب دیشب تو90 حالی به کلاس شیرینی دادی
    تیکه انداختی بهش...بازیککککککککک

تمام تلاش دیکتاتورها این است که تا جای ممکن برقدرت خود بیفزایند و ابزار آنها سرکوب است.

1000=190
    SN==IN

(............)
    از گفتن حقیقت هیچ نمیترسم...
    از این میترسم که چاپلوسی رواج یابد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. کاربر مقابل از I.M AWES0ME. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aidin131 (21st August 2012)

نام واقعی
    mahboObe
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,558 بار در 506 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    فعلا که گفته من به داماشو هواداراش تعهد دارم هیجا نیمرم خدا کنه بمونه داماش واسه همیشه!!!
    ولی عاشقشم پرسپولیسیه تیره :))
    اسطوره ی فراموش نشدنی

نام واقعی
    آیدین
    شغل و حرفه
    کنکور دادم راحت شدم......
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,950 بار در 1,236 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خدا کنه زودتر بیای........
    ·•●★im@n★●•· دارم مدیر ارشد دیکتاتوره

باوجود اهل معرفت آدمی نباید ناامید شود......